Şimdi Ara

Arabistan'dan iPhone alımı hk.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
55
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Arabistan'dan iPhone alımı hk.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2224 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba,

Mart gibi Suudi Arabistan'dan iPhone 11 Pro Max 256GB almayı düşünüyorum. FaceTime ile birlikte gelenlerden. Pasaport kaydı yapılsa bile bi kaç bin lira ucuza geliyor. Haliyle alasım gelmedi değil.

Fakat aklımda bir soru var. Tamam FaceTime ı olanlardan alacağım fakat bu SIM muhabbeti hakkında bir bilgi yok. Ben de bulamadım açıkçası.. Gidip gelen veya gidip almış olanların bilgisine ihtiyacım var. Arabistan'da satılan FaceTime lı iPhone'lu modellerini sim unlocked mı oluyor? Yani Turkcell takıp TR'de kullanabiliyor muyuz sorunsuz ?

Souq(Arabistan Amazon) müşteri hizmetlerine sorduğumda yanında International yazmıyorsa Orta Doğu ülkeleri sim kart tipinde üründür cevabını aldım. International olanlara bakıyorum ama hiç yok. Tavsiye ve yardıma ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkürler

|
    |
    Intel Core i7 7700K @5.0GHz|| Asus Strix Z270G MicroATX Motherboard || Corsair RM650X Full Modular 80 Gold || NVIDIA MSI Gaming X Trio 1080Ti || Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 3200MHz 16GB(2x8) || Samsung 970 PRO 512GB || Samsung 850 EVO 500 GB || 1TB 7200rpm HDD
    || ASUS ROG PG278Q ||
    Thermaltake Poseidon Z RGB Blue Switch Keyboard || Logitech G900 || Arctic Liquid Freezer 240
    || Thermaltake View 31 Tempered Glass RGB ||
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Media Sözlük
Sohbet
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.