Şimdi Ara

Arabası Olup Heryere Yürüyerek ve Tanıdıklarının Arabasıyla Giden Adam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
225
Cevap
4
Favori
25.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 ay
  • Cevaplayan Üyeler 179
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ahmetbayram5 (7 mesaj) [__Zahid__] (4 mesaj) 12 Angry Men (4 mesaj) budak_1903 (3 mesaj) hoksi (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (91 mesaj) Mobil (86 mesaj) Mini (16 mesaj) Uygulama (32 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Arabası Olup Heryere Yürüyerek ve Tanıdıklarının Arabasıyla Giden Adam
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4761 Mesaj
    Benim cok yaakin bir akrabam, artik ne dersiniz bilmem, 2015te aldigi 0km leon 1.2tsi dsg aracinin ilk yag bakimini 2019 10.ayda yaptirdi.Daha hic servise gitmedi.Ne imis km dolmamis..Gitmezde.Aracini istemeyin daha dogrusu ondan bir fincan bile kahve istemeyin seklinde bir insandir.

Komik olan oz oglu arac alacak iken oglu mitsubishi attrage al demis onu almaya gidiyordu.Soyledigimde leon u ek olarak attrage i tavsiye eden leon yaninda, ancak insanin kotulugunu isteyen bir sahis olur diyede eklemistim.
    Daha ne hikayeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froster2006 -- 22 Ocak 2020; 12:59:35 >
    |
    |

Babanıza haber salın aracınıza talibim hocam... :):)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    12 Angry Men kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2487 Mesaj
    Benim pederde çok severdi arabasını. Hiç unutmuyorum 2017 model sıfır dolu paket Fiorino almıştım ona, bayiden çıkıp eve getirdim direk kılıf taktırdı, araç bende ilk bir ay durdu son bahar zamanıydı ona verdiğimde arabayı tanıyamamıştı. Yağmur dışında araca su değmemişti. Yıkamacı km'yi görüp pedere "amca sıfır araca bu eziyet yapılır mı" demiş 😁 epey azar yemiştim.

Sonra eniştem olacak veledi zina yüzünden sağlam bir kazık yedim icra gelmesin diye alel acele 6.000 km'de sattım kredisini kapattım.
    Geçen gün karşıma çıktı araç, adam aldığım ve ekledigim krom parçalara yan ayaklara vs nokta eklememiş kılıf aynen duruyor. Eniştem olacak p*çe yarım saat sövdüm durdum.
    Yani demem odur ki aldığınız malın sefasını süreceğine, esiri olacağınıza hiç almayın daha iyi

|
    |
  • Yarbay
    10427 Mesaj

Sattırmaya calıstım ama satmıyor.
    |
    |
    gaisensei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

The Storm is Coming
  • Yarbay
    6734 Mesaj
    Binada üst komşumuzun toyota corolla 1.4 elegant arabası evin önündeki park alanında yatıyor, araba bildim bileli 5 yıldır aynı yerde duruyor altındaki taş desenli parkelerin arasında yeşil otlar çıktı. İbretlik resmen

|
    |
  • Binbaşı
    1565 Mesaj
    Arabam var, her yere yürüyerek ya da bisikletle gidiyorum. Gittiğim hiçbir yerde park yeri yok. Yasak yerlere park edip kul hakkı yiyemem. Neden satmıyorum? Yattığı yerde günde 5.2 TL masrafı var. 600 liraya full kasko dahil. Uzun yola gittiğimde kullanıyorum, gecenin bir saati kullanma özgürlüğüm var. Bence bu özgürlük için iyi bir fiyat. 2012'de sıfır kilometre satın aldım, şu an sıfır kilometre araç satın alacak olsam 4 katı fiyat ödemem gerekiyor. Direksiyonuna benden başka kimsenin eli değmemiş arabayı neden satayım, alternatifini 4 katı fiyata satın alabiliyorken? İlk sahibi için arabası kaç yaşında olursa olsun sıfırdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cossie -- 5 Ocak 2020; 14:32:15 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Cossie

Arabam var, her yere yürüyerek ya da bisikletle gidiyorum. Gittiğim hiçbir yerde park yeri yok. Yasak yerlere park edip kul hakkı yiyemem. Neden satmıyorum? Yattığı yerde günde 5.2 TL masrafı var. 600 liraya full kasko dahil. Uzun yola gittiğimde kullanıyorum, gecenin bir saati kullanma özgürlüğüm var. Bence bu özgürlük için iyi bir fiyat. 2012'de sıfır kilometre satın aldım, şu an sıfır kilometre araç satın alacak olsam 4 katı fiyat ödemem gerekiyor. Direksiyonuna benden başka kimsenin eli değmemiş arabayı neden satayım, alternatifini 4 katı fiyata satın alabiliyorken? İlk sahibi için arabası kaç yaşında olursa olsun sıfırdır.
    600 tl kasko iyiymş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: Cossie

