Şimdi Ara

Arabanın resimleri çalındı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bundan 2 yada3 sene evvel arabamın resimlerini yayınlarken plakasını kapattım diye herkes benle dalga geçiyordu hatta benim gibi yapan arkadaşlarla ilgili bi topic açılmıştı neden korkupta kapatıyorsunuz plakaları sanki ne olacak diye

taaa o zaman demiştim aracımın resimlerini kullanırsalar bile plakalarından bi sakatlık çıkamsın diye kapatıyorum diye de ne sakatlığı olacak diye dalga geçmişlerdi sonunda geldiler sözüme
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceyhunberber

çalip saticak demekki niyeti bu

olur mu olur, burası türkiye

şaka bir yana, hakikaten internet gittikçe tehlikeli olmaya başlıyor.
  • Yaminle bu sabah bu ilana baktım mutlaka bi pislik var dedim.İlanın yayınlandığı site yönetimine bildirin bence
  • bildirildi ama hala bi sonuç yok
  • Birkaç gün önce bir Vectra ilanı vardı.Muadillerine göre fiyatı gerçekten uygundu.Defalarca aradım en son dün adamın biri açtı telefonu.Bu ilan bana ait değil biri gitmiş benim numaramı vermiş kaç gündür arayıp duranlar yüzünden uyuyamıyorum Allah rızası için o ilanı kaldırttıverin falan dedi.Şimdi baktım ilan pasif durumda ...
  • elde edilmek istenen ne gıcıklık mı olsn die yapılıyr anlamadım
  • buradaki ikinci el sitelerinde yanlis ilan ihbar yeri var tikliyorsunuz ogun icinde siliyorlar cunku adam lar eli boslar fake ilanlarla dolduruyorlar tel num var alakasi yok biraz arayinca baska bir siteden fotograflar alinmis araba obur sitede uc bes daha yuksek ama kaldiriyorlar

bir gun icinde site yonetiminin biraz daha basinda oturmasi lazim ve hemen degerlendirmeli boyle seyleri

birde anlamadigim o arayan adamlar nasil olmusta plakadan tel numarasini falan arastirip bulabiliyorlar anlamadim
    hayret
  • arkadaşım az önce bende araba bakerken bu ilanı gördüm arıyorum tel kapalı zaten bende şaşırmıştım bu fiyata nasıl olur diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: polotje

buradaki ikinci el sitelerinde yanlis ilan ihbar yeri var tikliyorsunuz ogun icinde siliyorlar cunku adam lar eli boslar fake ilanlarla dolduruyorlar tel num var alakasi yok biraz arayinca baska bir siteden fotograflar alinmis araba obur sitede uc bes daha yuksek ama kaldiriyorlar

bir gun icinde site yonetiminin biraz daha basinda oturmasi lazim ve hemen degerlendirmeli boyle seyleri

birde anlamadigim o arayan adamlar nasil olmusta plakadan tel numarasini falan arastirip bulabiliyorlar anlamadim
    hayret

bizi arayan izmir emniyetten bi polisti.plakadan ruhsatı araştırp telefonumuzu bulmuş
  • ne insanlar var yaa ne anlıyorlar bundan
  • ayrıca 2 sefer ihbar ettim ilanı bi ses çıkmadı
  • ellerine ne geçiyor anlayamadım.aslında aradığınız kişinin nosu da bence sallama.hatta adam gelen telefonlardan usandı telini kapattı.ayrıca bu ilanı veren kişi forumdan biri eğer bizi okuyorsan soruyorum amacın ne salak mısın sen?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.