Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.237
Cevap
327
Favori
487.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurumsal kiralama firmalarında istenenler hemen hemen aynıdır.

Ehliyet ( Firmaya göre değişiklik göstermekle birlikte en az 1 yıllık )
    Kredi Kartı ( Kiralayan adına olmalı )

Bu iki şey oldumu kurumsal firmalardan araç kiralayabilirsiniz.

Senet, kefil, teminat vb. şeyler istenmez
  • Avisten çok araba kiraladım herseferinde fazlasıyla memnun kaldım ilgi alaka süper. İnşallah hep böyle devam ederler.
    Birkeresinde avisin sitesinden araç rezervasyonu yaptım daha sonra internetten yaptığım rezervasyonu iptal edip telefonla rezervasyon yaptırdım ve hemen aracı almak için avise gittim fakat rezervasyon sistemde iptal edilmiş olarak gözüktü ve istediğim aracıda başkasına kiralamışlardı. hiç düşünmeden aynı fiyata bir üst segment daha konforlu araç verdiler gerçekten çok memnun kalmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Performance. -- 16 Temmuz 2013; 12:18:09 >
  • BesNBirK B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BesNBirK

Evet fiyatlar değişkendir kiralama yaparken karşılaştırma yapılmalı.

%50 indirim hakkı 3 kiralama ve max 3 gün için geçerli, 3 ten fazla yapılan kiralamalarda ve 3 günü aşan kiralamalarda geçerli değil... Ben Miles&Smiles ve bazende Vodafon %30 indiriminden faydalanıyorum.

Vw ciler kızacak ama central den vw passat 1,6 otomatik ile Volvo S60 1,6 otomatik aynı fiyata denk geliyor mesela

Ayrıca CENTRAL filosunda Q7 yok. A5, A6 ve Q5 var bildiğim kadarı ile
    aman duymasınlar

• istanbul bozcaada yapacağım haftaya 3 gün için ve araç kiralamayı düşünüyorum. bugün yakala.co sitesinde almira'nın indirimini gördüm. 49 tl'ye manuel benzinli en düşük klasman araç veriyorlardı(hyundai i20). dizel fiesta ve i20 ise 65 tl fakat faydalanmak için önce almira'yı aradığımda o tarihe araba olur mu olmaz mı bilemeyiz siz bizi haftaya arayın cevabı aldım. akşam saat 9'dan sonra firmayı tekrar aradığımda bir bey ile konuştum ve kendisi "araba var tabi ki ama yakala.co için yine de müşteri hizmetlerimizle konuşun "dedi.

bu durum beni güzelcene kıllandırdı açıkçası. indirimi alacağım siteden sonra bunlar beni dımdızlak ortada bırakabilirler gibi geldi. thrifty'den bugün fiyat aldım ve 3 günlük dizel peugeot 208'i 225'e verdiklerini öğrendim ve bana oldukça uygun geldi. buna rağmen istanbul içerisindeki bütün ofisleri akşam saat 19:00'da kapanıyormuş.

burada yazılanlara baktığımda herkes central'dan memnun. 264 tl'ye dizel 1.2 Polo'mu kiralasam acaba diye düşünmeye başladım.

en az 800 km yol yapacağım ve temiz, dizel bir araba kiralamak istiyorum. kalakaldım:) budget, avis, hertz, sixt'te fiyatlar yüksek genelde ya da km sınırı falan var. gözüm kapalı dalayım mı central'a ne dersiniz? yoksa daha uyguna birşeyler çıkar mı diye araştırmaya devam mı etmek gerek?

Daha öncesinde national car'ın indirimi fırsat sitelerinde yer almıştı. yine olur mu bilmiyorum. kendi sitelerinde bu gece yayına aldıkları yeni bir indirim var (102 tl'ye dizel focus, renalut fluence dizel 115tl) ama buna rağmen fırsat sitelerinde yer almazlar gibi geliyor bana.

• Beyler dugu icin siyah renk jeep lazim ekim ayi icin..1 gun bende olacak.. istedigim yere getirilecek istedigim yerden alinacak.. ankara guvendiginiz daha calistiginiz firmalar varmi fiyat olarakta ucuk kacik fiyatlar olmasin.. en fazla 200 tl verebilirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben centraldan dün itibariyle 15-16-17-18 ağustos için polo dizel otomatik kiraladım.
    3 gün.
    1 saat geç teslimat opsiyonu olduğunu ilettiler telefonda.
    internet siteleri üzerinden ödeme yaptım %10 indirim var.
    günlüğü 94 lira gibi bir şey oldu.

valla ben piyasada hem otomatik hem dizel bu fiyata araba bulamazdım ağustosun ortasında.
    üstelik firmanın geçmişi de çok sağlam okuduğum kadarıyla.
    hayırlısı olsun ne diyelim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harbyteam -- 17 Temmuz 2013; 7:46:31 >
  • Yakalaco'da Almira Rent a car fırsatı var yanlız 31 Temmuz'a kadar geçerliymiş.

