Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.381
Cevap
825
Favori
1.706.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: outcast33

quote:

Orijinalden alıntı: Kubi.lay

Web üzerinden 2.8 versiyonunu arıyorum lakin herhangi bir yazılıma ulaşamadım.

Sol kısımdaki görüntü kaybını yazılım ile alakalı olduğunu düşünmek istiyorum umarımda öyledir. Kayıtları gerçekten güzel fakat sol kısımdaki görüntü kaybı canımı sıkmaya başladı.

2.7 sürümünden sonra çıkan pek çok sürüm oldu. En son 3.2 bir kamerada çıkmıştı ama kimdeydi hatırlamıyorum.

2.8 sürümü ilk olarak benim logolu kameramda görüp dashcamtalk a bildirimde bulunmuştum.

Yalnız 2.8 ve üzeri versiyonlara ait firmware oluşturulmadığı için dashcam talk hala 2.7 versiyonu barındıran firmware ü barındırmaktadır.

2.8 ve üzeri sürümleri kameradan nasıl çekeceğimize dair bilgisi olan var mı?

NOT: Ben 2.8 olan versiyonu 2.7 ye indirgeyerek video çekiminde karşılaştığım netlik sorununu halletmiştim.

Araştırmalarım sonucu yeni yazılım olan 3.0 versiyon hakkında bilgi edindim.

Gt 680w kullanıcısı biri Üretciye 3.0 versiyona nasıl sahip olabilirim hakkında mesaj yazmış. Üreticinin vediği cevap şu;

We can support only our customer base with firmware updates. Sorry for any inconvenience.
    If you are a past customer please contact us with your invoice # and we will arrange your firmware download.

Satın aldığınız belgenin bir örneğini tarafımıza gönderirseniz Size 3.0 versiyonu gönderebiliriz şeklinde bir cavap vermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubi.lay -- 12 Ekim 2014; 20:55:59 >

• quote:

Araç içi kamera Tavsiyesi

GPS'i sol direk içerisine yerleştirdim herhangi bir negativ durum yaşamadım jilet gibi algılıyor :)

Kablolarıda 20 dakikada yan direk içinden geçirip tavanda gizledim mis gibi oldu..

Dikiz aynasının ordan inen kablo geçici herhalde?

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_ari

quote:

GPS'i sol direk içerisine yerleştirdim herhangi bir negativ durum yaşamadım jilet gibi algılıyor :)

Kablolarıda 20 dakikada yan direk içinden geçirip tavanda gizledim mis gibi oldu..

Dikiz aynasının ordan inen kablo geçici herhalde?

Evet Doğrudur

Bozulan Araç içi şarj cihazının körüğünün bir ucunu aynaya diğer ucunuda aşağıda uygun bir yere montaladım Telsiz süsü hesabı

• "Burada her şey yolunda merkez" hesabı
  • quote:

"Burada her şey yolunda merkez" hesabı

Kesinlikle
  • Şaka bir yana, o kablo gizlenmediği sürece, başarılı bir tesisat diyemeyiz. Ortalıkta kablo... Sevmiyoruz
  • quote:

Şaka bir yana, o kablo gizlenmediği sürece, başarılı bir tesisat diyemeyiz. Ortalıkta kablo... Sevmiyoruz

Kamera kablosundanmı bahsediyorsunuz ??
  • Arkadaşlar, 200 sayfa civarı yazı var, belli mesajları filan okudum ama net bir karar veremedim. En kısa sürede bir araç kamerasi almak istiyorum. Aşağıda önceliklerimi yazıyorum, yardımcı olursanız, ebayden veya başka yerlerden paypal ile alabileceğim site linkleri de dahil olmak üzere paylaşırsanız sevinirim.

Aradığım kamera:

- 500 TL'ye kadar fiyatı olabilir, oldukça kaliteli görüntü ve ses kaydı yapsın, mümkün olduğunca özellikli ve iyisi olsun.

- Araca monte için ciddi oranda tadilat gerektirmesin, pili güçlü olan modeller varsa mesela araba sürerken kablosuz kullansam, aksam park edince şarja taksam ve arabanın döşemeleri ile oynama yapmasam çok daha güzel olur.

- Eğer Gopro tarzı kaliteli kameraların araç kamerası olarak da kullanilabilen modelleri varsa, daha yüksek bir meblağı da gözden çıkarabilirim, çünkü aksiyon çekimi yapacak kameraya da ihtiyacım var.

Herkese teşekkürler, hayırlı geceler.

NOT: Daha önce emanet bir kaç günlüğüne bir kamera kullanmıştm, görüntü kalitesi felaket kötüydü, hele pc'ye aktarınca hiçbrşey belli olmuyordu, yüklemeyi gösterirseniz onu da yüklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih_540ia -- 12 Ekim 2014; 22:35:38 >

• Arkadaşıma aldığım yol kamerasının test görüntüleri.

İyi forumlar....

http://www.aliexpress.com/item/New-2013-Dual-Lens-Car-DVR-GPS-logger-Car-Camera-G-sensor-the-Registrar-2-7/658298647.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodramm -- 15 Ekim 2014; 6:22:16 >
  • quote:

quote:

Şaka bir yana, o kablo gizlenmediği sürece, başarılı bir tesisat diyemeyiz. Ortalıkta kablo... Sevmiyoruz

Kamera kablosundanmı bahsediyorsunuz ??

