Şimdi Ara

Araç tavsiyesine ihtiyacım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle 2020 1.3 tce joy paket Megane 4 aracım var ve artık otomatik bir araca geçmek istiyorum. 1.150.000 gibi bir bütçem var ve genelde filtrelediğimde corolla 1.5, corolla 1.6 2019-2020 2017-2018 civic çıkıyor. Suv modellerinde ise Tuscon, 1.2 qashqai gibi araçlar çıkıyor. Maalesef 2-3 model belirleyemediğim için baya kararsız kaldım. Tavsiye edebileceğiniz araçlar var ise yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

• Selamlar. Corolla ve Civic güzel araçlar ancak meyhaneden pek de bir değişim olmaz sizin için. 1.2tce motor sanırım qasqailer t dig bence ideal bir seçim olur. Chery tiggon7 bakmanızı da öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kovalenko kullanıcısına yanıt

Selamlar. Evet qasqailerin 1.2 DIG-T motorları çıkıyor. Aslında dediğiniz gibi Cherry'lere de baktım ama maalesef Omada 5'lere bile bütçe yeterli gelmiyor. Yine de yorumunuz için teşekkürler.

• uAdiqe U kullanıcısına yanıt
    Her gün piyasa o kadar oynuyor ki yetişemiyoruz. Size önerim Bi tık küçük olsun sıfır olsun derseniz MG ZS bakmanız olur o fiyat bareminde. Bizim üst komşu aldı epey beğendim ben. 1.0 111bg idi sanırsam. Fiyatlar geçen ayda olsaydı kesinlikle 1.5 HS derdim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kovalenko kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum. Bir ara durulmuştu biraz. Şuan aracım ilanda ve fiyat piyasanın altında kalmış gibi görünüyor. Bakalım teşekkür ederim MG inceleyeceğim.

• 0 km gibi bir kia cerato alınır o paraya.

• hocam direk qashqai ama biraz fazla yakıyor onu söyleyeyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.