http://www.yakala.co/almira
  • quote:

Orijinalden alıntı: kzenon

Yakalaco'da Almira Rent a car fırsatı var yanlız 31 Temmuz'a kadar geçerliymiş.

http://www.yakala.co/almira

ARKADAŞLAR !!!

yakala.co'dan uzak durun. Masaj fırsatı aldığım yere ait işletme kapanmış. Kupon kodu havada kaldı, 5 kere mail attım cevap gelmedi. Telefon açıyorum telefon şıraaank diye açıldığı gibi kapatılıyor. Tüketici mahkemesine başvuracağım !!!
  • central gibi bir firma neden koskoca bursama ofis açmaz ki
  • central çok iyi trabzodaki bayisini kapattılar ancak harbiden kaliyeydi 10 bin km nin üstünde araç olmuyor 10 bin i geçen aracı satıyorlarmış tamamı sıfır çogu kez daha 100 km yi geçmeyen araçları alıyordum hemde en uygun rakama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq_

central gibi bir firma neden koskoca bursama ofis açmaz ki

Central Rent a Car prestiji Bursa şubesi ile hizmetinizde!

BURSA ARAÇ KİRALAMA OFİSİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Çekirge cad. 147/C Osmangazi
    Telefon : 0224 234 05 55
    Faks : 0224 234 08 88

• Hocam minumum kaç gün kiralamaya açık
  • fiyatlar çok yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: by.ertugrul

quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq_

central gibi bir firma neden koskoca bursama ofis açmaz ki

Central Rent a Car prestiji Bursa şubesi ile hizmetinizde!

BURSA ARAÇ KİRALAMA OFİSİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Çekirge cad. 147/C Osmangazi
    Telefon : 0224 234 05 55
    Faks : 0224 234 08 88

ben mesajı yazdığımda orda tadilat vardı her gün önünden geçiyorum meğer central ofis açıyormuş. keşke başka birşey isteseydim olacakmış demekki

@alijchan
    provizyonu nakit verme şansımız var mı hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duratorq_ -- 20 Temmuz 2013; 13:15:56 >

• Bayram tatili için kiralamayı düşünenler nerelerden kiralayacaksınız araçları?
  • Şehirlerarası sürekli gidip geldiğim için özellikle büyükşehirlerde bol bol araç kiralarım. Şu zamana kadar en çok aracı YesNational dan kiraladım. Zaman zaman kötü araçlar denk gelsede hiçbir zaman bir sıkıntı yaşamadım. Genel olarakda düşük fiyatlıdır araçları. genelde ford fiesta dizel kiralarım ve hepside 12-13 model araçlardı.

Bunun dışında almiradan da iki kere araç kiraladım. Üstelik kupon kullanarak. Hiçbir sorun yaşamadım. Son model Hyundai i20 ve bir kezde son model fiesta dizel kiraladım. Kuponla neden araç kiralanmasın ki. Ben şimdiye kadar pek sorun yaşamadım. Yaşayınıda duymadım. Ama burada gördüğüm şu, Audi kiralmak, mercedes bmw kiralamak (yani lüks araç kiralayıp zevkini tatmakmı), yoksa işini görmek için en ekonomik bir araçmı kiralamak. Bana sorarsanız zevk için mercedes bmw ye veya audiye o kadar para vermem. Bence araç heryerden kiralanabilir, yeterki yetkilisi ciddi olsun, saygılı olsun ve verdiği sözü yerine getirsin.

• arkadaş sixt ten araç kiraladı hafta sonu. 3 gün alana bi günü bedava artı olarak ramazan ayı boyunca hundai i20 50 tl'den. 3 güne full sigorta (araç kaza yapması durumunda kaza yapılan yere yeni araç getirip kazalı araçla değişiyorlarmış) dahil 145 vermiş. aynı araçı bayram için 95'e kiralıyorlar günlük.
  • quote:

arkadaş sixt ten araç kiraladı hafta sonu. 3 gün alana bi günü bedava artı olarak ramazan ayı boyunca hundai i20 50 tl'den. 3 güne full sigorta (araç kaza yapması durumunda kaza yapılan yere yeni araç getirip kazalı araçla değişiyorlarmış) dahil 145 vermiş. aynı araçı bayram için 95'e kiralıyorlar günlük.

i20 benzinlimi acaba.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayvan eti Yiyen

quote:

arkadaş sixt ten araç kiraladı hafta sonu. 3 gün alana bi günü bedava artı olarak ramazan ayı boyunca hundai i20 50 tl'den. 3 güne full sigorta (araç kaza yapması durumunda kaza yapılan yere yeni araç getirip kazalı araçla değişiyorlarmış) dahil 145 vermiş. aynı araçı bayram için 95'e kiralıyorlar günlük.

i20 benzinlimi acaba.?

dizel hocam. söylediğine göre bu 3 gün boyunca 100 tl'ye 600 km gitmiş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.