Sende benim kafadasin benide bisikletim var şehir içi mesafeler kısa olduğu için araba kulllaniyirum bisiklet pratik ucuz hafif hızlı oluyor isede bisiklet ile gidiyorum 2 km 5 dk sürüyor arabayi çalıştır hareket ettir zaten 5 dk ☺️

|
    |

• Binbaşı
    1348 Mesaj
    Bizim apartmandada var sifir jetta aldi.
    Arada yikiyor.
    Ama çadiri açip yikiyor geri takiyor çadiri:-))
    Yasi gelmis 60 a birde
    Ben 34 yasindayim
    Yaslandim diyorum
    Ne yasarsam o kar.
    60 tan sonra bana mercedes versen ne fayda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kardeşim seni hatırlıyorum bir zamanlar babam yazın silecekleri söküyor diye konu açmıştın. Demekki o zamandan bu zamana bişey değişmemiş

|
    |
    12 Angry Men kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen hocam öyle bir konu açıp sitem etmiştim.

|
    |
    hsn_33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

The Storm is Coming
  • Yarbay
    2559 Mesaj
    pintilikte ulaşılması zor bir seviyeye geçmiş
    evin önünde yatan araç için kasko sigorta mtv bakım muayene ödemek de güzel kafa
    |
    |

Orijinalden alıntı: oozgur16

Egnatia eskisi kadar iyi değil hocam maalesef :((( keşke 6 7 yıl önceki yol gibi olsaydı çok bozulmuş yollar.

Alıntıları Göster
    E o zaman nerede araba süreceğiz? Ben egenin tamamını köy köy gezdim. Milletimiz de aşırı pis olduğundan, ülkedeki iq'su arabasının silecek sensöründen düşük tiplerle muhatap olmaktan, gittiğim yerlerdeki "hah turist gelmiş kazıklamalıyım" mantığındaki tiplerden ve özellikle bunların doğayıda işgal eden işletmeci versiyonlarından bıktım, son birkaç senedir araba ile avrupaya açılmak için vakit arıyorum.

Özellikle son 3 senedir arabayı mümkün olan minimum rotada gezdiriyorum. Araba servis-tüv-garaj arasında gidip geliyor. bu sene sanırım daha 10k yapmamış lastiklerle triger vs değişecek bakımda

Cidden 2000'lerin yollarını arıyorum. En azından trafikte ören yerlerinde insanlar çok daha medeniydi. Antik kentte Çam ağaçlarının altında mangal yakan tipler yoktu

Sony PS4 500 GB Xbox One S 500 GB

• Yarbay
    2903 Mesaj
    Tutumluluk iyidir ama ölçüsünde iyidir
    Tutupta olmayacak şeylerden kasarsan belki yüzüne kimse bişey demez ama kulaklarını çınlatan çok olur
    Araba bu elbet binilecek gerektiğinde malına iyi bak hor kullanma ama gerektiğinde bin . Bu kadar abartmaya gerek yok . Hayat gelir geçer ...

|
    |

Orijinalden alıntı: ..Raptor..

E o zaman nerede araba süreceğiz? Ben egenin tamamını köy köy gezdim. Milletimiz de aşırı pis olduğundan, ülkedeki iq'su arabasının silecek sensöründen düşük tiplerle muhatap olmaktan, gittiğim yerlerdeki "hah turist gelmiş kazıklamalıyım" mantığındaki tiplerden ve özellikle bunların doğayıda işgal eden işletmeci versiyonlarından bıktım, son birkaç senedir araba ile avrupaya açılmak için vakit arıyorum.

Özellikle son 3 senedir arabayı mümkün olan minimum rotada gezdiriyorum. Araba servis-tüv-garaj arasında gidip geliyor. bu sene sanırım daha 10k yapmamış lastiklerle triger vs değişecek bakımda

Cidden 2000'lerin yollarını arıyorum. En azından trafikte ören yerlerinde insanlar çok daha medeniydi. Antik kentte Çam ağaçlarının altında mangal yakan tipler yoktu

Alıntıları Göster
    Aslında yolu yeniliyorlar,yeniliyorlar dediğim de gişe koyuyorlar yalandan bir iki asfalt atarlar işte siz yine çıkın hocam iyidir
    |
    |

• Binbaşı
    1625 Mesaj
    eskimesin diye araba almak ve kullanmamak

ikinci sahibi icin daha yeni ve ucuza araba almak için en güzel yol

|
    |
    Ben de aracımı elimden geldiğince kullanmamaya çalışırım. Hem hantallık yapıyor kiloya sebep oluyor hem de alışkanlık. 18 yaşından beri araba kullanıyorum. Yaş 30a dayanınca bunun insanı hareketsiz bırakmaya başladığını fark ettim. Bu arada kullanmamaya çalıştığım halim senelik 15000 km.

|
    |
  • Yüzbaşı
    928 Mesaj
    Bu tip kişiler genelde Corollaya biniyor. Bunların bir değişik versiyonu da araba az yaksın diye gaza basmayıp yolda gitmeyenler

|
    |
    Hep derim Allah yedirmeyi nasip etsin. Onca mal mülk olupta yemeyenler var belli bir yaştan sonra pişman oluyorlar. Daha mahallesinden çıkmamış adamlar var yazık.
    |
    |
Gülüş Tasarımı
SEO
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.