Şimdi Ara

arac arayanlar kaçırmasın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iblis_35 -- 7 Kasım 2013; 8:44:48 >

• harika fiyat izmirde olsam kesin alırdım hiç düşünmezdim inanılmaz ucuz
  • Fiyat bana yüksek, hemde birhayli yüksek yoksa hemen almayı düşünürdüm. Forumdan güvenilir birisinden almak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorD_KeNNy

harika fiyat izmirde olsam kesin alırdım hiç düşünmezdim inanılmaz ucuz

ciddi misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hay2010

quote:

harika fiyat izmirde olsam kesin alırdım hiç düşünmezdim inanılmaz ucuz

ciddi misiniz?

tabii ki değilim yahu
  • mıllet 1.4 ve bos modellerıne 16 17 yazmıs :D bende ılan vereyım dedım ama arayanın haddı hesabı yok :D neden satmıyayımkı bu fıyata musterı bulmusum

bu arada sahıbındende ılanlar keske ucretlı olsada mıllet pıyasayı abartmasa zar zor aldıgım clıoyu kaç ay oldu alalı ama aldıgım zamankı fıyatlarla su ankı fıyatlar baya bı abartılmıs ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iblis_35 -- 6 Kasım 2013; 14:16:19 >
  • dostum zaten millet sacma sapan seyler yazdıgı için sapıttı piyasa
    adam 93 model hidrolik direksiyon bile olmayan 20 yaşındaki opel corsa ya 12000 tl yazıyor yahu 2007 si 18000 tl :)

piyasa mı kalmıs? herkes tutturduguna vallla.
    sonunda ben açıcam bir site valla bu otomobil olayı için galerici, satışçı ve dilenci giremez olacak!
    keyfekeder kelimesini her gordugum kişiye istisnasız küfür ediyorum boyle sacma bir cumle var mı?

Aracımız diye başlayan galerici ağızları, kaza bela, çürük çarık, hertarafı boyalı ama orjinal değişensiz daha nasıl dolandıracaklar milleti bakayım
  • quote:

dostum zaten millet sacma sapan seyler yazdıgı için sapıttı piyasa
    adam 93 model hidrolik direksiyon bile olmayan 20 yaşındaki opel corsa ya 12000 tl yazıyor yahu 2007 si 18000 tl :)

sonunda ben açıcam bir site valla bu otomobil olayı için galerici, satışçı ve dilenci giremez olacak!
    keyfekeder kelimesini her gordugum kişiye istisnasız küfür ediyorum boyle sacma bir cumle var mı?

Aracımız diye başlayan galerici ağızları, kaza bela, çürük çarık, hertarafı boyalı ama orjinal değişensiz daha nasıl dolandıracaklar milleti bakayım

ya ne araclara baktım kaza boya yok dıyor adam aracı gormeye gıdıyorum aracta yok yok kendım ınceledıgım halde neler ne kusurlar cıkıyor bıde serwıse soksak olaya bak

beni arayan adam acık acık konusuyorum son 16 250 dıyorum walla ordakı fıyatı bıraz kıllıgına yazdım adam benım areacın aynısına 19.500 yazmıs ya ılanı hala vardır heralde

mıllet cıldırmıs ya hayırlısı olsun dıyelım

• yahu ben mu Türk milletini anlamıyorum. 15 liraya araba alıyor, 50-60 bin km biniyor gene 15-16 ya satmaya çalışıyor. Daha bugün kendi mdr.yrdmcıma kızdım. x arabası var 80 bin km gitmiş üstüne , üstelik kaza da yapmış, yok diyor ben aldığım fiyattan aşağı satmam. Bi ben varım heralde gerizekalı olan.
  • quote:

dostum zaten millet sacma sapan seyler yazdıgı için sapıttı piyasa

sonunda ben açıcam bir site valla

• quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

yahu ben mu Türk milletini anlamıyorum. 15 liraya araba alıyor, 50-60 bin km biniyor gene 15-16 ya satmaya çalışıyor. Daha bugün kendi mdr.yrdmcıma kızdım. x arabası var 80 bin km gitmiş üstüne , üstelik kaza da yapmış, yok diyor ben aldığım fiyattan aşağı satmam. Bi ben varım heralde gerizekalı olan.

kımısıde pertlı aracı kakalamya calısır ya ne gunlere geldık be arkadas :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: iblis_35

quote:

yahu ben mu Türk milletini anlamıyorum. 15 liraya araba alıyor, 50-60 bin km biniyor gene 15-16 ya satmaya çalışıyor. Daha bugün kendi mdr.yrdmcıma kızdım. x arabası var 80 bin km gitmiş üstüne , üstelik kaza da yapmış, yok diyor ben aldığım fiyattan aşağı satmam. Bi ben varım heralde gerizekalı olan.

Alıntıları Göster

yahu bir site açsan da bilirkişi olarak 3-5 tane bu işten gerçekten anlayan adam olsa, fiyatlarını adminler belirlese ne tatlı olur :) yani adam 1999 model arabaya 19.bin isteyince hadi lan... diyip geri bildirim yapacak arkadaşlar arıyorum

• Orijinalden alıntı: erkmenson

yahu bir site açsan da bilirkişi olarak 3-5 tane bu işten gerçekten anlayan adam olsa, fiyatlarını adminler belirlese ne tatlı olur :) yani adam 1999 model arabaya 19.bin isteyince hadi lan... diyip geri bildirim yapacak arkadaşlar arıyorum

boyle bırsey keske mumkun olsa ya
  • Piyasayı bu gibi tipler yükseltiyor zaten, 2000 model Clio'ya 17.000 TL verilir mi ya kafanız mı güzel sizin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sp4rtacus

Piyasayı bu gibi tipler yükseltiyor zaten, 2000 model Clio'ya 17.000 TL verilir mi ya kafanız mı güzel sizin?

ederi 9 bin
  • quote:

quote:

Piyasayı bu gibi tipler yükseltiyor zaten, 2000 model Clio'ya 17.000 TL verilir mi ya kafanız mı güzel sizin?

ederi 9 bin

Benden de 10 bin tl
  • Sp4rtacus kullanıcısına yanıt
    gider 16 bin liraya 2006 almera 1.5 tekna alırım
  • quote:

Bu arada çobançeşme pazarında 98 tüplü sedan opel astra gördüm full boyalı. Adam 15.500 TL yazmış. Var böyle kafayı yemiş dangalaklar, onu gören aracının fiyatını yükseltiyor, sonra sen arabasız kalıyorsun
    10 bin TL'nin üstüne çıkabilsem Clio bakıcam ama malesef

• quote:

quote:

Bu arada çobançeşme pazarında 98 tüplü sedan opel astra gördüm full boyalı. Adam 15.500 TL yazmış. Var böyle kafayı yemiş dangalaklar, onu gören aracının fiyatını yükseltiyor, sonra sen arabasız kalıyorsun
    10 bin TL'nin üstüne çıkabilsem Clio bakıcam ama malesef

abi ne clio alacan ya. Ben kendi arabamı satışa koydum, şuan satışta, nakit para lazım 15 bin kadar, elimde 12 bin felan kalıyor tahminimce. O paraya alınabilecek en güzel arabalardan biri 99-2001 polo classic. Bugun forumda da başlık açtım bununla ilgili. Sana tavsiyem Polo classiclere bak derim. Clio neci

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.