Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (980. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.376
Cevap
825
Favori
1.705.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
66. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maniavolkan

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Ahanda A118C kameram geliyoor
    2016-01-25 23:07 İSTANBUL(AND), 150.YIL AYPİM/150.YIL AYPİM, ÜSKÜDAR, Torba Geliş Kaydı Yapıldı 
    2016-01-25 22:59 İSTANBUL(AND), 150.YIL AYPİM/150.YIL AYPİM, ÜSKÜDAR, PTT İşyerine Girdi, Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi
    2016-01-25 21:46 İSTANBUL(AVR), İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, BAŞAKŞEHİR, PTT İşyerinden Çıktı, PTT İşyerine Sevk Edildi
    2016-01-25 14:21 İSTANBUL(AVR), İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, BAŞAKŞEHİR, PTT İşyerine Girdi, Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı
    2016-01-25 14:21 Turkey, Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen), Send item to customs (Inb)
    2016-01-25 12:22 Turkey, Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi, Receive item at office of exchange (Inb)
    2016-01-24 13:30 Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi yurtdisina sevk edildi, Send item abroad (EDI-received)
    2016-01-22 18:46 Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), The item was forwarded to the destination country (Otb)
    2016-01-22 18:46 Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi (Cikis) alip verme merkezinde alindi, Receive item at office of exchange (Otb)

Hadi hayırlısı

Uzun zamandır konuda kutu - kargo resimleri paylaşmadılar artık sizden bekliyoruz

Birde kısa kutu açılım videosu isteriz

Ta taaaa
    Araç içi kamera Tavsiyesi

Süperrr kaç günde geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim Amköv aksiyon kamerası da İstanbul'a giriş yapmış bir kaç gün sonra elimde olur.

5 26/01/2016 02:33:33 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) - - Turkey
    6 26/01/2016 02:33:33 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    7 27/01/2016 13:08:22 PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

benim Amköv aksiyon kamerası da İstanbul'a giriş yapmış bir kaç gün sonra elimde olur.

5 26/01/2016 02:33:33 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) - - Turkey
    6 26/01/2016 02:33:33 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    7 27/01/2016 13:08:22 PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)

Merhaba.
    Benimki 23/01/2016' da tartıya çıkmış ama tracking bilgisi yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ahanda A118C kameram geliyoor
    2016-01-25 23:07 İSTANBUL(AND), 150.YIL AYPİM/150.YIL AYPİM, ÜSKÜDAR, Torba Geliş Kaydı Yapıldı 
    2016-01-25 22:59 İSTANBUL(AND), 150.YIL AYPİM/150.YIL AYPİM, ÜSKÜDAR, PTT İşyerine Girdi, Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi
    2016-01-25 21:46 İSTANBUL(AVR), İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, BAŞAKŞEHİR, PTT İşyerinden Çıktı, PTT İşyerine Sevk Edildi
    2016-01-25 14:21 İSTANBUL(AVR), İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, BAŞAKŞEHİR, PTT İşyerine Girdi, Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı
    2016-01-25 14:21 Turkey, Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen), Send item to customs (Inb)
    2016-01-25 12:22 Turkey, Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi, Receive item at office of exchange (Inb)
    2016-01-24 13:30 Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi yurtdisina sevk edildi, Send item abroad (EDI-received)
    2016-01-22 18:46 Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), The item was forwarded to the destination country (Otb)
    2016-01-22 18:46 Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi (Cikis) alip verme merkezinde alindi, Receive item at office of exchange (Otb)

Hadi hayırlısı

Uzun zamandır konuda kutu - kargo resimleri paylaşmadılar artık sizden bekliyoruz

Birde kısa kutu açılım videosu isteriz

Ta taaaa

Süperrr kaç günde geldi

31/12/2015 tarihinde sipariş verdim.
    14/01/2016 tarihinde kargoya verildiğine dair gearbest'ten mail geldi.
    27/01/2016 tarihinde teslim aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

quote:

benim Amköv aksiyon kamerası da İstanbul'a giriş yapmış bir kaç gün sonra elimde olur.

Merhaba.
    Benimki 23/01/2016' da tartıya çıkmış ama tracking bilgisi yok.

yakında paylaşırlar o bilgiyi size mail gelir.

