Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.379
Cevap
825
Favori
1.705.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onur1301

quote:

Orijinalden alıntı: muratai

quote:

Orijinalden alıntı: baris195

ok

çakmak soketi olarak usb olanı işe yarar,bunu çakmaklığa takıcam,sonra kendi kablosunu bu çakmak soketine ve şarj cihazına bağlıcam

şarj cihazı girişi 5 volt ve 1A,bu durumda çakmak soketi 5 v ve 1 A olması lazım

sonra şarj cihazından araç kamerasına kablo çekmek lazım,araç kamerasına 5 volt ve 1A giricek

araba çalıştığı sürece şarj cihazı dolar dicem ama bir yandanda araç kamerasına enerji aktarıcak bu durumda dolmaz,bu iş yatar

yada seyir halinde araç kamerası arabadan dolacak,bu arada paralel hat çekip bu şarj aletini doldurmamız gerekir,arabadan inerken araç kamerasını bu şarj aletine takmak lazım

voltajları nasıl ayarlıcaz,yeşil kutusunda giriş çıkış akımları yazıyor

Araç içi kamera Tavsiyesi

Bu tür şarj cihazları ile çoğu araç kamerasını çalıştıramazsınız. Ürünle gelen adaptörü kullanın aksi halde otomatik açılma/kapanma gibi özellikleri kullanamazsınız.

Her türlü çalışır. Kamera usb yada farklı adaptörle bağlı olsun fark etmiyor. Kameraya enerji gittiği zaman otomatik olarak açılır. Kontağı kapattığınız zaman enerjide kesileceğinden kamera 5-10 saniye içinde kendini kapatıyor.

Bu kadar kesin konusmayin. Birakin usb sarj cihazini, kendi adaptorunden baska bir cihazin arac sarjini kullaninca dahi calismayan 3 tane arac kameram var. bunlarin 3ude cinden aldigim 1amp cikisili usb sarj arac adaptorleriyle calismiyor (ayni adaptorle iphone gayet guzel sarj oluyor)

Mesela ilk aldigim arac kamerasi kendi sarj cihazi yerine usb kablo ve sarj cihazi ile baglaninca kendisini pc ye baglanmis saniyor ve kayit yerine playback moduna geciyor.

Bilmediginiz konularda ahkam kesmeyin lutfen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sağolun hocam, mini de şu 64GB kart işine bi çare bulabilirsem daha güzel bi seçim olacak benim için :)
    sizin kameranın aldığınız kartı çalıştırma olasılığı daha yüksek sanırsam..
    @Sleipnirr

aynı kamera aynı kutulama şekli diye kutusunun fotoğrafını çekmeden atmıştım hocam :(
    en geç akşama kameranın fotosunu paylaşırım :)
    siz hangi firmwareyi öneriyorsunuz 64gb kart için biyerde rast geldiniz mi acaba?
    itina ile versiyon düşürüp yükseltmeye hazırım :)
    @OlguErhan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akisa33 A kullanıcısına yanıt
    Hayrlı olsun. Çok güzel gizlenmiş. Bu veya benzeri küçük kamera almayı düşünüyorum.
    Gece nasıl çekiyor?
    Bir de videoya gömülü saat, hız, gps yapılabiliyor mu?
  • Dün teslim aldığım MİNİ 0801 +GPS'li hafızasız kameram..
    küçük ve söküp takması pratik diye bu kamerayı tercih ettim
    tarihi, saati ve araç hızını videoya gömüyor.

2 aralıkta aşağıdaki linkten 88$'a sipariş etmiştim.
    (enpara kampanyasından yararlanıp 70$'a mal ettim)
    http://www.aliexpress.c...e-Format/858074589.html

satıcı bu üründen çok fazla satış yaptığı için yoğunluktan olsa gerek geç kargoladı.
    kargolanması 17aralığı buldu, herhangi bi ekstra ücret ödemeden elime 8 ocakta ulaştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: akisa33

mini 0801'i biraz vantuzlu tutacak ile test ettikten sonra daha iyi kamufle olması için aynanın tam arkasına ve üst tarafa monte etmeye karar verdim.
    kablonun sök tak yapılabilmesi ve siyah taralı alanın görüntüyü engellememesi kaydıyla mümkün olduğunca ortaya yakın olsun diye uğraştım.

