Şimdi Ara

ARABA KULLANMAYI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87
Cevap
7
Favori
225.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi yapmayın bunu işte. Manuel sevmiyorsanız sevmiyorsunuz işte Şimdi bir şey diyecem de neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

Abi yapmayın bunu işte. Manuel sevmiyorsanız sevmiyorsunuz işte Şimdi bir şey diyecem de neyse

Evindeki televizyonu uzaktan kumandayla mı kumanda ediyorsun yoksa başına gidip elle mi kanal değiştiriyor, sesi açıp kapıyorsun? Uzaktan kumanda kullanıyorsan, sebebi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektem

quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

Abi yapmayın bunu işte. Manuel sevmiyorsanız sevmiyorsunuz işte Şimdi bir şey diyecem de neyse

Evindeki televizyonu uzaktan kumandayla mı kumanda ediyorsun yoksa başına gidip elle mi kanal değiştiriyor, sesi açıp kapıyorsun? Uzaktan kumanda kullanıyorsan, sebebi nedir?

Örneğe gel. Tamam arkadaşım sen otomatik seviyorsun ben manuel? Sorun yok.

• manuel vites kullanmak ilkellikse ben ilkel kalmaya razıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustik61

manuel vites kullanmak ilkellikse ben ilkel kalmaya razıyım.

Araban var mı?
  • Sürücü kursları eğitim veriyor.Kursa katılırsanız rahat olur.
  • quote:

quote:

Araban var mı?

var tabiki.. burdaki çoğu yazı yazanın yaşı kadar yıllık ehliyetimde var. isteyene kursda verilir. denizlide olana tabi.

• quote:

quote:

quote:

Araban var mı?

var tabiki.. burdaki çoğu yazı yazanın yaşı kadar yıllık ehliyetimde var. isteyene kursda verilir. denizlide olana tabi.

Arabanda oto-teyp var mı?

• Araba konusu açılmışken 04.10.97 doğumluyum b sınıfı ehliyeti ne zaman alabilirim birde önce a2 almak istiyorum meslek lisesindeyim staj + çalışıcağım para ile önümüzdeki yıl alabilir miyim a2 ehliyetini?Lisede okurken ehliyet alınabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Araba konusu açılmışken 04.10.97 doğumluyum b sınıfı ehliyeti ne zaman alabilirim birde önce a2 almak istiyorum meslek lisesindeyim staj + çalışıcağım para ile önümüzdeki yıl alabilir miyim a2 ehliyetini?Lisede okurken ehliyet alınabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Araba konusu açılmışken 04.10.97 doğumluyum b sınıfı ehliyeti ne zaman alabilirim birde önce a2 almak istiyorum meslek lisesindeyim staj + çalışıcağım para ile önümüzdeki yıl alabilir miyim a2 ehliyetini?Lisede okurken ehliyet alınabiliyor mu?

Hocam niye kafa attın ki soru sormuş adam. Ekim 2014'te alırsın, lisedeyken ehliyet alınıyor evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanunal

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Hocam niye kafa attın ki soru sormuş adam. Ekim 2014'te alırsın, lisedeyken ehliyet alınıyor evet.

Anladın sen

• dur kalk öğrenmen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

dur kalk öğrenmen lazım.

Manuel viteste tabii bu çok gereksiz bir zahmet. Otomatikte ayağını frenden çekince araba zaten tatlı bir gazı kendiliğinden alarak ilerlemeye başlıyor.
  • quote:

21. yüzyılda daha hala ayak pedalı ile işletilen, direksiyon denen kocaman bir döner kaldıraçla yönetilen bir taşıt bana çok ilkel geliyor. Ha bi de dangır dungur uğraşmakta olduğunuz vites kolu var. Sanki otomatik vites icat edilmemiş gibi hala 1900'lerin teknolojisi ile gidip geliyorsunuz.

Bunlar da mı 1900 lü yılların teknolojisi?

• quote:

quote:

dur kalk öğrenmen lazım.

Manuel viteste tabii bu çok gereksiz bir zahmet. Otomatikte ayağını frenden çekince araba zaten tatlı bir gazı kendiliğinden alarak ilerlemeye başlıyor.

hocam herkesde para olsada rahatlıkla alabilse otomatikler pahalı oluyor.
  • quote:

quote:

quote:

dur kalk öğrenmen lazım.

hocam herkesde para olsada rahatlıkla alabilse otomatikler pahalı oluyor.

Ama arabaya LPG taktırmak için para var. :))
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Araban var mı?

bu ne şimdi klima varmı diyede soracakmısın, yaşın kaç senin? allah bilir sen arabanın teybinide kumandayla değiştiriyorsundur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Araban var mı?

bu ne şimdi klima varmı diyede soracakmısın, yaşın kaç senin? allah bilir sen arabanın teybinide kumandayla değiştiriyorsundur.

Klimayı sormayacağım. Sorum şu: Arabandaki teypte auto-reverse özelliği var mı? Yani kasedin A yüzü bitince otomatik olarak B yüzüne geçiyor mu?

• ben araba kullanmaya 13 yaşımda başladım babamın bi arabası vardı onla tur atardım köyde trafiğe çıkarmazdı.

ben ilk kullandığımda arabayı kaldırdım hiç istop ettirdğimi hatırlamıyorum yokuşlar hariç

babam hayret etmişti ne çabuk becerdin kalkmayı diye
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.