• Mytohology M kullanıcısına yanıt
    Ürünlerimiz aynı gemide şuan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişik bir sistem , whatsapp ihbar hattının durumunda mevzuat çalışmaları olduğu yazıyor, umarım bu saçma olayı kaldırırlar

EDİT :http://www.gearbest.com/memory-cards/pp_217548.html , Kampanyayı kaçırmayın 14.69$ , Bu fiyat bedava :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UmutAkcicek -- 28 Ocak 2016; 1:49:02 >
  • Olgu bey'in sayesinde tanıştığımız A118-C'den daha önce abime almıştık, bugün benimki de geldi. GPS aparatımız da yolda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anonem -- 28 Ocak 2016; 16:00:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anonem

Olgu bey'in sayesinde tanıştığımız A118-C'den daha önce abime almıştık, bugün benimki de geldi. GPS aparatımız da yolda :)

Kazasız belasız günlerde kullanın inş
  • Merhaabalar, ben de aracıma bu a118c den almayı düşünüyorum hem yer kaplamaması hem de direk cama sabitlenmesi dolayısıyla terchi etmek istiyorum. Genel olarak memnun musunuz? Bir de aliexpress den güvenilir satıcı referansı verebilir misiniz?

Bu kameranın eksi yönleri nelerdir? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Merhaabalar, ben de aracıma bu a118c den almayı düşünüyorum hem yer kaplamaması hem de direk cama sabitlenmesi dolayısıyla terchi etmek istiyorum. Genel olarak memnun musunuz? Bir de aliexpress den güvenilir satıcı referansı verebilir misiniz?

Bu kameranın eksi yönleri nelerdir? Teşekkürler.

Yasin bey Aliexpress tavsiye etmiyorum nedeni linkte :

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=113957540

Aliexpressten de ucuz fiyat gearbest paypal güvencesi tercih edin açmış olduğum konuda detaylar var :

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=102481415

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Uyarınız için teşekkür ederim tekrar bi inceleme yapıcam
  • Benim gearbestten aldığım a118c için, aliexpressten gps modül siparişini aynı gün ardarda verdim, ama bir hafta önce kamera geldi, hala gps gelmedi diye araca bağlayamadım.

• kaza yaparsanız araç çalışır durumda kalsın kameraları kapatmayın,yada araç stop ederse o zaman kontağı açınki kameralar çakmaklıkla çalışsın
    dakkalar sonra ne olcağı belli olmaz
  • UmutAkcicek kullanıcısına yanıt
    Bir tane sipariş verdim. Umarım yolda kaybolmaz...
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    Bende dün gece vermiştim , 3 5 günde kargoya verilir yazıyor bakalım ne olcak

• quote:

Orijinalden alinti: aydayd

Benim gearbestten aldigim a118c için, aliexpressten gps modül siparisini ayni gün ardarda verdim, ama bir hafta önce kamera geldi, hala gps gelmedi diye araca baglayamadim.

aliexpresten biraz geç geliyor umarım takipli postadır değilse en az 2 ayda gelir. benim siparişlerimin bazıları 3 hatta 5-6 ayı bulduğu oldu maalesef ama takipli postalar 25-30 günde mutlaka geliyor.
  • quote:

quote:

Benim gearbestten aldigim a118c için, aliexpressten gps modül siparisini ayni gün ardarda verdim, ama bir hafta önce kamera geldi, hala gps gelmedi diye araca baglayamadim.

aliexpresten biraz geç geliyor umarım takipli postadır değilse en az 2 ayda gelir. benim siparişlerimin bazıları 3 hatta 5-6 ayı bulduğu oldu maalesef ama takipli postalar 25-30 günde mutlaka geliyor.
    quote:

Orijinalden alinti: engin_er_26

quote:

aliexpresten biraz geç geliyor umarim takipli postadir degilse en az 2 ayda gelir. benim siparislerimin bazilari 3 hatta 5-6 ayi buldugu oldu maalesef ama takipli postalar 25-30 günde mutlaka geliyor.

6 ay ne abi

• quote:

quote:

quote:

aliexpresten biraz geç geliyor umarim takipli postadir degilse en az 2 ayda gelir. benim siparislerimin bazilari 3 hatta 5-6 ayi buldugu oldu maalesef ama takipli postalar 25-30 günde mutlaka geliyor.

6 ay ne abi

2 ürünüm 5-6 ay sonra gelmişti hatta dispute açıp parasını bile geri almıştım 2-3 dolarlık ürünlerdi.

• quote:

quote:

quote:

6 ay ne abi

2 ürünüm 5-6 ay sonra gelmişti hatta dispute açıp parasını bile geri almıştım 2-3 dolarlık ürünlerdi.

• 
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.