Şimdi Ara

Araç Oto Koltuğu Yükseltici Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 yaşında oğlum için araç koltuğu yükselticisi bakıyorum. Terlediği için uzun yolda normal oto koltuklarında pek oturmuyor o yüzden başka bakıyorum yüksek fiyatlarda vermek istemiyorum. Tavsiye edeceğiniz rahat başka ürün var ise değerlendirebilirim. Sadece kemer bağlantılılar güvenli midir?

Lorelli safety junior fix isofixli oto koltuğu 350₺

Graco connext isocatch bağlantılı 250₺

Baby plus isofix düet 2 in 1 370₺ ( bu koltuk bayağı sert)

Bu fiyatlara çıkmadan kemer bağlantılı yeterli derseniz convers koltuk yükseltici 160₺

• Bebek koltuğu gibi tam vücut destekli değilse ihtiyacın yani büyük çocuklar için hazır almana gerek yok volvoda standard bakmanı tavsiye ederim. Basit bir parça ile koltuğa kendin sabitleyeceğin birazda ortapedik yastık işini görür. Zaten ondada tutamayacağın safhaya çoktan ulaşmışsın :))

Size ve ailenize sağlıklı uzun ömür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wehrmacht -- 24 Mart 2021; 15:46:48 >
  • wehrmacht kullanıcısına yanıt

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Opel corsa aracıma bakıyorum isofix var koltukta kemer kısmı malum rahatsız ediyor çocukları. Bu yükselticilerde isofix olmasa olur mu onu bilmiyorum kemerle sabitlemek yeterli midir?

• bence 4 yaşındaki çocuk için 36 kg kadar sırtlıklı koltuk bakın

• Comfymax Nania dream aldım 15-36 kg. f/p ürünü bir bakın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknkuL

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Opel corsa aracıma bakıyorum isofix var koltukta kemer kısmı malum rahatsız ediyor çocukları. Bu yükselticilerde isofix olmasa olur mu onu bilmiyorum kemerle sabitlemek yeterli midir?

Ne ile sabitlediğinizin bir önemi yok bir şok anında koltukla birlikte kalsın yeter. Zaten hızlı büyüyorlar gve gerçek anlamda kullanmıyorlar.

• İkinci el isofixli çocuk koltuğu alın. Oğlum 9 yaşında ve hala koltuğunda oturuyor. 5 yıl daha kullanabilirsiniz.
  • met.nar kullanıcısına yanıt

Oturma kısmı nasıl memnun musunuz yorumlarda sert denilmekte?

İsofixli oto koltuğum var mevcutta büyük yaş olanlardan ama istemiyor rahat etmediği için terliyor maksimum oturma süresi 1 saat. Koltukta daha rahat oturduğu için yükselticiye yöneldim. Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.