Şimdi Ara

Araç Kamerası G90-7S incelemesi - Ambarella A7 + Gps =67 $ (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.588
Cevap
68
Favori
84.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarppy

Uzun süredir aklımda araç içi kamera almak vardı, dün sıcak fırsatlar bölümünde gördüğüm VIOFO A118C konusundan sonra tekrardan araştırmaya başlayıp buralara kadar geldim ve az önce Dome G90-7S GS90C siparişi verdim. Bakalım ne kadar sürede elimde olacak ve memnun edecek mi...

Merak edenler için cihazı konunun ilk sayfasındakihttp://www.gearbest.com/car-dvr/pp_110175.html linki üzerinden Yapı Kredi sanal kart ile 85.99$'a aldım ve şu an için çekilen tutar bekleyen provizyon işlemleri kısmında 209,70TL olarak gözükmekte.

@OlguErhan;

Yapmış olduğunuz inceleme, karşılaştırma ve yorumlar için teşekkürler.

Sarp bey memnun kalacağınızdan kesinlikle eminim Donanım haber yöneticisini konuda görmek bizim için ne mutlu :)

Açıkçası bu kamera hakkında kafamı kurcalayan tek konu benim dandik Citroen 2007 aracın camına vantuzun iyi yapışmıyor olmasıydı. Fakat @newfel arkadaş kamerayı taktım, "Vantuz çok iyi tutuyor çıkartırken baya güç uyguluyorum reno camdaki siyah noktalardan bile çalmış " yazınca aha dedim bir vantuzu takmayı beceremedin Olgu

Gerçi gene her ihtimale karşılık sök-tak sistemleri ve değişik taktikler üzerine baya güzel çözümler ürettik.

Kamera şu güne kadar çıkmış en güçlü işlemcilerin başında Ambarella A7 chipseti ile çok stabil ve sağlıklı çalışmakta. Gece çekimlerindeki başarısı en yakın rakibi novatek 96650 chipsetini geride bıraktı. 18 bin video bit - veri değerleri ile abartısız piyasaya çıkmış en yüksek netliğe sahip araç kamerası.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Yahu gerçekten iyi tutuyor vantuz. Benim fluance'ta hiç sıkıntı yok hatta bugün kontrol ettim o siyah noktaların olduğu bölgede diğer camlar gibi pütürlü bir yapı yok bildiğin düz zemin tahminim cam iki kat ve noktalar iki camın arasında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Yahu gerçekten iyi tutuyor vantuz. Benim fluance'ta hiç sıkıntı yok hatta bugün kontrol ettim o siyah noktaların olduğu bölgede diğer camlar gibi pütürlü bir yapı yok bildiğin düz zemin tahminim cam iki kat ve noktalar iki camın arasında.

Ah ah olamadı bi fluance aracımız tutmuyor camda vantuzlarım

Araç Kamerası G90-7S incelemesi - Ambarella A7 + Gps =67 $
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Uzun süredir aklımda araç içi kamera almak vardı, dün sıcak fırsatlar bölümünde gördüğüm VIOFO A118C konusundan sonra tekrardan araştırmaya başlayıp buralara kadar geldim ve az önce Dome G90-7S GS90C siparişi verdim. Bakalım ne kadar sürede elimde olacak ve memnun edecek mi...

Merak edenler için cihazı konunun ilk sayfasındakihttp://www.gearbest.com/car-dvr/pp_110175.html linki üzerinden Yapı Kredi sanal kart ile 85.99$'a aldım ve şu an için çekilen tutar bekleyen provizyon işlemleri kısmında 209,70TL olarak gözükmekte.

@OlguErhan;

Sarp bey memnun kalacağınızdan kesinlikle eminim Donanım haber yöneticisini konuda görmek bizim için ne mutlu :)

Açıkçası bu kamera hakkında kafamı kurcalayan tek konu benim dandik Citroen 2007 aracın camına vantuzun iyi yapışmıyor olmasıydı. Fakat @newfel arkadaş kamerayı taktım, "Vantuz çok iyi tutuyor çıkartırken baya güç uyguluyorum reno camdaki siyah noktalardan bile çalmış " yazınca aha dedim bir vantuzu takmayı beceremedin Olgu

Gerçi gene her ihtimale karşılık sök-tak sistemleri ve değişik taktikler üzerine baya güzel çözümler ürettik.

