Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.237
Cevap
327
Favori
487.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Doğrudur hepsinde haklı haksız şikayet var.Önceki deneyimlerimde Avis ile sorun yaşamadığım için arada çok fiyat farkı olmayınca tekrar onu tercih ettim.(YKB Kredi kartlarına %30 indirimli fiyatı)

• gercekkurtulus75 G kullanıcısına yanıt

Geçen ay 3008 kiraladım bodrumda 5 gün , 3 bin km de araç geldi epey temizdi ve problem yaşamadık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 Ekimden itibaren 20 günlüğüne Trabzon Havaalanından araç kiralamak istiyorum. yolcu360 üzerinde baktığım da EuropCar firması üzerinden 2089 liraya araç buldum (Symbol) Bu firma hakkında bilgisi olan var mı? Sizce fiyatlar düşer mi beklemeli miyim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katip3463

4 Ekimden itibaren 20 günlüğüne Trabzon Havaalanından araç kiralamak istiyorum. yolcu360 üzerinde baktığım da EuropCar firması üzerinden 2089 liraya araç buldum (Symbol) Bu firma hakkında bilgisi olan var mı? Sizce fiyatlar düşer mi beklemeli miyim?

Fiyat cok uygun günlük 104 tlye geliyor.

• an_k_ist A kullanıcısına yanıt
    Hocam ödemeyi papara üzerinden yaparsam birde 2089 üzerinden %8 indirim de yapıyor. Fiyat çok çok iyi. Ama firma hakkında hiç bilgim yok. Üstelik yolcu360 üzerinden kiralama yapınca "kredi notun düşük yada elimizde araç yok" diyerek sana haber vermeden iptal ediyorlarmış.

• Katip3463 K kullanıcısına yanıt

europcar uluslararası bi firma. oldukça kurumsallar. sıkıntı olacağını sanmıyorum. Fiyat çok iyi.

• beyler selam.

benim findeks patlak birkaç yıldır.

findeks sorgulamayan bi enterprise var bildiğim.

başka var mı?

• Güncel kampanya ne var arkadaşlar. Dalaman Havaalanı dan 5 günlük kiralama yapicam. Sixt diye bı firma Egea benzinli 800 Dizel için 1000 TL diyor sitesinde. İyi fiyat mıdır sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    sixt indirim kodlarına bak hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

sixt indirim kodlarına bak hocam.
    Bildiğin bı yer varsa bı zahmet soyleyiver hocam. Baktım bulamadım ben. Bir de bu şirketlerde bir sürü indirim diyolar kredi kartı mobil operatör vs. Bı bakiyosun indirimle yine aynı fiyata geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

Bildiğin bı yer varsa bı zahmet soyleyiver hocam. Baktım bulamadım ben. Bir de bu şirketlerde bir sürü indirim diyolar kredi kartı mobil operatör vs. Bı bakiyosun indirimle yine aynı fiyata geliyor.

Alıntıları Göster
    zubizu sanırım.

• Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan araç kiralayacaklar için Egefe Car Rental tavsiye ederim. Havaalanından çok geniş bir yelpazeye sahip araçlar arasından seçeceğiniz aracınızı çok pratik ve kolay bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar
    Araç Kiralama Sıcak Fırsatlaregefe car rental
    Sabiha Gökçen Araç Kiralama - İstanbul Araba Kiralama
    https://otokiralama-tr.com/sabiha-gokcen-arac-kiralama.htm
  • Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar
    Aylık kdv dahil fiyat. Sadece İzmir için geçerli. Aylık Fiyat iyi bence. Değerlendirmek isteyenin haberi olsun

Daha iyi varsa haber verin. Yer çanakkale

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peksimet45 -- 7 Ekim 2021; 23:44:16 >
  • Hopa da maalesef kurumsal firma yok. Kiralama konusunda her yere güven olmuyor. Daha önce ilçe merkezden kiralama yapmış olan var mı?

• peksimet45 kullanıcısına yanıt

Fiyat nedir

• 3810

• peksimet45 kullanıcısına yanıt
    goldcar, günlüğü 120 liraya var

• ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    Intercity

• Dalaman dan yolcu360 uzerinden 5 gunluk kiralama yaptım. Maximum %15 indirimi ile 825 TL ye geldi. Günlük 165 TL yani. Ayrıca günlük 45 TL ye mini hasar sigortası yaptırdım. Teslimde fiyatı duyunca eleman bile şaşırdı çok uyguna kiralamissiniz diye. Kendisi arayan bı müşteriye sigorta dahil 260 TL fiyat verdi. Rentgo diye bı firma. Ancak aracı manuel Corsa diye kiraladım orada otomatik Kia Picanto verdiler.

• Merhaba . 1 senelik ehliyet ile araç kiralayabileceğim bir yer var mı acaba ? Ankara için .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.