Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.379
Cevap
825
Favori
1.705.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12201221122212231224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Havalar sogudugundan olsa gerek kamera gec acilmaya basladi.. minumum 30sn gec aciliyor artik bazen acilmadigida oluyor ama bu durum gunun ilk acilisinda gecerli.. gun icerisinde diger kontak acilislarinda normal sekilde aktif oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soğuk havada batarya enerjısı tükenır.sabah oyle olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

Smarnoo s1 ile ilgiki guncel paylasim

Havalar sogudugundan olsa gerek kamera gec acilmaya basladi.. minumum 30sn gec aciliyor artik bazen acilmadigida oluyor ama bu durum gunun ilk acilisinda gecerli.. gun icerisinde diger kontak acilislarinda normal sekilde aktif oluyor.

evet aynı durum bende de oluyor, bazen de beyaz ekran geliyor, biraz sabır edip üstten fişi çekip kapatıp sonra açıyorum bazen bir yapışta bazen iki yapışta normal açılıyor,
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvc_kvc

@OlguErhan bey ıle ozelden konusmustuk..on tarafa junsun arkaya vıafo119a (ya da tam tersı) alacaktım..7/24 kayıt yapmak ıcın ıkısınıde sıgortaya baglayacaktım...
    ama sonradan bıraz arastırınca fıyat olarak tabıkı bıraz pahalı ama uzun sure sorunsuz kullanmak ıcın ust sınıf kalıtelı bısey almak ıstedım..amazonda thınkware ve blacvue modellerı var.kara cuma da eger guzel ındırım olursa o tur bısey almak ıstıyorum..
    https://www.amazon.de/gp/product/B075DGTZYN/ref=ox_sc_sfl_image_12?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
    bu fıyat olarak cok pahalı. ama bunun alt-ust modellerı hersey dahıl 200 euro cıvarına duserse almayı dusunuyorum...ayrıca

https://www.amazon.com/gp/product/B071LJNZ51/ref=ox_sc_act_title_1?smid=AQXDPQN3LTP6G&psc=1
    amazon com tercıh edılebılır....
    ama tekrar edıyorum ben kara cuma haftasında ındırım takıp edıp oyle alacam..
    @OlguErhan hocam bu lınktekı kameralar hakkında fıkrını soylerse daha bılgılendırıcı olur dıye dusunuyorum...

Black Friday indirimlerini ben de bekliyorum hocam ama gümrükteki 30 Euro sınırına takılmaz mı? Yani sipariş verdikten sonra amazon.com a not olarak ürün fiyatını 30 Euro olarak göstermelerini mi talep etmek lazım? Ne dersin Olgu Hocam? Bu konuda uzman sensin :)

• jhudaverdi kullanıcısına yanıt
    Hocam amazondan aldigimiz urun gumruge takilmaz,cunku vergisini oduyoruz.amazon vergisini hesaplayip pesin aliyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pazara gittim,caminin karsısına parkettim,camının orda beledıye temızlıkcısı amcanın cantasını calmışlar

7-24 360 derece kamera takılı olsaydı belki yakalardık..gercı polıse sd kartı verınce sahıt yazarlarsa ınsanın işinden gucunden alıp git gel git gel git gel ugrastırıp dururlar
  • baris195 kullanıcısına yanıt
    Yakında 360 derece kamera inceleme konusu açacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lowradiation

Yakında 360 derece kamera inceleme konusu açacağım.

iki lensli olanlar iyi olabılır.tek lenste ıyı olmuyor.ben denedım
    ıkı lens ve novatek olması sart
  • baris195 kullanıcısına yanıt
    İki lens ve A12 olsa olmaz mı? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

pazara gittim,caminin karsısına parkettim,camının orda beledıye temızlıkcısı amcanın cantasını calmışlar

7-24 360 derece kamera takılı olsaydı belki yakalardık..gercı polıse sd kartı verınce sahıt yazarlarsa ınsanın işinden gucunden alıp git gel git gel git gel ugrastırıp dururlar

geçenlerde komşu apartman sakinleri binalarında hırsızlık olduğunu MOBESE görüntü kayıtlarını alıp alamayacaklarını sordular
    ben de cihazların kaydetmediğini söyledim
    daha önce poliste gelip istemişti başka bir olayla ilgili yine vermedim

çünkü bunun sonu yok
  • Beyler zapals tan 68$ a viofo a119 v2 alıcam ancak son anda aklıma bişi takıldı! ürünün gümrük değerine ne yazılıyor bilginiz var mı? 30 $ altı yazarlar mı yoksa msj falan atsak yardımcı olunur mu? yoksa direk net ücreti mi yazıyorlar bilginiz var mı acaba???
  • 200 tl odedıgımız seye 400 tl oder olduk
    cevremızdekı kısılere 10 kamera alsak,2000 tl yerıne 4000 tl harcıcaz.artık tıcarette bıttı
  • orchidem O kullanıcısına yanıt
    ben a119s aldım, istanbulda iki hafta dolaştı en sonunda gümrüğe takıldı,orjinal faturayı gönderdim, 60 tl vergi çıkarttılar,, jet hızıyla elime ulaştı eğer paketin içini açıp bakmazlarsa vergi çıkmaz , bakarlarsa zaten cihazı biliyorlar,, en yüksekten vergi geçirebilirler,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halen aktif olarak kullandığım A118c kameraya hiç güncelleme yapmadım. Gerek var mı arkadaşlar? Yani yaparsam radikal bir değişim vs ?
  • quote:

200 tl odedıgımız seye 400 tl oder olduk
    cevremızdekı kısılere 10 kamera alsak,2000 tl yerıne 4000 tl harcıcaz.artık tıcarette bıttı

ülke bitti ülke, bırak ticareti

En iyisi içelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

En iyisi içelim

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

quote:

En iyisi içelim

Walla bunlarda Rakı yapıyorlar

Ben şahsen Bira yapmayı tercih ediyorum

• Olgu Hocam merhaba. Özelden yazacaktım ama vereceğiniz cevapların forumdaki arkadaşlara da yardımı olacağı düşüncesiyle buradan sormak istedim. Aşağıdaki hususlarda görüşlerinizi alabilir miyim? (mümkünse maddeler halinde :))

1) Çekim kalitesi iyi (Bu konudaki Philips veya Junsun H030 a yakın kalitede) ve Park Modu olan, 100$ ın altında bir kamera almak istersen Viofo A119 veya A119S e alternatif başka bir kamera var mıdır?

2) A119 modelinde önceleri park modunun otomatik olmadığından yakınılıyordu. Peki son gelen güncellemeler ile otomatik park modu ve diğer park modu sorunlarının giderildiği söylenebilir mi?

3) Aracı park ettikten sonra kamerayı park modunda da kullanmak için hangi cihazı önerirsiniz? Sanırım aliexpress te birçük ürün var ama kullanıp tavsiye edebileceğiniz bir ürün olursa daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.

Teşekkürler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

quote:

En iyisi içelim

Walla bunlarda Rakı yapıyorlar

Ben şahsen Bira yapmayı tercih ediyorum

apartman dairesinde olmaz o iş her yer buram buram bira kokar
    hem bu şifalı, performans arttırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: onat

Halen aktif olarak kullandığım A118c kameraya hiç güncelleme yapmadım. Gerek var mı arkadaşlar? Yani yaparsam radikal bir değişim vs ?

A118C ye Türkçe dil desteği olan bir güncelleme geldi. Ufak etefek iyileştirmelerde yapılmış. Ben benim cihazı olgu bey sayesinde güncelledim. Güncellemeyi düşünürseniz yardımcı olabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 12201221122212231224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.