Şimdi Ara

ARABADA ŞARJ EDERKEN SES ÇIKIŞI BOZULDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sa arkadaşlar, ttec araç şarjı ile telefonu çok kez şarj etim, daha önce başka marka ile de ettim, ama geçen gün arabada yine şarj ederken kulaklık çıkışından arabaya müzk verdim, 5dk çaldı sonra ses birden yükseldi boğuldu vs, ben onu araç giriş çıkışından sanmıştım, az önce evde hoparlöre bağladım ses bozuk boğuluyor çok çıkıyor vs vs , sadece sondan 2 3 tık alta getirince normal veriyor, onun dışında sesi yükseltir veya alçaltırsam ses çok fazla bozuluyor boğuyor vs vs, formatlık bi durum yok sanırım o yüzden hiç uğraşmadım, daha önce başına gelen var mı acaba ? maliyeti ne olur bize, telefon iphone 5

• 89? olan belkin marka onu mu diyorsun?

Ben bunu kullanmaya devam edicem kulaklık çıkışını da yaptırmıycam altı üstü iphone 5 yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 7 Şubat 2016; 17:17:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaptırmıyıcaksan neden soruyorsun anlamadım? 20-30 tl az verıcem dıye bı yerınızı yırtıyorsunuz daha sonra telefon cöp oluyor. Umarım donanımsal değildir de %95 donanımsal. Siz yinede restore edin belkı %5 ihtimal size denk gelir. Gecmis olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Yaptırmıyıcaksan neden soruyorsun anlamadım? 20-30 tl az verıcem dıye bı yerınızı yırtıyorsunuz daha sonra telefon cöp oluyor. Umarım donanımsal değildir de %95 donanımsal. Siz yinede restore edin belkı %5 ihtimal size denk gelir. Gecmis olsun.

kardeş konuyu sıcağı sıcağına açtım ve şimdi yaptırmama kararı verdim, ne yani konu silinsin mi yazmalıyım, en olmadı parçayı alıp kendim takıcam eğer çok lazım olursa, apple ın sitesinde de bütün şarj aletleri BELKIN marka hadi orj apple ürünü olsa tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 7 Şubat 2016; 17:46:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pércussionist

quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Yaptırmıyıcaksan neden soruyorsun anlamadım? 20-30 tl az verıcem dıye bı yerınızı yırtıyorsunuz daha sonra telefon cöp oluyor. Umarım donanımsal değildir de %95 donanımsal. Siz yinede restore edin belkı %5 ihtimal size denk gelir. Gecmis olsun.

kardeş konuyu sıcağı sıcağına açtım ve şimdi yaptırmama kararı verdim, ne yani konu silinsin mi yazmalıyım, en olmadı parçayı alıp kendim takıcam eğer çok lazım olursa, apple ın sitesinde de bütün şarj aletleri BELKIN marka hadi orj apple ürünü olsa tamam

Belkin çok kaliteli bir amerikan markasıdır. Senelerdir faaliyet göstermektedir. Ttec ise dandirik bir markadır hocam. Belkin çakma değil yani apple'ın araç şarjı için önerdiği bir marka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne diyim ki ben kendime, kendimi avutmak adına zaten aux kablosu kaba duruyordu diyorum, yeni sistemi araca bluetooth pioneer ile kurucam kısmetse, şarj aleti işini iyi yapıyor aslında, bi kaç kez daha deniycem kullanmayı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.