Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.406
Cevap
826
Favori
1.709.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14471448144914501451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kesikoglu

V1.12.24 versiyonunu bana e-posta göndermişlerdi ama cesaret edip deneyemedim. Forumdan birisi kendisine gönderileni denemiş ama ekran tamamen gitmişti. İsterseniz size gönderebilirim ya da jado dan isteyebilirsiniz.
    Ben eski versiyonu da yeni versiyonu da yükledim, yükleme talimatlarına uyarsanız sorunsuz yükleniyor. Önceki sayfalara bakarsanız Olgu bey yükleme aşamalarını ve dosyaları paylaşmıştı.
    Araç içi kamera Tavsiyesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Sam_Mobile

Ben eski versiyonu da yeni versiyonu da yükledim, yükleme talimatlarına uyarsanız sorunsuz yükleniyor. Önceki sayfalara bakarsanız Olgu bey yükleme aşamalarını ve dosyaları paylaşmıştı.

Alıntıları Göster
    İki versiyon arasında ne fark var? Yüklemeye değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: renkli_

İki versiyon arasında ne fark var? Yüklemeye değer mi?

Alıntıları Göster
    Güncel versiyon ile geliyor cihazlar. Yazılım yüklemenize gerek yok. Fotoda görülen eski yazılımı yükledim ve tek fark olarak bunu görebildim

• kesikoglu arkadaşımıza sonu 24 olan versiyonu göndermişler.Sizdeki sürümde eski.Ekran kapanmama sorunu devam ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim20

kesikoglu arkadaşımıza sonu 24 olan versiyonu göndermişler.Sizdeki sürümde eski.Ekran kapanmama sorunu devam ediyor mu?
    Bendeki güncel
    Araç içi kamera Tavsiyesisürüm bu, en güncel diye bunu göndermişlerdi. Varsa yenisi alırım bi dal

• Arkadaşlar merhaba.
    Siparişimi 17track sitesinde takip ettiğimde böyle gözüküyor. Ancak ptt nin sitesinde hatalı barkod diyor. Az önce ptt ye de gittim ancak sonuç aynı. Yardımcı olabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: selim20

kesikoglu arkadaşımıza sonu 24 olan versiyonu göndermişler.Sizdeki sürümde eski.Ekran kapanmama sorunu devam ediyor mu?
    Satıcıdan güncel versiyonu tekrar istedim, sonu 24 olan model geldi ve yükledim. bu ekran kapanmama olayı şimdilik düzelmiş görünüyor.
  • Ekran kapanmama sorunu için sonu 24 olan versiyon ile sorun giderilmiş görünüyor.
    Bu versiyonu direk satıcıdan veya bu linkten > Jado D330 sonu 24 olan versiyon indirebilirsiniz.

Yükleme talimatları için şu aşamaları izledim;

Dosyayı indirin
    Rardan herhangi bi klasöre çıkarın.

Sonrasında kameranın hafıza kartı içine çıkardığınız klasörün içindeki dosyaları atın. ( burası önemli, klasörü değil doslayarı direk hafıza kartına kopyalamak gerekli. )

Sonrasında kameranın güç kablosunu çekin, kartı takın, en soldaki menü tuşuna basılı tutarak güç kablosunu bağlayın. Kamera otomatik yeni yazılımı update yapacak. Sonrasında kartı yeniden kamera içinden formatlayın. Kamera ayarları sıfırlanmış olacak, yeniden istediğiniz gibi düzenleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: FenderS

Arkadaşlar merhaba.
    Siparişimi 17track sitesinde takip ettiğimde böyle gözüküyor. Ancak ptt nin sitesinde hatalı barkod diyor. Az önce ptt ye de gittim ancak sonuç aynı. Yardımcı olabilir misiniz?

TR UZANtılı yeni bir takip kodu olacak, hareketleri iyi izleyin. Yazar oralarda onunla takip edin.

• alıp hiç kullanmadığım jado D330 marka kamerayı satıyorum ankara içi elden vereceğim.
    (sadece ilk aldığımda çalışıp çalışmadığını test etmek amacıyla 2 dk denemiştim.) yapışkanları dahil hiç kullanılmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

TR UZANtılı yeni bir takip kodu olacak, hareketleri iyi izleyin. Yazar oralarda onunla takip edin.