Spiral kablo.
  • melodramm kullanıcısına yanıt
    bu video kullanılamıyor diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

Sj4000 ile araç içi çekim yaptım .

Midyat ta bir belde idi..
    Şimdilerde midyatın mahallesi oldu.

1080P çekseydiniz keşke Sj4000 süper bir kameradır

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih_540ia

Arkadaşlar, 200 sayfa civarı yazı var, belli mesajları filan okudum ama net bir karar veremedim. En kısa sürede bir araç kamerasi almak istiyorum. Aşağıda önceliklerimi yazıyorum, yardımcı olursanız, ebayden veya başka yerlerden paypal ile alabileceğim site linkleri de dahil olmak üzere paylaşırsanız sevinirim.

Aradığım kamera:

- 500 TL'ye kadar fiyatı olabilir, oldukça kaliteli görüntü ve ses kaydı yapsın, mümkün olduğunca özellikli ve iyisi olsun.

- Araca monte için ciddi oranda tadilat gerektirmesin, pili güçlü olan modeller varsa mesela araba sürerken kablosuz kullansam, aksam park edince şarja taksam ve arabanın döşemeleri ile oynama yapmasam çok daha güzel olur.

- Eğer Gopro tarzı kaliteli kameraların araç kamerası olarak da kullanilabilen modelleri varsa, daha yüksek bir meblağı da gözden çıkarabilirim, çünkü aksiyon çekimi yapacak kameraya da ihtiyacım var.

NOT: Daha önce emanet bir kaç günlüğüne bir kamera kullanmıştm, görüntü kalitesi felaket kötüydü, hele pc'ye aktarınca hiçbrşey belli olmuyordu, yüklemeyi gösterirseniz onu da yüklerim.

GoPro sınıfında geçen Cowon Aw2 var benim bildiğim.

http://www.ebay.com/itm/NEW-COWON-AW2-Full-HD-Wi-Fi-2CH-FHDx2-Black-Box-Dash-cam-English-Firmware-32GB-/201021380337?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2ecdced6f1
    http://www.cowonglobal.com/product_wide/COWONAW2/product_page_1.php
    https://dashcamtalk.com/forum/threads/cowon-aw2-2ch-1080p-30fps-1080p-30fps-wifi-gps-wdr-android-ios.3160/

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

Sj4000 ile araç içi çekim yaptım .

Midyat ta bir belde idi..
    Şimdilerde midyatın mahallesi oldu.

1080P çekseydiniz keşke Sj4000 süper bir kameradır

1080p cektim işledikten sonra mp4 olarak 2.4 gb tuttu. 720p yaptım 600 kusür mb oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhabalar,
    29.09.2014 de sipariş verdiğim kamera sistemi, önce hollanda oradan da bugün türkiye girişi olmuş,

The item has been processed in the country of destination = translate çeviri=Öğeyi hedef ülkede işlenmiştir.

bu ürünü aynı kargo numarası ile aynı yerden takip etmeye devam mı edeceğim, 13.10.2014 türkiye de,

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih_540ia

Arkadaşlar, 200 sayfa civarı yazı var, belli mesajları filan okudum ama net bir karar veremedim. En kısa sürede bir araç kamerasi almak istiyorum. Aşağıda önceliklerimi yazıyorum, yardımcı olursanız, ebayden veya başka yerlerden paypal ile alabileceğim site linkleri de dahil olmak üzere paylaşırsanız sevinirim.

Aradığım kamera:

GoPro sınıfında geçen Cowon Aw2 var benim bildiğim.

http://www.ebay.com/itm/NEW-COWON-AW2-Full-HD-Wi-Fi-2CH-FHDx2-Black-Box-Dash-cam-English-Firmware-32GB-/201021380337?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2ecdced6f1
    http://www.cowonglobal.com/product_wide/COWONAW2/product_page_1.php
    https://dashcamtalk.com/forum/threads/cowon-aw2-2ch-1080p-30fps-1080p-30fps-wifi-gps-wdr-android-ios.3160/

Teşekkür ederim hocam, normal araç kamerası olarak önerebileceğiniz en kalitelisi hangi model?

• Fatih_540ia kullanıcısına yanıt
    Gt680w

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

bu video kullanılamıyor diyor

Yukleme halen surmekte, o yuzden bu tarz bir mesaj aliyoruz.

İyi forumlar...

• arkadaşlar aynanın arkasında durcak takıp çıkarması kolay olcak yani göze batmayacak ürün hangisi var kaliteli olarak ?

benim gözüme mini 0801 çarptı bundan başka alternatif var mı ?
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    @OlguErhan kardeş, bana tavsiye ettiğin ürün bu değil mi? yanlışlık yapmayayım da, senden cevap gelir gelmez gireceğim siparişi.
    bir de class 4 kingston 16 gb micro sd tavsiye etmiştin. yüksek çözünürlükte kayıtta 16 gb yeterli olur mu yoksa almışken 32 mi alsak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akkal -- 13 Ekim 2014; 13:56:32 >
  • 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.