Şimdi Ara

Arabistan'dan İphone 4S Getirmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biliyosunuz hacc dönemindeyiz babam cumartesi S.Arabistan'da olacak orada durum aynı TR'deki gibi resmi olarak satışa sunulmadı ama Jarir Bookstore fiyatları yazdı...Aşağıda SR olan fiyatlar riyal fiyatlarıdır karşısındaki TL'dir.
    Arkadaşlar Saudi Arabistanda elektronik marketlerin firmalar siteleri paylaşırsanız iyice araştırıp en iyi fiyatı bulmaya çalışırız inşallah benim bildiğim iki mağaza var
    Jarir Bookstore ve Extra Stores bu iki mağazayı biliyorum internet sitelerinde fiyatlar mevcut extra stores telefonları daha ucuza satıyor ama İphone 4S ile ilgili bişey yok sitede bilgilerini paylaşan herkese şimdiden teşekkürler...

İŞTE FİYATLAR

İphone 4S 16GB – SR 3,799 =1,808.32 TL
    İphone 4S 32GB – SR 4,799 =2,284.32 TL
    İphone 4S 64GB – SR 5,999 =2,760.32 TL

Arabistan'dan İphone 4S Getirmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalcakirca34 -- 27 Ekim 2011; 19:06:49 >

• 64'lük arabistan'da bile bu fiyata ise biz yandık arkadaş,ben pes ediyorum
  • gayet uygun bence kadikoyde telefoncular 2500-2700 arasi fiyat cekiyor sahsen ben 2500 e aldim.Alicaksan beyaz almani tavsiye ederim satarken degeri artar.Simdiden hayirli olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megaege

gayet uygun bence kadikoyde telefoncular 2500-2700 arasi fiyat cekiyor sahsen ben 2500 e aldim.Alicaksan beyaz almani tavsiye ederim satarken degeri artar.Simdiden hayirli olsun...

Kesinlikle beyaz alıcam zatende biraz zaman geçsin tahminlerime göre diğer mağazalarda satışa çıkınca 1.600 tl civarı olur 16 gb ama yinede bu fiyatlar olsa bile adamlar darty gibi 3000 tl'ye satmıyorlar resmen kazıklıyoruz diyorlar bu fiyatlar
  • Arkadaşlar bilgisi olan yok mu mağazalar hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalcakirca34

quote:

Orijinalden alıntı: Megaege

gayet uygun bence kadikoyde telefoncular 2500-2700 arasi fiyat cekiyor sahsen ben 2500 e aldim.Alicaksan beyaz almani tavsiye ederim satarken degeri artar.Simdiden hayirli olsun...

Kesinlikle beyaz alıcam zatende biraz zaman geçsin tahminlerime göre diğer mağazalarda satışa çıkınca 1.600 tl civarı olur 16 gb ama yinede bu fiyatlar olsa bile adamlar darty gibi 3000 tl'ye satmıyorlar resmen kazıklıyoruz diyorlar bu fiyatlar

iphone 4s 1600 TL olsun herhangi bir mağazada 30 gün kendimi banlarım imkanı yok 2000 tl nin altına düşmez
  • Facetime yok sanirim haberiniz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

Facetime yok sanirim haberiniz olsun

Facetime var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.