Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ak_al , ak_al Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.378
Cevap
825
Favori
1.705.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12361237123812391240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluemoon

Arkadaşlar selamlar.
    Junsun kameram geldi.
    Çakmak çoklayıcım var. Ama ben şimdi en azından kabloyu saklayarak vs nasıl takacağım kamerayı ? Bu konuda böyle rehber tarzı birşey var mıdır?
    Bu konulardan pek anlamayan birisiyim. Teşekkür ederim.

Bakın bu videoda göstermiştim detaylı kablo gizleme ve takmayı,https://youtu.be/ywdNSEKc8P8
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Hocam her iki kamerayı da incelemiş ve tanıyan biri olarak Smarnoo T652 ile Viofo A119/119S i görüntü kalitesi, gece çekimleri, park modu ve kullanım kolaylığı gibi konularda kıyaslayabilir misiniz?

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Smarnoo T652 ilk defa gördüm, inceleme size mi ait, iş yerinde youtube açılmıyor akşam bakabilirim bu arada.
    Fiyatı gayet güzelmiş, ben zaten maksimum 30 dolarlık bir ürün düşünüyorum, yanlış görmediysem park modu var cihazın.
  • Benim junsun h030 a kayın babam talip olunca bende yeni bir kamera arayışına girdim. Smarnoo T652 benimde gözüme takıldı. Junsun dan sonra beni üzer mi. Veya memnun edecek başka bir kamera hangisi olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serihan

Benim junsun h030 a kayın babam talip olunca bende yeni bir kamera arayışına girdim. Smarnoo T652 benimde gözüme takıldı. Junsun dan sonra beni üzer mi. Veya memnun edecek başka bir kamera hangisi olabilir.

Junsun H030 un görüntü kalitesi buna göre çok daha iyi gibi görünüyor Olgu Hocamın incelemelerine göre ama, ne dersiniz hocam? Ben park modu da düşünürseniz Viofo A119S önerebilirim ama fiyatı buna göre çok daha fazla.

Bu arada Smarnoo T652 ile Viofo A119 / A119S karşılaştırmasıyla ilgili yukarıda Olgu Hocama danışmıştım, onun bu konudaki görüşlerini de merak ediyorum. Teşekkürler.
  • kargo başakşehir ukim,ptt işyerinde sorun olurmu,1 saat once gırdı sımdı sırada ne olur
  • junsun H030 iphone için ios sürümünü indiriyorum ama full çince. nasıl düzeltebilirim bunu yardımcı olur musunuz ?
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Evet hocam incelemenizi izledim, inceleme için çok teşekkürler.
    Cihaz yeniymiş listemde G1W de vardı onu tamamen sildim, cihaz gerçekten güzelmiş.
    Yalnız park moduna değinmemişsiniz ama açıklamalarda var yazıyor özellikle hareket algılama da yazıyor.
    "Motion Detection / Parking Monitoring" şeklinde yazmakta, ODB kablo ile bağlayıp deneme şansınız var mı?

Yılbaşından sonra bu cihazı kesin alırım diye düşünüyorum, tabi 30 dolar seviyelerinde denk gelirse.
  • şu an ptt kargocuyu yakaladım sordum

ukime dünyakadar mal sevk oluyor devlet birsekılde vergı almak ıstıyor dedı.kenarından yırtıp ıcıne degerlı mal varmı bakıyorlar.ama mutlaka vergılendırıp gonderıyorlar

illaki gelir ama gec gelir dedi,gelmemezlık olmaz dedı.1 ay beklıcem vergı oducem anlasılan

google da o kadar cok yazı varki netbırsey ogrenılmıyor ukimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

şu an ptt kargocuyu yakaladım sordum

ukime dünyakadar mal sevk oluyor devlet birsekılde vergı almak ıstıyor dedı.kenarından yırtıp ıcıne degerlı mal varmı bakıyorlar.ama mutlaka vergılendırıp gonderıyorlar

illaki gelir ama gec gelir dedi,gelmemezlık olmaz dedı.1 ay beklıcem vergı oducem anlasılan

