Şimdi Ara

Arabayı Sürttüm (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
5.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim fakat hiç silmeye fırsatım bile olmadı. Eve arabayı bıraktım sonrasında daha hiç görmedim bile. Sağolun yorumunuz için.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tepkisinden korkuyorsan sokağa bırak geçerken biri sürtmüş haberim yok dersin
  • Yok hocam olan oldu doğruyu söyledim bundan sonra yapacak bir şey yok.

• Git açık açık söyle 1 2 saat sinirli sinirli durur sonra çözüme bakar. Evladının başına kötü bir şey gelmesinde varsın arabada hasar olsun. Hemen hemen her baba aynıdır. Kendi görürse daha çok tepki verebilir. Pasta cila çözüm olabilir. Küçük rötuş kalemleri var onlardan bak. Allah beterinden korusun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultavires

Doğruyu söyledim zaten ama aldığım tepki hiç iyi olmadı maalesef. Araç kullanmaktan soğudum resmen tek olayda.

Doğrudan şaşma kendi başına tamir ettirsen baban satarken çıksa yalan söylediğin ortaya çıksa ne yapardın ?

2 katı fazla tepki alırdın ve zamanında babana söylemediğin için sana olan güveni sarsılırdı.

• Sen sürtmüşsün yine ben yoldaki ufak çukuru farketmedim diye tokadı yemiştim malları değerlidir böyle adamların sürme kardeşim kendi aracını aldığında sürersin benden sana abi tavsiyesi

• İşte bunlar hep ekonomik refahın yetersiz oluşundan. Benim de oğlum var, ileride araç sürecek yaşa geldiğinde böyle bir şey olsa, ona bir şey olmadı diye sevinirim. Araba bizde gereksiz değerli olduğu için, bak sen daha farklı bir konuda endişeleniyorsun.

Baban bir şey demez, dememeli. Diyorsa ona da yazıklar olsun. Ne var ufak şeyler bunlar, trafikte olur.

• Benimki utanmasa beni evden kovup araçta yatıracak  Anahtarı ve ruhsatı yatağımın kenarına bırakıp gidiyor sürekli ve işten geldiğinde hevesli hevesli arabanın yerine ve ruhsatla anahtarın yerine bakıyor aynı yerde olduğunu görünce üzülüyor. Ben anlamadım sizin aileleri :( Üzüldüm sizin adınıza, takmayın fazla kafanıza gerek yok çünkü. Bırakın kullanmayın uzunca bir süre elbet kendileri hadi git sür demeye başlarlar.

• Elbette küfür etmese daha iyi olurdu ancak babanız aracına değer veren biri sanıyorum. Eminim istemeden olmuştur. Ben de duyabiliyorum bu tarz söylemleri. Rica ederim. Sıkmayın canınızı.

• Hepinize yorumlar için teşekkür ederim fakat bu olay beklediğim kadar olumlu karşılanmadı. Ben de düşünüyordum ki bana bir şey olmadığına şükredip kapatırlar olayı diye ama biraz küslük yaşanacak gibi.

• Değerli kardeşim canını sıkma. Aracı sürtme gibi şeyler ne kadar dikkatli olsanda kurallara uysan da başına gelebiliyor. Ailenden göreceğin tepkiyi değiştiremezsin ama sana tavsiyem şu olacak 2 çocuk sahibi bir üye olarak

Ailende sana yapılan, yapılmaması gerektiğini düşündüğün hataları kenara not al. İleride inşallah baba olduğunda bu hatalara sen de düşme. Ben şahsen oğlum böyle bir hata yapsa kesinlikle kızmam. Ama daha dikkatli olması gerektiğini, paranın kolay kazanılmadığını bu gibi hataların ileride cebimize dolayısıyla hayat standardımıza zarar getireceğini güzellikle anlatırım.

Ben ilk araba kullanmayı öğrenmeye çalıştığımda (araç da külüstür lada samara) aracı stop ettirdiğimde babam çok kızmış ve "aracı bozacaksın" diye bağırmıştı. Çok gücüme gitmişti bu. Tamam baba dedim ve kendi paramla aracımı alıncaya kadar bir daha aracın sürücü koltuğuna oturmadım.

Kendim aynı hatayı kesinlikle yapmam. Hele ki oğlum da benim gibi gururlu ve dikkatli bir genç olursa.

• Babanın arabası ve tv kumandası alınmaz !

• kancello K kullanıcısına yanıt
    Gerçekten değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Ben de tamamen aynı düşüncedeyim. Ben öğrenciyim fakat bulunduğum şehirde asgari ücretin bir tık üzerine geçim ahım şahım zor değil ancak sırf ilerde olacak çocuğum için ders çalışıyorum, bunla kendimi motive edip ders başına oturuyorum. Sağolun görüşünüz için.

• söyle babana birşey olmaz. ben arabaya neler yapıyordum, söyleyemiyordum. şu an yaşadığın endişeleri hepimiz yaşadık. söylemek en güzeli =) geçmiş olsun.

• Teşekkür ederim. Söyledim fakat ne işlem yapılacak bilgim yok. Hiç konuşmadık daha.

• eline bi silgi al ve sil %50 - 60 gider ordaki kalıntılar. Dene silgide neymiş deme.

• Bisey yok hocam olur böyle tampon zaten dert etmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Hocam daha arabanın yanına hiç inmedim büyük ihtimal inmem de. Kendisi hallettirir bir şekilde.

• Kanka standart; aldığın gibi koy, sorunca haberin yokmuş gibi davran sonrada haberim yok belki ben yaptım belki park halinde oldu dersin

• Bi daha sürme o arabayi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defiant82 -- 5 Nisan 2021; 19:32:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.