Şimdi Ara

(ARAÇ SATILDI) ARKADAŞLAR TOPLANIN... Ford Otokoç'un Beni Nasıl Dolandırmaya Çalıştığını Anlatacağım (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
6
Favori
26.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
512 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bir daha ki kuveyt ziyaretimde oradaki yetkili servislerin fotografları çekip burada paylaşacağım.

arada dağlar kadar fark var. özellikle toyota servisi saat gibi çalışıyor. periyodik bakım için randevu almaya gerek yok. quick servis bölümüne çekiyorsun 4-5 slot var. koca Land cruiser 45-60 dakikada müşteriye tertemiz teslim ediliyor. servislerde basit işler hızlıca hallediliyor.

bir de dolandırıcılık yaptığın anlaşılırsa hiç affetmiyorlar. devlet halkını her daim koruyor.

bizde basit bakım için günler önceden VW servisinden randevu alıyorsun en az yarım gün araç yok. garantiden akü değişimi için 2 gün beklettiler. ikame araç da vermediler.
  • Mazda’nın üç servisine gittim garanti dahilinde ve hepsinde ilgiyle alakayla karşılandım. Aracımın bakımlarını yapmakla kalmadılar iç dış temizlik plakanın boyası atmıştı, ona kadar her şeyi yapmışlardı. Mazda öneriyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Robot

Mazda’nın üç servisine gittim garanti dahilinde ve hepsinde ilgiyle alakayla karşılandım. Aracımın bakımlarını yapmakla kalmadılar iç dış temizlik plakanın boyası atmıştı, ona kadar her şeyi yapmışlardı. Mazda öneriyorum.
    Mazda 3 çok güzel araç çok hoşuma gidiyor ama hep 2. el korkusu var işte.
  • Değiştirmedikleri filtreleri değiştirdim deyip fatura etmeye kalktıkları, orjinal dediği parçayı yan sanayiden yaptırıp takan servisleri deneyimlediğim için hiç bir şeye şaşırmıyorum. Kusura bakmayın mensubuyuz belki ama ahlaksız bir toplumuz biz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VE ARAÇ SATILDI.

Arkadaşlar araçta hiç sorun olmamasına rağmen tamamen ford ve otokoç'un reklamını yapmamak için bu aracı sattım.

Bundan sonra da Otokoç ve Ford ile ilgili asla bir alım yapmam.

Güven en önemli şey...
  • Ülkeyi nereden tutsan elinde kalıyor. Bu ülkeyi ekonomik kriz değil "AHLAKİ ÇÖKÜŞ" batıracak bu sefer. Bunu düzeltmek için de 2-3 nesil eğitilecek şimdikiler ölecek. Maalesef çözüm bu.

Size "aaa tabii ki baktık" diyen hanım muhtemelen ustayı arayıp yüzeysel bir konuşmadan sonra instagramda arkadaşının attığı fotolara bakıp sidik yarıştırıyordur. Maalesef el elin eşeğini türkü çığırarak aramış lafı doğru. HErkes aşırı bencil, ben merkezli bir hayat yaşıyor ve kısa yoldan para kazanma peşinde.

Geçmiş olsun
  • Ford almayin aldırmayın.Sifir focus almıştım yaklasik 30 kez servise gitmişliğim var.Sıfır aldim lan boyle sorunlarla karsilasmamak için ama beni arabadan soğuttular.FORD ALMAYIN...

• Okurken kanser oldum sınır den

• okuyunca sinir olmakla birlikte aracımın bakımlarını kendi ustamda yaptırdığıma bir kez daha şükrettim.
  • O zaman hep birlikte şunu diyelim...

T A M A M

• Adaletin sadece kadın ismi olduğu bi ülkede bu işler artık çok normal.

Anormal olan şey ise bu kadar düzensizlik ve hukuksuzluk içerisinde insanların yine de tepskisiz kalması ve malum kişilere oy vermeye devam etmesi.
  • Valla artık kurtuldum şükür. Bir daha Ford'un ve otokoç un önünden geçmem.

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle bende kütahyalıyım otomatik vites aracım yatak sardı valide sürüyordu yemin ediyorum tek tek dolaştım Kütahya Gediz Simav tek tek bir kişide ben yapabilirim demedi boş laflar hepsi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.