Şimdi Ara

Araç Kiralayacağım Neresi Daha İyi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben ilk defa araç kiralayacağım ama bu konuda hiç bir bilgim yok ne yapmalıyım nereden araç kiralaması yaparsam benim için daha güvenli olur yardımcı olursanız sevinirim.

• Sokak arasından kiralama yeter.Kurumsal firma olsun sıkıntı yaşamassın ben İzmirde enterprise tercih ediyorum. Sixt Avis budget garenta tarzı şirketleri tercih et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki hafta önce budget'ten kiraladım. Sorunsuzdu.

Kesinlikle galeriden vs.. gibi kişi bazlı yerlerden kiralamayın.

• Kurumsal firmalardan kiralama yapın, budget,central,garenta, avis gibi firmalar daha güvenli, senet imzalama gibi saçmalıklar olmaz, kaza yapınca yattı parası istemezler ve araçları daha düzgündür. Az kmli yeni model araçlar bulundururlar.

• Budget'ı tavsiye ederim. Çalışanlar ilgili ve aracı teslim alma ve etme aşamaları sorunsuz.
  • Genelde operatörlerin anlaşmalı olduğu firmalar var, onlara bakarak daha da ucuza getirebilirsin. Kurumsal olmayan yerlerden, merdiven altı yerlerden sakın kiralama. Budget, Avis, Sixt, Garenta vs vs yerlerden fiyat alın, en ucuzu hangisiyse alın gitsin.

• budget avis sixt garenta gibi yerlerden kirala yeter.
  • Şehirdışı yolculuklarımı enellikle uçakla yapıyorum.Bu sayede Garentadan çok araba kiraladım.Kesinlikle tavsiye ederim.Arabanın sinyali çalışmıyor diye arabayı değiştirdiklerini biliyorum
  • Ekşi sözlükte central rent a car yorumlarına bak.Pişman olmazsın çok memnun kaldım avis budget para tuzağı

• garent oneririm. bazilari gibi 1200 tl depozito da almiyor. 300 tl mi ne. en azindan ekonomi grubu araclari bu sekilde.
  • Kurumsal firmadan kiralasan daha iyi ama onlarda cok para istiyor. Ben avisden 1 ay focus istedim en az 3.500 lira istediler. Kasko felan filan istersen 4.000 ne cikabiliyo

Ayni araba tanidik kiralamaci arkadasda aylik 2.500 TL.. Tabi kaskosu yok kaza olsa ihale bana kalcak... 1.000-1.500 lira fark icin deger mi orasi tartisilir.Ama Avise 4 bin Tl verdikden sonra aylik 1 bin tl de yakita verirsin. 1 ay icin 5 bin den oluyosun .. Yorum sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __GeneraL__ -- 31 Mart 2017; 20:3:50 >
  • Merdiven altı diye tabir ettiğimiz yerden kiralama yeterli. Kurumsal firmaları tercih edin. Çok basit gibi görünüyor ama çok önemli bir konu bu, başınız feci ağrıyabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • avis tavsiye ederim
  • Bu aralar garenta dan kiralıyorum, gayet memnunum. Nisan ayında yine kiralayacağım ve kartal şubesine özel egea 89tl kampanyası ile birkaç gün kiralarım herhalde

Edit: Yanlış kelime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koyun Kırbaçlayan -- 31 Mart 2017; 23:3:0 >
  • Avea primelı iseniz enterpriseda çok iyi fiyatlar var

• ben hep budget kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım vodafone red şifresi alın eşinizden dostunuzdan ilk 3 gün %50 indirimli
  • Avis den kirala,kafan ağrımasın.

• Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim hepsini inceledim. baya uygun güzel sürekli reklamlarının çıktığı tasit.com nasıl acaba araç kiralayan var mı günlüğü 50tl diyo sizce doğru mu yanıtlarınız için tekrardan teşekkürler
  • Elek kürek yerden kiralamayın. Üç beş lira fazla olsun, adam gibi büyük firmadan kiralayın. Ben de yukarıdaki arkadaşlar gibi Garenta, Sixth, Budget gibi firmaları tavsiye ederim. Budget'tan 3 kez toplamda 15 günlük kiralama yaptım ne alırken ne teslim ederken sorun yaşamadım hatta rezerve ettiğim aracı bakımı gelmiş veremeyiz diyerek aynı fiyata üst segment araç verdiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Avis denedim daha önce. Gayet memnundum tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.