normal sürüş pozisyonunda kamerayı görmüyorum, ama kayıt durumu ve GPS bağlantısını kontrol etmek için kafamı biraz yukarı kaldırmam yetiyor.

bunlarda dışardan görüntüler, öndeki 1080p yazısını siyaha boyadım.

tam ortaya monte etmeye göre sol tarafta biraz görüntü kaybı var gibi ama dikkate değer gelmedi bana.

görüş açısı için örnek video linki:

Müzik süper olmuş Vivaldi eşliğinde Araç kamerası çekimleri

Hele 3.03 te bir ataklar geliyor müzikle bir acayip uyum sağlamış çok hoşuma gitti

GPS kapattınız mı ? bana mı öyle geldi çünkü çekimlerde GPS verileri yok yada henüz kitlenmemiş olabilir. Ben 0801'in yolculuğa başladıktan 20 dk sonra GPS sinyalini yakaladığını bilirim. Ayrıca güzel gizlemişsiniz cihazı resimler için teşekkürler. İyi günlerde kazasız belasız inş. Hafıza kartı denemelerinizi sıkıntı yaşayıp yaşamadığınızı paylaşın lütfen. Forumda ben ilk mesajda kendi cihazımın Firmware versionunu yayınlamıştım. Sıkıntısız Kingston Class 4 32 Gb kartla süper çalışıyor.

Sol tarafta görüntü kaybı önemsiz çünkü zaten açısı çok geniş bir kamera olduğu için her yere hakim, konumu güzel.

"vantuzlu tutacak" derken kutudan öyle extra bir aparat ta mı çıktı ? bize niye çıkmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: isok

Dün teslim aldığım MİNİ 0801 +GPS'li hafızasız kameram..

satıcı bu üründen çok fazla satış yaptığı için yoğunluktan olsa gerek geç kargoladı.
    kargolanması 17aralığı buldu, herhangi bi ekstra ücret ödemeden elime 8 ocakta ulaştı.

Bilgilendirme için teşekkürler. Bu ENpara olayını biraz açabilirmiyiz bu yurtdışı indirim olayı sürekli varmı yoksa kısa bir süre içinmi ? Kredi kartımı alıcaz şartları nedir yemin olsun gidip alacam tüm En paraları kapıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: InTerCeptor

Of ya basbakan ve iş adamları singapurda. İş adamlarının birisine ulassak da kamera ithalatı icin anlasma yapsa

Basbakanin yakin is adamlari ulkeyi yeterince somurmedi, birde bu sekilde somursun istiyorsunuz yani? Butun araclara x ozellikli arac kamerasi zorunlu hale getirilir ve bu kameralar yalnizca bir isadami (soyadi erdogan?) tarafindan ithal edilip satilirsa o zaman gorurum ben sizi. Arac muayenelerindede kameranin bandrolune bakip zaten zengin olan sayin is adamini zengin edip etmediginizde anlasilabilir daha sonra.

Internetten 52 dolara kamera alip vergi vermeden kullanmak varken nedir bu fahis fiyattan mal edinme arzunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • shadow-gt680w mi alsak yoksa SJ1000 mi? Kararsız kaldım..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: InTerCeptor

Of ya basbakan ve iş adamları singapurda. İş adamlarının birisine ulassak da kamera ithalatı icin anlasma yapsa

Basbakanin yakin is adamlari ulkeyi yeterince somurmedi, birde bu sekilde somursun istiyorsunuz yani? Butun araclara x ozellikli arac kamerasi zorunlu hale getirilir ve bu kameralar yalnizca bir isadami (soyadi erdogan?) tarafindan ithal edilip satilirsa o zaman gorurum ben sizi. Arac muayenelerindede kameranin bandrolune bakip zaten zengin olan sayin is adamini zengin edip etmediginizde anlasilabilir daha sonra.

