Şimdi Ara

Arabadaki BANT lekeleri nasıl çıkar bilgisi olan? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
120.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hort olmuş zaten. tiner sürüldüyse sürülmüştür bile ve sentetik tiner yumuşak olandı bildiğim kadarıyla. herneyse o tarz şeyler için cif te tavsiye ederim.
  • Bu tür lekeri yüzeye zarar vermeden çizmeden kullanabilecek bir ürün var... zamanında ben almıştım.

http://www.velle.com.tr/tr/etiket-cikartici-sprey.html

http://www.velle.com.tr/tr/weicon-silikon-ve-yapistirici-sokucu-sprey.html

• plakayı kağıt bant yerine çift taraflı bantla yapıştırmışlar. arabada 1cm genişliğinde 0,1mm kalınlığında bant yapışkanları mevcuttu. ben kolonyayı denemedim ama aseton ve poposil işe yaramadı. tiner de riskki geldi. sanayide açık yağ satan bir yerden gazyağı buldum. hem arka bagaj kapağından hem de ön tampondan o lanet yapışkanlar çok kolay çıktı.
  • blue night kullanıcısına yanıt
    pasta çıkarıyor hocam.
  • ilave olarak eğer cam üzerinde kalan yapışkan lekelerini çıkarmak isterseniz benzin birebir. benzini sürdüğünüzde yapışkan izlerini kupkuru yapıyor. jilet veya spatula ile vvvzt diye kazıyorsunuz ve lekeden eser kalmıyor.
  • sıcak su ile ovalayın
  • wd40 kesin çözüm! kalanıylada bi güzel motorunu silersin.
  • ARKADAŞLAR BENIMDE ARKA BAGAJ ÇITASINI KOPARDILAR ÇİFTARAFLI BANTLAR KALDI BEN GAZLI SUMU NE VAR CAMCILARDA VAR ONUNLA CIKARDIM NEİZ NELEKE KALDI TERTEMİZ CIKTI SICAKSU KOLONYA İŞE YARAMIYOR GAZLI SU DENEYIN KESIN ÇÖZÜMDÜR
  • wd40 la bi dene
  • Bi hort'ta benden sıcak su ve Arap sabunu da çıkarttı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar motor temizligini hangi urun lerle nasil yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wd-40 deneyin
  • önce temizle su ile daha sonra da torpido parlatıcı sür.
  • benim aracımda da bagaj kilidi değişti fakat usta orayı bantlamıştı iyi tutsun diye bir gün sonra çıkardım bantı hep yapışkan izi kaldı bagaj kapağının üzerinde sıcak su ile bir kısmı çıktı fakat sonra aklıma bir şey geldi buradan da paylaşayım istedim belki başkalarına da çözüm olur diye ben yapışkan izlerini silgi ile silerek temizledi bayağı etkili bir çözüm oldu
  • 2 kilo anzer balını, 750 gram tokat balıyla karıştırınız,marketten aldığınız tam sentetik ayfon kaymağıyla rengi barilla spagetti sarısı tengine dönene kadar çırpınız,ve pasta polish yardımıyla boyaya yediriniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertug0

2 kilo anzer balını, 750 gram tokat balıyla karıştırınız,marketten aldığınız tam sentetik ayfon kaymağıyla rengi barilla spagetti sarısı tengine dönene kadar çırpınız,ve pasta polish yardımıyla boyaya yediriniz.

Tavsiye icin tesekkurler
    Herseyi denedim fayda etmemisti sizin tarifle aninda lekelerden kurtuldum
  • Wd40

• blue night kullanıcısına yanıt
    WD-40
  • Merhabalar arkadaşlar.

Arabamın şoför kapısına bantla bir sticker yapıştırmıştım geyiğine, ertesi gün söktüm ama bant izleri kaldı.

Sıcak su ile sildim gitmedi.
    En zararsız olacağını düşündüğüm için silgiyle denedim, yüzeyini biraz temizledi ama leke yine kaldı.
    Tiner, aseton, Benzin vb. kullanmaya da biraz çekindim açıkcası.
    En son, araçta, antibakteriyel el temizleyicisi vardı. Aylardan beri bagajda durur hiç kullanmadım hatta atacaktım geri kaldı.
    Onunla denedim ve peçeteyle kolayca çıkardı.
    Aklınızda bulunsun.
  • Beze Selulozik tiner dokup silmek kesin çözüm

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.