Şimdi Ara

Araç Tahmin Etme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
1.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Forumda açılan klasik konulara istinaden biraz eğlence biraz bilgi amaçlı böyle bir konu açtım.Belli başlı 5 farklı aracın ufak bir kısmını kırptım.Sizlerden araçları tahmin etmenizi rica edicem.Sizlerde ekleyeceğiniz resimler ile konuya katkıda bulunabilrisiniz.

Cevaplarınızı örneği : 1 - megane 2- passat 3-şahin gibi vermenizi rica ediyorum. Elimden geldiğince yeni parçalar ile konuyu güncelleyeceğim.Tahmin etmesi zor dediğiniz araçlar varsa sizdende bu şekilde paylaşımlar rica ediyorum.İlk resimleri bilindik araçlardan yaptım giderek zorlaşacaktır :)

1-  Araç Tahmin Etme
    2- Araç Tahmin Etme
    3- Araç Tahmin Etme
    4- Araç Tahmin Etme
    5- Araç Tahmin Etme

Edit : Arkadaşlar lütfen cevaplarınızı alıntı butonundan değilde cevapla butonundan yapmanızı rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_zula -- 28 Aralık 2013; 17:14:57 >

• 2 opel vectra
    4 yeni corolla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Man -- 28 Aralık 2013; 17:19:27 >
  • ya 1 numara ?
  • City
    Vectra
    Geely
    Corolla
    Tata bişey ama...
  • 5 clio deyilmi yaw :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_zula

ya 1 numara ?

Jetta olmaya
  • 1-Civic
    2-Vectra
    3-Mercedes
    4-corolla
    5-Indigo

Bu arada guzel konu, tesekkurler
  • city
    vectra c
    geely emrgrand
    corolla
    tata indigo
  • ykpnrgz Y kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevapların bi kısmı doğru :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmakx

5 clio deyilmi yaw :)

Tata indigo sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Energetic

city
    vectra c
    geely emrgrand
    corolla
    tata indigo

+1 doğru cevaplar geldi.
  • evet aynen tataymis baktim googleden
  • Biraz zorlaştıralım ?

Araç Tahmin Etme
  • quote:

Merhaba arkadaşlar ,

Forumda açılan klasik konulara istinaden biraz eğlence biraz bilgi amaçlı böyle bir konu açtım.Belli başlı 5 farklı aracın ufak bir kısmını kırptım.Sizlerden araçları tahmin etmenizi rica edicem.Sizlerde ekleyeceğiniz resimler ile konuya katkıda bulunabilrisiniz.

Cevaplarınızı örneği : 1 - megane 2- passat 3-şahin gibi vermenizi rica ediyorum. Elimden geldiğince yeni parçalar ile konuyu güncelleyeceğim.Tahmin etmesi zor dediğiniz araçlar varsa sizdende bu şekilde paylaşımlar rica ediyorum.İlk resimleri bilindik araçlardan yaptım giderek zorlaşacaktır :)

1-  Araç Tahmin Etme
    2- Araç Tahmin Etme
    3- Araç Tahmin Etme
    4- Araç Tahmin Etme
    5- Araç Tahmin Etme

Edit : Arkadaşlar lütfen cevaplarınızı alıntı butonundan değilde cevapla butonundan yapmanızı rica ediyorum.

Emek hırsızlığı yapmasan bide, OTO-PARK videolarında geçen oyun bu

• OnlyBRZ kullanıcısına yanıt
    Ne otoparkı hemşerim kendim googledan resim kesip ekliyorum. Tahmin olay otoparka mı patentli ?
  • quote:

Biraz zorlaştıralım ?

Araç Tahmin Etme

fisker karma

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_zula -- 28 Aralık 2013; 17:33:50 >
  • 1-city
    2-vectra
    3-geely modeli tam bilmiyorum
    4-yeni corolla
    5-bilmiyorum
  • Bence sadece kapı kolu, dikiz aynası, far vs tarzı daha detaylı görsellerle yap çok daha zor olur :)
    Ayrıca çok bilinen modeller oldu Indigo hariç. Özellikle Karma hemen belli ediyor kendini.

Bu nedir? :)
     Araç Tahmin Etme
  • 3-Maybach mi hocam yada hangisi yanlış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykpnrgz -- 28 Aralık 2013; 17:57:48 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.