Kamera şu güne kadar çıkmış en güçlü işlemcilerin başında Ambarella A7 chipseti ile çok stabil ve sağlıklı çalışmakta. Gece çekimlerindeki başarısı en yakın rakibi novatek 96650 chipsetini geride bıraktı. 18 bin video bit - veri değerleri ile abartısız piyasaya çıkmış en yüksek netliğe sahip araç kamerası.

Teşekkür ederim.

Aslında benim için en önemli noktalardan birisi cihazın vantuz aksesuarı ile birlikte geliyor olmasıydı çünkü cihazı birden fazla araç ile kullanacağım için yapışkanlı tutacak benim işime gelmiyordu ancak ilk sayfada vantuzun bazı camlarda iyi tutmamasının yazılmış olması beni endişelendirmiyor değil. İzlediğim şu videoda vantuz, masayı çok sağlam tutup sallıyor:http://youtu.be/Yb-Ot8woaqQ?t=2m28s

Eğer vantuz cam seçiyorsa test edeceğim araçlarda deneyip tutan ve tutmayan araçlar için bir liste hazırlarım.

Şöyle bir durum yaşamayalım yeter.

Cihaz elime ulaştıktan sonra görüntü kalitesi ile ilgili yorumlarımı mutlaka yapacağım, zaten en çok merak ettiğim konu da bu kısım.

Bir de kapasitörlü olmaması bize bir şey kaybettirmez herhalde.
  • Hocam sürekli araç kamerası almak istiyordum ancak denemeden alınca piyasadaki HD adıyla satılıpta çöp olmaktan ileriye gidemeyen modellerden çıkmasından korkuyordum. İncelemeleriniz bu konuda çok büyük bir eksikliği giderdi. Sayenizde bende bir G90 siparişi vermiş bulunuyorum.
  • quote:

quote:

quote:

@OlguErhan;

Teşekkür ederim.

Aslında benim için en önemli noktalardan birisi cihazın vantuz aksesuarı ile birlikte geliyor olmasıydı çünkü cihazı birden fazla araç ile kullanacağım için yapışkanlı tutacak benim işime gelmiyordu ancak ilk sayfada vantuzun bazı camlarda iyi tutmamasının yazılmış olması beni endişelendirmiyor değil. İzlediğim şu videoda vantuz, masayı çok sağlam tutup sallıyor:

Eğer vantuz cam seçiyorsa test edeceğim araçlarda deneyip tutan ve tutmayan araçlar için bir liste hazırlarım.

Şöyle bir durum yaşamayalım yeter.

Cihaz elime ulaştıktan sonra görüntü kalitesi ile ilgili yorumlarımı mutlaka yapacağım, zaten en çok merak ettiğim konu da bu kısım.

Bir de kapasitörlü olmaması bize bir şey kaybettirmez herhalde.

Hakikaten vantuz Nasıl sallıyor masayı

Birden fazla araç için kullanacaksanız bence en mantıklı çözüm bir çok videosunu paylaştığım Quadlock olacaktır. En rahat sistem bu (benim bulduğum) Mıknatıslı-kızaklı-raylı sistem yapan arkadaşlar oldu mühendis bol bizim forumda

O kırılma durumunu sanırım Dashcamtalk forumundan gördünüz bana hiç öyle kırılacak gibi dandik bir malzeme gibi görünmedi kamera. Aksine çok başarılı malzemesi var. Ama ne bileyim şimdi o vantuz kısmı tık tık sök tak sök tak devamlı araç değişecekse zamanla sıkıntı çıkartır mı ? ( aşırı sök - tak yüzünden ) Ben genede önlem olarak tüm kameralarım da kıytırık 2 tane plastik değeri 3 tl etmeyecek parçaya 25 $ ödeyip işimi garantiye alıyorum :)

Devamlı camda bırakacaksanız belki 1 yada 1.5 sene sonra pil değişimi isteyebilir onun dışında hiç problem olmaz. Maliyet 3-4 $ olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunkie

Hocam sürekli araç kamerası almak istiyordum ancak denemeden alınca piyasadaki HD adıyla satılıpta çöp olmaktan ileriye gidemeyen modellerden çıkmasından korkuyordum. İncelemeleriniz bu konuda çok büyük bir eksikliği giderdi. Sayenizde bende bir G90 siparişi vermiş bulunuyorum.