Mutlaka vergi çıkacak diye bir şey yok, benim verdiğim sipariş te UKİM e takıldı ama bazı arkadaşların ödediği yaklaşık 65 TL lik vergi çıkmadı bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jhudaverdi

quote:

Mutlaka vergi çıkacak diye bir şey yok, benim verdiğim sipariş te UKİM e takıldı ama bazı arkadaşların ödediği yaklaşık 65 TL lik vergi çıkmadı bana.

ukime ayırmalarındaki mantık nedir
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ben de banggood dan a119 gps aldım. Az önce sorgulama yaptım, durum şöyle:

https://i.hizliresim.com/rJ7O6M.jpg

Sizin ki de mi aynı şekilde merak ettim???
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravaman

Merhaba. Ben de banggood dan a119 gps aldım. Az önce sorgulama yaptım, durum şöyle:

https://i.hizliresim.com/rJ7O6M.jpg

Sizin ki de mi aynı şekilde merak ettim???

herkesin önce istanbul basaksehır pim e gırıs sonra devam eder.senınkı ukime sevk olmadan bır oncekı asamada sorun yok yanı

benımkı ukime sevk oldu.normalde ukime gıtmeden devam eder

karganun bırı tr kargo hızlı geldı.dıgerı nl yogunluk var 1 ay gecıkme yaptı.ıstanbula ıkısı aynı anda gırdı boyle oldu yoksa urun dolar fıyattan degıl yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 14 Aralık 2017; 20:29:17 >

• aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Yani???

Halen daha risk var mı demek istiyorsunuz.

• VERGİDEN NEDEN bu kadar korkuluyor bu ülkede ???

Anasını satiyim zaten her bir benzinci vergi dairesinden beter vergi giydiyiyor bize....

Sanki vergisiz bu kalitede kamerayı daha ucuza Türkiye den alabiliyoruz.

Cidden anlamıyorum

Vergi bu kadar tedirgin ediyorsa elektrik faturasındaki vergiyi hiç görmeyelim :http://m.yeniakit.com.tr/haber/elektrik-faturasindaki-vergiler-tuketiciyi-bezdirdi-275837.html

Vergi Memleketiyiz,

• quote:

Yakala sen Barış onları hatta yakalamakla kalma Döv bi güzel, o zaman vergi almazlar senden...

• quote:

Orijinalden alıntı: MrGobi

junsun H030 iphone için ios sürümünü indiriyorum ama full çince. nasıl düzeltebilirim bunu yardımcı olur musunuz ?

Tlf u ing yapın dilini, indirin kurun sonra Türkçe ye çevirebilirsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jhudaverdi

quote:

ukime ayırmalarındaki mantık nedir

İlgili gümrük kanununa göre belli bir miktarı aşan ürünlere vergi uygulamak diye biliyorum. Bunun dışında başka görevleri de vardır belki ama araç kamerası siparişi veren arkadaşları ilgilendiren kısmı bu sanırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MrGobi

junsun H030 iphone için ios sürümünü indiriyorum ama full çince. nasıl düzeltebilirim bunu yardımcı olur musunuz ?

Hocam şuara takip ettiğim kamera jhunsun. Nadıl mumnunmusunuz , telefona görüntü aktarma randımanlımı , androidte denediniz mi acaba. Bu kamerada gps ve hareket algılama varmıydı acaba 🤔

• https://forum.donanimhaber.com/acil-satilik-junsun-h030-arac-kamerasi--130380433
    Arkadaşlar acil nakit ihtiyacından kameram satılıktır, sıfır üründür, ilgilenenlere duyrulur
    JUNSUN H030 ARAÇ, GPS li versiyon
  • 
Sayfa: önceki 12361237123812391240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.