Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tolgaolgun Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
31.376
Cevap
825
Favori
1.705.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
42. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olgu bey, anahtarlı çakmaklık mı önerirsiniz ? sigortadan bağlantı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -s-laughter

Olgu bey, anahtarlı çakmaklık mı önerirsiniz ? sigortadan bağlantı mı ?

Sigorta en temizi
  • Yeni kameramız şahane, inceleme konumuz :https://forum.donanimhaber.com/blueskysea-b1w-arac-kamerasi-incelemesi--131231654

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 5 Şubat 2018; 14:24:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Sigorta en temizi

Olgu hocam bu sigorta işini sevmedim, ben ne yapayım bana başka bir yol bul kurban olayım

Her gün sök tak da olmuyor illaki unutacağım gün olur, kör talih ya o gün de mevzu olur.

• quote:

quote:

quote:

Sigorta en temizi

Olgu hocam bu sigorta işini sevmedim, ben ne yapayım bana başka bir yol bul kurban olayım

Her gün sök tak da olmuyor illaki unutacağım gün olur, kör talih ya o gün de mevzu olur.

Yani Obd port bağlantısı, yakında bir ürün inceleyeceğim. Olabilir. Sigorta iyidir neden sevmediniz ?

Arabayı yenileyin farklı marka

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sigorta en temizi

Yani Obd port bağlantısı, yakında bir ürün inceleyeceğim. Olabilir. Sigorta iyidir neden sevmediniz ?

Arabayı yenileyin farklı marka

Olgu hocam, videoyu izledim de bir ucu +'ya bir ucu arabaya bağla vs, sökülür, çıkar, uğraş dur

Enerjiyi USB 'den alsam nasıl olur ? 3 metre usb yeter mi sizce ? usb2.0 - 3.0 vs olması önemli mi ?

• acaba usb yi takıncada bu sefer pc olarak algılayıp depolama veyahutta pc kamerası diye 2 seçenek sunmasın bana ?
  • quote:

acaba usb yi takıncada bu sefer pc olarak algılayıp depolama veyahutta pc kamerası diye 2 seçenek sunmasın bana ?

Sunar
  • quote:

quote:

acaba usb yi takıncada bu sefer pc olarak algılayıp depolama veyahutta pc kamerası diye 2 seçenek sunmasın bana ?

Sunar

günahını çekeyim sundu valla

napıcaz

• -s-laughter kullanıcısına yanıt
    Önceki mesajlarınızı bilmiyorum ama ben Viofo a119 u çakmaklık çoğaltıcımdaki usb girişinden besleyerek kullanıyorum. Sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fblimelih

Önceki mesajlarınızı bilmiyorum ama ben Viofo a119 u çakmaklık çoğaltıcımdaki usb girişinden besleyerek kullanıyorum. Sorun yaşamadım.

galiba bnm cihaza usb girişinden enerji aktarınca pc ye bağladım sanıyor ve 2 seçenek sunuyor depolama mı, pc için kameramı diye.

Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
  • Viofo 119'u araç park halindeyken aynı hareket halindeyken gibi çekim yapsın diye bırakıyorum. Ancak hareket halindeyken kayıt parçaları arada boşluk olmadan saniyesi saniyesine kaydederken, durar vaziyetteki kaydında parçalar arasında ciddi boşluklar oluyor. Mesela bir parçası 14. dakkada sonlanırken ardındaki parçası 14.30'dan başlıyor. Bu boşlukları hangi ayarları yaparak giderebiliriz yardımınıza ihtiyacım var.
  • forumda adalet kalmamış,herkes boşuna söylenmiyor

kanıtı ve itirazı etsekte,haklıda olsak umursamamazlıktan geliyorlar

konu dısında 30 tane kural ihlali konu vardı 15 dakıkada 30 konu sıkayet ettım hergun boyle.nedense kural ıhlalı konular oylece duruyor.benım ve bazı kısılerınkı ard arda kaldırılıyor

adalet esıtlık olsun dıye ben edınce banlıyorlar

sacmalık diz boyu.esıtlık adalet ılkesıne gore haraket etmelerı lazım.forumu 20 yasında tecrubesız oglanlara bırakırlarsa boyle olur

• quote:

Orijinalden alıntı: mathews

Viofo 119'u araç park halindeyken aynı hareket halindeyken gibi çekim yapsın diye bırakıyorum. Ancak hareket halindeyken kayıt parçaları arada boşluk olmadan saniyesi saniyesine kaydederken, durar vaziyetteki kaydında parçalar arasında ciddi boşluklar oluyor. Mesela bir parçası 14. dakkada sonlanırken ardındaki parçası 14.30'dan başlıyor. Bu boşlukları hangi ayarları yaparak giderebiliriz yardımınıza ihtiyacım var.

Aynı konuyu farklı bir sitede paylaşmıştım. Aynen ekliyorum. Viofo A119 kameram powerbank'e bağlıyken(gündüz yapılan denemede) park modunda(5fps) kayıtları atlayarak kaydediyordu. Hafıza kartını cihazdan formatladıktan sonra gece yaptığım denemede kameranın sadece harekete değil aynı zamanda ışığa duyarlı kayıt yaptığını farkettim. Çok düşük ışık altında kayıtları incelediğimde sadece araç geçtiği anda(kameranın hareketi algılamasının çok zor olduğu mesafede) park modu kayıdı yaptığını, onun dışındaki zamanlarda hiç kayıt yapmadığını farkettim. Gün ışığı artmaya başlayınca kayıt dosyalarının sayısı artıyor. Hafıza kartında ya da kamerada bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Normal modda kayıtlarda kayıp yok. Park modunun çalışması bu şekilde demek ki. Park modunun bu şekilde çalıştığını bilenler olabilir. Ben daha önce pek kullanmadığım için yeni öğrendim. Araç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera Tavsiyesi

• -s-laughter kullanıcısına yanıt
    Cihazınız hangi model. Kameranın kayıt modunda çalışması için gerekli olan minimum amper aracınızın usb girişinden gelmiyor olabilir. Benim aracımda da usb girişi var. Kameramı o girişe taktığımda kayıt yapmıyor. Çakmaklık çoğaltıcıdaki usb girişine takınca kayıt yapıyor. Çoğaltıcıdaki usb nin verdiği amper değeri 1A.
  • fblimelih kullanıcısına yanıt
    smarnoT652 hocam

Tak çıkar yapıyorum kafam çok bozuk -_-
  • quote:

smarnoT652 hocam

Tak çıkar yapıyorum kafam çok bozuk -_-

Ben linkteki ürünü kullanıyorum. İki usb girişinden de çalışıyor.https://goo.gl/vr8Fp6

• böyle bir yönetim topluluğu,türkiyede hiç bir forumda yok,her iddaasına varım iyi arastırılsın
    mümkün değilki,baska formda bu kadar kötü yönetım olmasın
    hem haksızlar hem suclu hem gucluler.mıllet illallah etti,pes
  • @OlguErhan merhaba
    Maksimum 350 tl civarına, wifi ve gps özelliği olan, vakum ile cama yapışabilen en iyi kamera hangisidir, ne tavsiye edersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.