Şimdi Ara

Araç Kiralamada %60 İndirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
6
Favori
7.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyatlar gerçekten uygunmuş ama ben öğlen 12.30 teslim alıp üstüne 48 saat + 11 saat sonra yani 23:45..
    izmir havalimanından alıp izmir havalimanına teslim ettim..
    aslında egea almıştım ama otomatik ford focus verdiler.. 60 saate 311 tl ödedim.. vodafone red budget ile..

garenta ve budget güvenilir.. gaziantep - izmir - ankara - istanbul çok defa sorunsuz kullandım..
    ne olursa olsun ne kadar güvenilir olursa olsun aracı teslim alıralmaz iç dış köşelerden yanlardan önden foto çekmeyi unutmayın!

1 kere garentada sigara yüzünden delik buldular.. fotoyu gösterince sustular ayrıca aracın içindeki bu kokudan rahatsız olduğumu aracı bana temizletmeden havalandırmadan verdikleri için şikayet edeceğimi ve sigara içmediğimi söyleyince özürdilediledir antepte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 23 Ocak 2019; 11:29:32 >
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    tam da bahsettiğim mevzu. bu işin garenta'sı budget'ı yok , ihmalkar ve işgüzar çalışanı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim aktif, an itibarıyla Enterprise'tan(Alamo) günlüğü 120 liraya Mercedes C-Class kiraladım.
  • Ben manuel kiralamıştım otomatik verdiler 30 tl kış lastiği farkı aldılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • torje17 kullanıcısına yanıt
    İndirim aktif arkadaşlar. G.antep havalimanından 3 günlük fiat egea yı 170tl ye kiraladım.
    fiyat çok iyi gerçekten havaş transfer araçlarına para vermekten ise

aynı firmanın kendi sitesinde aynı araç 1 günlük indirimli hali 178tl iken..

ihtiyacı olan kaçırmasın istanbul için de çok daha uygun fiyatlar çıkıyor kart bilgileri girince düşüyor.
  • İleri tarihli 2 + 2 toplam 4 gün araç kiraladım. Kiralama şirketi 2+2 gün olması sebebiyle sıkıntı çıkarır mı? Bu kampanyadan faydalanıp 2+2 gün araç kiralayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  • 5.20 yeni kasa kiralamayı düşünüyorum ama bu si,teden güvenilir mi acaba?
  • 27-28 ocak icin lazim. Kampanya dahilinde mi acaba bu tarihler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar yurtdışından balayı için araç kiralayacağım.
    üsküp den kiralayıp tirana bırakacağım o şekilde düşünüyorum.

bu siteden faydalanabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

İleri tarihli 2 + 2 toplam 4 gün araç kiraladım. Kiralama şirketi 2+2 gün olması sebebiyle sıkıntı çıkarır mı? Bu kampanyadan faydalanıp 2+2 gün araç kiralayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
    Hocam ben de böyle kiraladım umarım git gel yaptırmazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hertz rent a car ayirmayin ucuz diye arac vermiyor rezil olursunuz basima geldi kazali diyip vermiyor ana yerlerini aradim onlarda karismiyor eger alcaksaniz hertz den almayin 2 saatte beklemesi kendini begenmisleri cabasi

• Gaziantep icin 29-30 mart icin Peugot/Egea segmenti icin 22euro odedim

Garenta ile de teyit ettim. Rez talebi sistemlerine dusmus

• Link çalısıyor tesekkurler.
    GREEN MOTION ile Istanbul Ataturk Havalimanı 9-10 subat ıcın / 2 GÜNLÜK 140 TL'ye otomatik i20

bilinmedik firmalardan almayın arkadaslar çok uğraşırsınız.
  • 1 Şubat sonrasi kampanya dahilinde

• Arkadaşlar nasıl indirim uygulanıyor ben yapamadım?
    Araç Kiralamada %60 İndirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poyrito -- 24 Ocak 2019; 17:9:48 >
  • Poyrito P kullanıcısına yanıt
    Ben de beceremedim.. Sanal kart yazmıştım, onaylanmadı bereket.. Nereyi atlıyoruz acaba?
  • Haftasonu araba lazım yetkililerden cevap Bekliyoruz

• Devam ediyor indirim

Valla müthiş fiyatlar var. İhtiyacı olan kaçırmasın

Ancak aklımı kurcalayan birşey var uçak bileti istemezler sanırım ?? Bu fiyat yurtdışından gelenlere özel demesinler ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26 28 nisan arası araç kiralamayı düşünüyorum fakat aklımda şöyle bir soru var garenta windy car gibi firmalardan kiralıyoruz. Aracı bu firmaların ofislerinden mi teslim alıyoruz yoksa sitenin bir ofisi var mı? Bir diğer sorum avis garenta budget gibi kiralama sitelerindeki provizyon çekimi burda olmuyor mu? Cla yı 36 euro ödeyip 2 günlüğüne önümüze 200 euro da provizyon çekicez demesinler sonra ? Zaman ayırıp tecrübeli arkadaşlar yanıtlarsa teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.