Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
31.379
Cevap
825
Favori
1.705.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15211522152315241525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhabalar

Erhan hocam viofo A129 ve ddpai z40 iki kamerayi tavsiye ettiniz siteye bakarken bu kamerayida gordum

Viofo A139 WiFi 3 Kameralı 2K Araç Kamerası

Fikriniz nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erhan3548 -- 11 Ocak 2023; 13:5:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erhan3548 E kullanıcısına yanıt
    Yani Viofo iyi marka, kameraları güzel

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaslar,

ddpai z40 ve a500s arasinda kaldim, ikisi arasinda gidip geliyorum ama sirf tasarim icin a500s e daha yakinim diyebilirim.

Sorum su: araci calistirdigimdan itibaren kayit yapmaya basliyor ve tekrar kontagi kapatinca kayit yapmayi kesiyor. Bu mumkun mudur?

Sanki bir videoda (hatirlamiyorum hangisiydi, bircok izledim) 40 saniyelik, 1 dakikalik kisa kisa videolar cekip kaydediyormus, tek seferde yani kontagi acip kapayana kadar kayit almasi mumkun degil mi ?

• Zaten bütün kameralar kontağı açınca kayda başlar, kapanınca kayıt durur. Tek parça halinde kayıt yapmaz. Çok sağlıksız olur öyle olması. Bi aksilik oldu diyelim tek parça video güme gider. Ama 1 dk lık veya 3 dk lık videolar olursa aradan istediğin videoyu siler, istediğini saklarsın. Bi hata olursa da sadece o 3 dk lık videoda sıkıntı olur. @LazPacino

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiboz -- 14 Ocak 2023; 22:19:37 >
  • hiboz H kullanıcısına yanıt

anladim, mantikliyimis, bu acidan hic dusunmedim dogrusu.

peki suan hala hem iyi olsun hem is gorsun, hem birdaha almayayim diye a500s onerir misiniz ? kuvvetle muhtemel ona karar kildim gibi cunku.

• LazPacino L kullanıcısına yanıt

Kameralar hakkında bilgim yok. Konudaki son sayfaları okursanız herkes aynı soruyu sormuş. Verilen cevaplara bakarak ben viofo 129 plus duo aldım. Garantili ve uzun ömürlü diye.

• Merhabalar ddpai z40 ile z50 arasında çok fark var mı? Fiyat farkına değer mi acaba görüntü kalitesi?

• mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt

bende bu iki urunu arastiridm fakat ters bir soru sormak isterim, siz neden 70mai a500s dusunmuyorsunuz ? veya neden z40/z50?

• LazPacino L kullanıcısına yanıt

A500s de liion batarya var diye okudum, ddpailer superkapasitörlü.

• 2 senedir viofo 119 kullanıyorum çok memnunum plakalar gece gündüz okunuyor ama muhakkak cpl filtre almanızı öneririm yoksa cam parladığından arabanın göğüsü görünüyor.

Bu modele 2.kamera takılmıyor, keske 129 duo alsaymışım ama o zaman arada 2 - 2.5 kat fiyat farkı vardı.

Arka kamerayı araca multimedya takarak çözmeyi planlıyorum, hem kayıt hem geri görüş özellikli bir kamera sistemi bakacağım.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam, ek olarak 630 TL (vergi) ödeme yaptım PTT kargo görevlisine. Alacak olan arkadaşların bilgisi olsun diye yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnymnkrsn -- 17 Ocak 2023; 17:13:22 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bnymnkrsn kullanıcısına yanıt

Şansa bak daha dün bende satın aldım. konu sahibi vergiler dahil yazdı diye. pişman oldum açıkçası. :(

Hadi ya, ben de z40 full set sipariş etmiştim. Vergi dahil yazıyordu sitede. İletişime geçtiniz mi?

• Hayır iletişime geçmedim henüz. 2022de sipariş geçmiştim, ürünün gümrüğe gelişii yeni yıla sarktı diye mi fark ödedim diye düşünüyorum ama araştırmadım da bu farazi bir düşünce.

Yorumlarda geri ödeme yapıldı fln yazan olmuş. Bir sorun bence.

• Bana mail göndermişler. tc no istiyorlar. yazdık bakalım ne olacak. umarım extra ücret ödenmez. veya üstteki arkadaşın dediği gibi iade yapıyorlarsa oda olur. 2 yıl önce italya amazon dan aldığım xbox konsola 1 ay sonra 1000tl civarında iade yaptı amazon.

Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esevetnov -- 18 Ocak 2023; 22:12:30 >
  • Evet , benden de ödenen ücrete ilişkin fatura istemişler, geri iade edeceğiz demişler. Araç içi kamera Tavsiyesi

anladığım kadarıyla indirim için referans sistemi var. karşılıklı kazandırıyor. biri bana link paylaşabilir mi ?

Araç içi kamera Tavsiyesi
    Araç içi kamera Tavsiyesiddpaı online store
    Referrals
    https://store.ddpai.com/pages/referrals
  • Olur hocam, özelden mail atarsanız paylaşayım.

• Bende bugun itibariyle 70 pro plus setini aldim.

Montaj sonrasi kamera kaydinda camin yansima yapmamasi icin cpl filtre takiyorlar, biraz arastirdim cokta guzel bir urun. fakat nereye baktiysam hic bir yerde stokta degil.

Acaba arkadaslarimizdan birileri bu konuda yardimci olabilir mi ? (cin haric)

• 
Sayfa: önceki 15211522152315241525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.