Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.378
Cevap
825
Favori
1.705.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11571158115911601161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekrem54

merhabalar. Geçenlerde aracıma çarpıp kaçmışlar ön ve arka kameradan ayrı ayrı dosyaları açıp bulacam diye uğrasana kadar canım çıktı üstüne üstlük park modunda adam çarptığı anda kayıt yapmamış birkaç saniye sonrası var. Hasar da küçük olunca peşine koşmadım ama kamerayı değiştirmeye karar verdim. Dual kamera bakıyorum 100$a kadar önerebileceginiz model var miydi dual kameralarda? Bir de bunlarda gps oluyor mu ve de sd kartla ne kadarlık kayıt yapıyor ? Bi defa dilim yandı o yüzden Park modu değil sürekli kayıt yapsın istiyorum. Ayarın Düşük fps yüksek çözünürlüklü olmasını mi önerirsiniz yoksa 720p normal fps mi olsa daha mantıklı?

İndirimle 73 $ ve 128 gb a kadar hafıza kartı desteği.

Kayıtlar az yer kaplıyor sürekli beslerseniz işinizi fazlasıyla görür. Ama aşırı öğle sıcaklarında aracınızı gölgeye park edin yoksa hiç bir kamera park modunda aşırı yaz sıcaklarında iyi performans gösteremez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ederim ilk mesajda gördüm zaten bu kamerayı sadece benim ihtiyacıma ve bütçeye göre farklı birşey varsa diye hususi sordum. Bunu alıp geciyorum o zaman. Bu arada gb fiyatı dusuk yazın falan desek etikette değişiklik yapıyor mu yeni düzenlemeden sonra birşey almadım da.

• quote:

Teşekkür ederim ilk mesajda gördüm zaten bu kamerayı sadece benim ihtiyacıma ve bütçeye göre farklı birşey varsa diye hususi sordum. Bunu alıp geciyorum o zaman. Bu arada gb fiyatı dusuk yazın falan desek etikette değişiklik yapıyor mu yeni düzenlemeden sonra birşey almadım da.

Rica ederim, hep düşük yazıyorlar NL netherlands registered post seçelim kesinlikle.

• Olgu bey bu kamera için referans link atar misiniz pm den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem54 -- 24 Mayıs 2017; 21:27:38 >
  • quote:

merhabalar. Geçenlerde aracıma çarpıp kaçmışlar ön ve arka kameradan ayrı ayrı dosyaları açıp bulacam diye uğrasana kadar canım çıktı üstüne üstlük park modunda adam çarptığı anda kayıt yapmamış birkaç saniye sonrası var. Hasar da küçük olunca peşine koşmadım ama kamerayı değiştirmeye karar verdim. Dual kamera bakıyorum 100$a kadar önerebileceginiz model var miydi dual kameralarda? Bir de bunlarda gps oluyor mu ve de sd kartla ne kadarlık kayıt yapıyor ? Bi defa dilim yandı o yüzden Park modu değil sürekli kayıt yapsın istiyorum. Ayarın Düşük fps yüksek çözünürlüklü olmasını mi önerirsiniz yoksa 720p normal fps mi olsa daha mantıklı?

https://m.tr.aliexpress.com/item/32788296146.html

• Bekir bey bunu denediniz mi kendiniz? Özellikleri güzel gözüküyor gizlilik de iyi ancak Açıklamada chipset sensör falan işe yarar birşey yazmıyor da?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem54 -- 24 Mayıs 2017; 21:26:25 >
  • quote:

Bekir bey bunu denediniz mi kendiniz? Özellikleri güzel gözüküyor gizlilik de iyi ancak Açıklamada chipset sensör falan işe yarar birşey yazmıyor da?

Birkaç sayfa önce incelemesi var

Fiyatın göre iyi iş çıkarmış

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Park moduna nasıl geçiyor? Hiç test yaptınız park modu ile?
  • Arabayı 2 hafta havaalanı otoparkında bırakacağım.

Hareket sensörlü kamera işlek havaalanı otoparkında iki de bir devreye girip aküyü bitirmesin diye Xioami 20.000mAH' lik powerbankına bağlasam işe yarar mı?

