Şimdi Ara

Araba Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamunaleykum arkadaşlar maksimum 40 bin tl ye kadar araba bakıyorum şuan 2006 golfleri düşünüyorum ama onların da çoğunun km si yüksek sizce alınır mı tavsiyeleriniz nelerdir?

• 10 yaşını devirmiş arabaya o kadar para verilmez, 2012 cruze alınır o paraya, bravo da güzel bir seçenek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

10 yaşını devirmiş arabaya o kadar para verilmez, 2012 cruze alınır o paraya, bravo da güzel bir seçenek.

Cruze kime sorsam alma diyor kimse memnun değil.
  • JamaeCa kullanıcısına yanıt
    Ben memnunum neden memnun değiller sordunuz mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben memnunum neden memnun değiller sordunuz mu ?

Valla genelde aldığım cevaplar 2.el piyasası yok,parçası pahalı,çekmeme sorunu,benzinli iken çok fazla yakması tüplü olursa subap sorunu gibi şeyler o yüzden aklımdan çıkardım yoksa genel hatlarıyla beğendiğim bir arabaydı konfor ucuz ve güvenlik açısından.
  • O parayı peşinat yapıp sıfıra da girilebilir.
    Valla hocam 2. eli şimdilik hareketli ama 3-5 yıl sonra ne olur bilinmez. Performans ve tüketim olarak da 2006 golften kesinlikle daha kötü olmaz. Biz 60 bin kilometredir lpg ile kullanıyoruz herhangi bir problem olmadı, subap problemi olursa da yaklaşık 1500 liraya halledilip ömürlük oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mucahidkarakus

O parayı peşinat yapıp sıfıra da girilebilir.

para zaten çıkabileceğimiz son miktar o yüzden imkansız.
  • quote:

Valla hocam 2. eli şimdilik hareketli ama 3-5 yıl sonra ne olur bilinmez. Performans ve tüketim olarak da 2006 golften kesinlikle daha kötü olmaz. Biz 60 bin kilometredir lpg ile kullanıyoruz herhangi bir problem olmadı, subap problemi olursa da yaklaşık 1500 liraya halledilip ömürlük oluyor.

Doğrudur benim cruze zaten beğendiğim bir araba ama hangi galeriye gitsem elden çıkaramazsın dediler o yüzden düşünmüyorum yoksa diğer yönler olarak 2006 model arabadan 2010 2011 model araba daha konforludur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamaeCa

quote:

Doğrudur benim cruze zaten beğendiğim bir araba ama hangi galeriye gitsem elden çıkaramazsın dediler o yüzden düşünmüyorum yoksa diğer yönler olarak 2006 model arabadan 2010 2011 model araba daha konforludur.

O galericiler ölü fiyata alıp üstüne 10 bin koyup satmak için öyle diyorlar. Arkadaşım station wagon lacettisini bir haftada sattı mesela, araba temiz olursa ve fahiş fiyat istemezseniz satılır. Cruze dışında bravo ve 308 flan da güzel alternatif, forumdan bir arkadaş dizel otomatik 308 satıyordu 43 bine.

• quote:

Bravo aslında güzel bir seçenek olabilir ama üretimi durdu diye biliyorum.
    Evet üretilmiyor, 308 düşünebilirsiniz.
  • quote:

Evet üretilmiyor, 308 düşünebilirsiniz.

Teşekkürler hocam tavsiyeler için.
  • Arkadaşlar başka tavsiyede bulunacak olan yok mu Golf sahipleri..
    Rica ederim, hayırlısı olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.