Şimdi Ara

Araç tavsiye HB 45-55 bin TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, daha önceden Ford fiesta 2006, Opel Astra J 2011 Enjoy+ kullanmış biri olarak tavsiyelerinizi bekliyorum. Yaş 28 bekar biriyim, konforlu bir araç istiyorum senede 10.000 km yapıyorum. 2008-2015 arası model olabilir. 60 bin'e kadar zorlayarak çıkabilirim ama fiyat dahilinde en iyi seçim için yardımlarınızı bekliyorum

Yakıt benzin+lpg yada fiyat dahilinde dizel, max 7 lt yakıt
    Sanroof ve makyajlı kasa,
    tercihen otomatik vites,
    c sınıfı HB,
    max 100.000km ikinci el.

Şimdilik baktığım araçlar;
    2007-2010 BMW 1 veya 3 serisi
    2008 - 2011 Audi a3
    2011 - 2015 Astra J,
    2013 -2015 Hundai i30

• Kriterline İ30 cuk diye uyuyor... Sadece 7 LT değil 8 Lt yakar buda çok fazla uzun yol yapılmıyorsa çok fark ettirmez...
  • tamda bmw 1 serisi demek için gelmiştim ki birde i30u gördüm oda güzel bir seçenek olur
  • i30 guzel arac ama markadan dolayi pek sicak bakamiyorum, i30 un bu kadar tutmasinim sebebinide anlamadim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsi fikrim 2012 ve ve üstü olmakça 1 serisi alma.Bu seçenekler arasında temiz bulabilirsem 2011 a3 alırdım o olmazsa i30

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon iyidir..
  • Citroen C4
  • Bjk@@N kullanıcısına yanıt
    Verdiğin paraya aldığın donanımın çok fazla olmasın ötürü bu kadar tutuluyor... Tek Hyundai için değil başka marka karşıtı algın varsa bunları kırmanı tavsiye ederim tek araba için diğer herşey için çünkü 2 lira verip aynı özelliği alacağına 1 lira verip gene aynı özelliği alabilirsin 1 lirada cebinde kalır bunun gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YozgatLee0666 -- 2 Kasım 2015; 15:11:33 >
  • Fluence nasil bu diger araclara gore?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bjk@@N

Fluence nasil bu diger araclara gore?

Fluence aile ve baz modelleri şirket aracıdır bu saydığın araçlardan kullanım ve ihtiyaç tarzı farklıdır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.