Internetten 52 dolara kamera alip vergi vermeden kullanmak varken nedir bu fahis fiyattan mal edinme arzunuz?

sildim siyaset mesajımı.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 9 Ocak 2014; 13:10:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

shadow-gt680w mi alsak yoksa SJ1000 mi? Kararsız kaldım..

gt680w alın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 906

Hayrlı olsun. Çok güzel gizlenmiş. Bu veya benzeri küçük kamera almayı düşünüyorum.
    Gece nasıl çekiyor?
    Bir de videoya gömülü saat, hız, gps yapılabiliyor mu?
    teşekkürler 906 ve olguerhan,

GPS koordinatları ve hız videoya gömülebiliyor, ben istemediğim için kapattım. kamera açılınca 1 dakika içinde bağlanıyor.
    bu şekilde de GPS kaydı çalışıyor, sadece videoya yazmıyor. programla izlerken google maps den izleyebiliyorsunuz ve hız bilgilerini görüyorsunuz.
    gece çekimi bence yeterli.

benim firmware 20131127. dikkatimi çeken bu firmware de beep sound ayarı yok.
    1 hafta 8 gb class 4 ile kullandım bir sorun yaşamadım, 32 GB kartı yeni taktım. bir dolsun burda paylaşırım.

tutacak kutudan çıkmadı, bende vardı. kamerayı sabitlemeden önce test etmek için bir süre tutacakla kullandım.

@906 @OlguErhan

• quote:

quote:

shadow-gt680w mi alsak yoksa SJ1000 mi? Kararsız kaldım..

gt680w alın bence.

Kesinlikle katılıyorum.

Actions kamerasını o işlerde, araç kamerasını da arabada kullanmak lazım. Gece çekimleri kusursuz olan bir kamera yerine su altı dalışları için dizayn edilmiş bir kamerayı cama takarsanız uzun vadede sağlıklı çalışır mı, sıkıntı çıkar mı ? bilinmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: isok

Dün teslim aldığım MİNİ 0801 +GPS'li hafızasız kameram..

Bilgilendirme için teşekkürler. Bu ENpara olayını biraz açabilirmiyiz bu yurtdışı indirim olayı sürekli varmı yoksa kısa bir süre içinmi ? Kredi kartımı alıcaz şartları nedir yemin olsun gidip alacam tüm En paraları kapıcam

Bu enpara şubesiz bankacılık hesabı.
    finansbank atmlerinde işlem yapılan bi bankamatik kartı veriyorlar
    bu hesaba yatırdığımız para ile netten yaptığımız alışverişlerde
    (aliexpress dahil) bir sonraki ay harcamaların %20sini iade alıyorduk.
    ancak 3 ay sürdü bu olay ve ocakta bitti malesef.

şimdi de itunes ve googleplay mağazalarındaki harcamaların %50sini iade veriyorlar :)

• isok kullanıcısına yanıt
    Bittiyse yapacak birşey yok bilgilendirme için teşekkürler :)
  • GT680w siparişi çektim foxoffer'dan :) İnşallah çabuk gelir..Gerçi kendime değil, enişteme aldım.
  • quote:

GT680w siparişi çektim foxoffer'dan :) İnşallah çabuk gelir..Gerçi kendime değil, enişteme aldım.

Hadi hayırlısı gelince kaç günde geldi kaça geldi, kutu resimlerini bekliyoruz. Güle güle kullansın Enişten
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

GT680w siparişi çektim foxoffer'dan :) İnşallah çabuk gelir..Gerçi kendime değil, enişteme aldım.

Hadi hayırlısı gelince kaç günde geldi kaça geldi, kutu resimlerini bekliyoruz. Güle güle kullansın Enişten

Teşekkürler.. Zaten ürünü ben teslim alacağım. Kutu açılışı ve testini ilk ben yapacağım :)

• Müsait olduğunuzda ilk mesaja model, satıcı linki ekleyecektiniz. bir de kimde hangi model var listesi olursa bilgi alışverişi daha kolay olur kullanıcılar arasında.
  • Gene girdik siyasete allah sonumuzu hayra çıkartsın

• quote:

Orijinalden alıntı: dream_04

Müsait olduğunuzda ilk mesaja model, satıcı linki ekleyecektiniz. bir de kimde hangi model var listesi olursa bilgi alışverişi daha kolay olur kullanıcılar arasında.

Haklısınız yemeğe çıkıyorum dönünce hemen hallediyim o işi.
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.