Şimdi Ara

ARACIMIN ÜZERİNE KIZARTMA YAĞI ATILMIŞ... YARDIM... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • çok saolun arkadaşlar ama işte bu kadarda olmaz denilen şeyleri yaşıyoruz... canım cok sıkkın aracım daha sıfır sayılır 8000kmde ve gözümüz gibi baktıgımız araca gelip yaptıkları şey vallahi insanı çileden çıkartıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: santos22

Arkadaşlar aracımın üzerine park halindeyken sanırım apartmandan birisi kızartma yağı fırlatmış.. yıkattım çıkmadı heryeri yağ lekesi olmuş... boyaya zarar vermeden yağ lekeleri ve izlerini nasıl çıkartırım... lütfen fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum...

Valla bilgim yok ama geçmiş olsun allah kolaylık versin abi zor durum yerinizde olsam çıkartmaya uğraşmak yerine yağ atan kişiyi bulmaya çalışırdım
  • Bunlar da insanız diye yaşıyor işte... Güçlü bir bulaşık deterjanıyla yavaş yavaş ovarak çıkarabilirsiniz sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekten oha
  • Sorun çözüldü mü apartmana asılan yazıyı merak ettim
  • sorunu çözdüm... apartmana yazı astık ama kimse üstüne alınmıyor... ama sorunu internetten izopropil alkol aldım ve beze dökerek sildim ve çıktı... onun dışında hiçbirşey çözemedi.. sıcak su pril sabun deterjan ne varsa denedik ama olmadı...
  • geçen günde benım arabanın üzerine yağlı boya oje gibi bişeyler damlatmışlar küfüre ede ede mazotla çıkardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: santos22

sorunu çözdüm... apartmana yazı astık ama kimse üstüne alınmıyor... ama sorunu internetten izopropil alkol aldım ve beze dökerek sildim ve çıktı... onun dışında hiçbirşey çözemedi.. sıcak su pril sabun deterjan ne varsa denedik ama olmadı...

kendi aracım kadar üzüldüm ve çıkarmanıza bir o kadar sevindim ülkemizde cahil insan çok fazla var yağmur çamurda pek çıkmam ben zaten su birikintisine girmem kirleniyor diye insanımız neler yapıyor
  • berkaydj kullanıcısına yanıt
    bu oje sürmesi işi yeni moda sanırım. geçen gün de babamın araca yapmışlar. bembeyaz araca kıpkırmızı oje. kansız ve vicdansız bunu yapanlar. çok beddua ettim.
  • arabaya zivt veya başka bişey yapıştığında mazot kullanmayın boyayı yakıyor. gaz yağının sökemice şey yok diye biliyorum boyayada zarar vermiyor.
  • a 101 de aspirin diye bir sprey var boyaya zarar vereceğini sanmıyorum az sıkın bir deneyin vermezse o çıkarırı kanımca yada mazot gazyağı iş görür
  • Gaz yağı deneyin bence halledebilir.
  • Bunu yapan insan mi
  • Apartmanımın önünde yer bulamayıp karşı apartmanın önüne park ettiğimde sıcak yemek artığı dökmüşler. tavanda ki boya da küçük küçük çatlaklar oluşmuştu

Şimdi ki aklım olsa; ara polisi kim yaptı ise şikayetçi ol. Mala zarar vermenin cezasını çeksin.
  • Bende aracın üzerinde sürekli aynı marka ruj izli sigara izmariti topluyordum.Markasından kimin içtiğine kadar bulup gerekli uyarıyı yaptım !
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.