Alıntıları Göster
    Haklısınız Olgu Bey, şimdi TR kodlu numarayı gördüm direkt ptt'de çıktı. Çok teşekkürler.

Toplam 60,8 Tl vergi çıkmış arkadaşlar full set, bilginiz olsun.
  • Hocam vermiş olduğunuz linkten indirme yapılamıyor maalesef.

Rica etsem upload sitelerinden birine bu sürümü yükleyip link paylaşabilir misiniz?

Ekran kapanmama sorununu bende yaşıyorum. Deneyip sonucu yazarım.

Teşekkürler.
  • link hatali maalesef

dropbox gibi biryere atabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: graphys

Hocam vermiş olduğunuz linkten indirme yapılamıyor maalesef.

Rica etsem upload sitelerinden birine bu sürümü yükleyip link paylaşabilir misiniz?

Ekran kapanmama sorununu bende yaşıyorum. Deneyip sonucu yazarım.

Teşekkürler.
    https://dosya.co/z0hp1scpndlx/D330-GD_%E6%9C%80%E6%96%B0_%E9%BB%98%E8%AE%A4%E8%8B%B1%E8%AF%AD.zip.html
  • kamerayi henuz arabaya baglamadim, kutusunda duruyor

evde nasil acabilirim kamerayi? mini usb kablosu mu lazim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenderS

Haklısınız Olgu Bey, şimdi TR kodlu numarayı gördüm direkt ptt'de çıktı. Çok teşekkürler.

Toplam 60,8 Tl vergi çıkmış arkadaşlar full set, bilginiz olsun.

Alıntıları Göster

Süper

• Viofo A129 park kiti ayarlandığı voltajın altına düşünce kamerayı kapatsa bile akım çekmeye devam ediyor haliyle 1 hafta gibi bir sürede araç marş basamayacak duruma geliyor. Park kiti sağlam çoğu kullanıcıda bu durum var. Kamera güç kablosunu çeksek bile fayda etmediğini gözlemledik. Nasıl bir yol izlemeliyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

Viofo A129 park kiti ayarlandığı voltajın altına düşünce kamerayı kapatsa bile akım çekmeye devam ediyor haliyle 1 hafta gibi bir sürede araç marş basamayacak duruma geliyor. Park kiti sağlam çoğu kullanıcıda bu durum var. Kamera güç kablosunu çeksek bile fayda etmediğini gözlemledik. Nasıl bir yol izlemeliyiz ?
    Yatan araçlarda zaten prk modu kullanmak biraz mantıksız, sürüş yapmalısınız ki akünüz şarj olsun.

En güzel çözüm isteğe bağlı araya aç kapa anahtar koyabilirsiniz oto elektrikçi kolayca halleder elinizden gelmiyorsa.

Uzun süreli arabamı sürmeden devamlı park modu yapacam derseniz videoda anlattığım gibi iki adet 20 bin mahlık power bank alınabilir ve 24 saat ara ile dönüşümlü değiştirerek prk kaydı alınabilir.

Yada 2 adet kuru 12v motosiklet aküsü ile bu döngüyü sağlayabilirsiniz.

https://urun.n11.com/aku/ttec-12-volt-7a-aku-12v-7-ah-kuru-aku-082019-uretim-P371281220

https://urun.n11.com/akulu-araba/12-volt-kuru-tip-aku-sarj-pil-sarj-cihazi-adaptor-masali-P128096805

Mantk çok basit, çözüm ucuz ama etkili.

Forumda bir konu vardı, güneş paneli ile kamera besleyen bir arkadaşımız. Daha profesyonel bir çözüm düşünürseniz uygulanabilir.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    aktif kullanılıyordu da malum karantina çıktı. kaç gün olacağı bilinmez derken 8 gün geçmiş.

anahtarı nereye konumlandıracağız kırmızı kabloya mı? kit kameraya bağlı olmasa bile akım çekiyor gibi gözüküyor akü ve kit bağlantısını kesmek lazım.
  • emir.ksk kullanıcısına yanıt
    Ölçüm yaptınız mı hocam ne kadarlık bir akım çekiyor acaba?
  • 
Sayfa: önceki 14471448144914501451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.