Açık otoparkta duracağı için gün ışığında aşırı ısınacak kabin etkisinden powerbanki alüminyum folyaya sararak korumayı planlıyorum.

• BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Aşağı yukarı 500ma tüketse 40saatte sizin powerbank zaten tükenecektir çok bir esprisi yok 15gun dayanmaz yani. Otopark'a vereceğiniz parayla taksiye binin geçin.

• quote:

Aşağı yukarı 500ma tüketse 40saatte sizin powerbank zaten tükenecektir çok bir esprisi yok 15gun dayanmaz yani. Otopark'a vereceğiniz parayla taksiye binin geçin.

Taksi ile aynı fiyata geliyor.

Dönüşte yüklü olacağım için araba şart.

• Hocam iyi gunler , bir sorum olacak;

Arac ici kamera olarak kullanmak uzere sjcam 4000 satin aldim ve cihaza 32 gb hafiza karti taktim , cekimlerin suresini 10 dk olarak ayarladim ve arac kamerasi modunda ancak takildigim nokta hafiza karti doldugunda cihaz ne yapiyor ? Eskileri silip tekrar uzerine mi yaziyor yoksa cekimi kesiyor mu? Herhangi bir alarm veriyor mu ? Simdiden cevabiniz icin tesekkurler .

• Olgu bey referans olayına pek sıcak bakmıyorsunuz sanırım:) dual olarak mini 0805p ile bunu karşılaştırma sansınız var mi sizin 0805 videosunu izledim onu da gayet beğendim.

• quote:

Olgu bey referans olayına pek sıcak bakmıyorsunuz sanırım:) dual olarak mini 0805p ile bunu karşılaştırma sansınız var mi sizin 0805 videosunu izledim onu da gayet beğendim.

Biraz hastayımda yatıyorum dünden beri inceleme videosu çekerken yemişiz rüzgarı :)

Youtube videosu altındaki linki ve indirim kodunu kullanabilirsiniz

Mini nin arka kamerasından çok daha iyi çekiyor bu modelin kamerası.

• quote:

Orijinalden alıntı: korsallar

Hocam iyi gunler , bir sorum olacak;

Arac ici kamera olarak kullanmak uzere sjcam 4000 satin aldim ve cihaza 32 gb hafiza karti taktim , cekimlerin suresini 10 dk olarak ayarladim ve arac kamerasi modunda ancak takildigim nokta hafiza karti doldugunda cihaz ne yapiyor ? Eskileri silip tekrar uzerine mi yaziyor yoksa cekimi kesiyor mu? Herhangi bir alarm veriyor mu ? Simdiden cevabiniz icin tesekkurler .

Yaz günü aksiyon kamerasını camda kullanmak sıkıntılı. Eğer araç kamera modu varsa ( sj4000 hiç kullanmadım ) dolunca eski kayıtları silerek devam etmeli diye aklımda kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: HesaplayanAdam

Park moduna nasıl geçiyor? Hiç test yaptınız park modu ile?

Test yapıcam timelapse kaydı fakat otomatik park moduna geçme olayı bu modelde bulunmuyor.

• Olgu bey paylaşımlarınız için teşekkürler...Bir çok kişi sizin sayenizde aracına uygun kamerayı tespit edip almıştır. Benda Araç içi kamera araştırması yaparken bu paylaşımları gördüm ve SMARNOO S1 modelini almaya karar verdim. İndirimli 73 dolar demişsiniz, bu fiyata hangi siteden ve nasıl almak gerekiyor.Yurtdışı sitelerinden pek alışveriş yapmışlığım yok ama hallederim...teşekkürler...
  • Biraz pahali ama su urunu bakmalisiniz:

indirim kodu ile 68$ a aldim. (Anker markasi cok kaliteli, usb sarj konusunda Amerika'da 1 numara.)
    https://www.anker.com/products/R21101F1
    https://www.amazon.com/gp/product/B06XNSDRW8?&_encoding=UTF8&linkCode=ur2&linkId=fb6f128c92375b22b78e882e0af72c11&camp=1789&creative=9325%22%3ERoav%20DashCam%20fb%3C/a%3E%3Cimg%20src=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alierr -- 25 Mayıs 2017; 16:24:5 >

• 
Sayfa: önceki 11571158115911601161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.