Hayırlısı olsun en kısa sürede kutu resimlerini, Cam gibi örnek videolarınızı bekliyoruz
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    Bakın buradaki resimde bende Quadlock ile duruyor camda ( benim cam dandik abi çare yok ) ,

• Merhaba arkadaşlar,

Kamera bugün 12:00 gibi geldi.Hemen kutu ve içerik resimlerini çektim.Resimleri ilk gün den itibaren sıraya koyarak yükledim.

NOT: NİCK değişikliği yaptım.Eskisi @gulenm di.

Kameranın şarjı yoktu, menü ve görüntü yükleyemedim. USB şarj olurmu?
    Araç Kamerası G90-7S incelemesi - Ambarella A7 + Gps =67 $Araç Kamerası G90-7S incelemesi - Ambarella A7 + Gps =67 $Araç Kamerası G90-7S incelemesi - Ambarella A7 + Gps =67 $Araç Kamerası G90-7S incelemesi - Ambarella A7 + Gps =67 $Araç Kamerası G90-7S incelemesi - Ambarella A7 + Gps =67 $Araç Kamerası G90-7S incelemesi - Ambarella A7 + Gps =67 $
  • MeDDin M kullanıcısına yanıt
    Şarj olur hayırlısı olsun kaç günde ulaştı ? örnek videoları bekliyoruz
    23.01. cuma akşamı siparişi yaptım. 31.01 tarihinde kargoya verilmiş. 09.02 bugün öğlen teslim aldım. Tahminimden kısa sürede geldi.Bu işi sevdim artık yurt dışından alışverişimi yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeDDin

23.01. cuma akşamı siparişi yaptım. 31.01 tarihinde kargoya verilmiş. 09.02 bugün öğlen teslim aldım. Tahminimden kısa sürede geldi.Bu işi sevdim artık yurt dışından alışverişimi yaparım.

Aman hocam dikkat et bağımlılık yapıyor ciddiyim şaka değil şu aralar Katana Şemsiye alacağım, taktım kafaya çok lazım ya

Araç Kamerası G90-7S incelemesi - Ambarella A7 + Gps =67 $Araç Kamerası G90-7S incelemesi - Ambarella A7 + Gps =67 $

Bununla belediye binası, adliye girerken alırlar adamı içeri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 9 Şubat 2015; 13:58:37 >
  • quote:

quote:

Ah ah olamadı bi fluance aracımız tutmuyor camda vantuzlarım

Allah daha iyilerini versin inşallah
    Dakika 1 gol 1 gol pasını veren @OlguErhan Annemin şemsiyesi yırtılmış ona hediye olarak düşünmeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeDDin -- 9 Şubat 2015; 14:16:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeDDin

Dakika 1 gol 1 gol pasını veren @OlguErhan Annemin şemsiyesi yırtılmış ona hediye olarak düşünmeye başladım.

Anneye hediye - Katana şemsiye koş vatandaş

• 1296p bir örnek atalım

https://mega.co.nz/#!k4QAQJxZ!jQamSZYvQdOjq0FIJVjEWxN1tcPzzY3MfNxKB4Dw7hE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 9 Şubat 2015; 14:36:30 >
  • quote:

1296p bir örnek atalım

Vay ne kadar hızlısınız hemen indiriyorum
  • hocam bende gaza gelip bir tane aldım.üzerindeki pille adaptörsüz ne kadar çalışıyor kamera.
  • quote:

quote:

1296p bir örnek atalım

Vay ne kadar hızlısınız hemen indiriyorum

Of Of netlik mükemmel

Örnek çekim olarak ilk sayfaya ekliyelim bunu Arabada nazar değmesin 120 fln hiç hissettirmiyor. Ne bir sarsıntı ne bir titreşim kazasız belasız

Newfel Örnek G90 -7S Kayıpsız Netlik---Tıklayın indirin----

Video içinden Bir REsim örneği :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 9 Şubat 2015; 15:48:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrnayn

hocam bende gaza gelip bir tane aldım.üzerindeki pille adaptörsüz ne kadar çalışıyor kamera.

Harun bey, Netlik çok güzel memnun kalacağınıza eminim. Hayırlısı olsun en kısa sürede kutu resimlerini buraya bekliyoruz

Üzerindeki pil ile ortalama 5-10 dakika arası çekim yapacaktır. Ayrıca bu süreyi uzatmak için harici Powerbank satın alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 9 Şubat 2015; 15:57:32 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.