Şimdi Ara

ARABA EKLENDI,EVDE SABUNDAN DIS YAPTIM,SSli (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
9
Favori
32.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş genç olduğu için evde çok sabun bulunduruyor anlaşılan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş yemin ediyorum sen araba maraba yapma ertesi gün kepenkleri kapatır gideriz.. Bu ne laaaaaa.. Diş gene dinazor dişi herhalde..
  • Ulan niye bir konu popüler olduğu zaman aktroller damlıyor? İlginç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheOrder11

Normali bu hocam.Dediğim gibi spatül lazim çorap lazım saten lazım temizleme işlemi de var bunun

Hocam uruk’un dişi sonrası güzel geldi bu

• diş hekimliği ise konu, acilen bırakmalısın.

arkadaşı not alın. hekim falan olursa aman sakın gitmeyin
  • chrissrathfield kullanıcısına yanıt
    Daha okumuyorum hocam.Ev imkanlariyla yaptim.Yani tercihlerde dis yazmayim mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D63A2EC38

Daha okumuyorum hocam.Ev imkanlariyla yaptim.Yani tercihlerde dis yazmayim mi?
    Yaz ya bir kişinin lafına mı bakacaksın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uruk kararını iyi vermeni öneririm bu sene gidersen bir daha dönüşü çok zor başka meslek için çünkü puanın kırılacak ve 2 sene beklemek zorunda kalacaksın eğer başka bir bölüm için hazırlanmak istersen,kendi görüşüm 22 k ile gidilen herhangi bir bölüm işşiz kalmaz sırf parası için diş hekimliği yazacak olabilirsin ama senin için her gün eziyete dönüşecekse bir daha düşün derim,adana da diş hekimliği öğrencilerine sorsana bi onların görüşleri neler bölüm hakkında burda insanlar klavye başında yazan yazıyor real de bir kişiyle konuşman çok daha yararlı olacaktır
  • Keşke fildişiyle zirvede bıraksaymışsın

• Hocam diste basarisiz olursam muhendislige yatay gecis yaparim.Yani tekrar sinava hazirlanmam.Baya bi insanla gorustum.Beceriksizligin asilabilecek bir sey oldugunu soylediler.

• O zaman dişe git dene derim baktin eziyet cekiyon yapamiyon yatay geçişle mühendisliğe geçersin

• quote:

Hocam diste basarisiz olursam muhendislige yatay gecis yaparim.Yani tekrar sinava hazirlanmam.Baya bi insanla gorustum.Beceriksizligin asilabilecek bir sey oldugunu soylediler.
    Ben de bu yılki puanla 1 yıl merkezi geçiş yapma şansın olduğunu duymuştum.Ama iyi araştır ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum.Eğer gerçekten istiyorum yaparım diyorsan dis hekimliğini seç.

Beceriksizlik kesinlikle aşılır.Istediğin bir bölümse çekersin.

• TheOrder11 kullanıcısına yanıt
    Ben ilgi alani olarak saglik bolumlerini seviyorum.Sadece disteki beceriye takilmistim.

• Bence ilk deneme için kötü değil. Potansiyel var

• quote:

Ben ilgi alani olarak saglik bolumlerini seviyorum.Sadece disteki beceriye takilmistim.
    Bana güvenebilirsin çok zorluk çekersin ama uğraşıp sıkılmazsan kesinlikle halledersin

• Aga kars tıpa bile olurun vardı bana geldi yazmayacağım bile cidden sal dişçilikte el becerisi ister istemez aşılır dert etme şöyle düşün sen de ben de kaldım 3e girsek tusa rahat bi bölüm kazanamama ihtimalimiz yüksek aciliyle nöbetiyle uğraşacağına ilerde ailenle çoluğunla çocuğunla mis gibi zaman geçirirsin bikaç sene özelde çalışır kendi yerini açarsın doktorluktan az para kazanan çok nadir insan gördüm onlar da 2 kelime edemeyen hasta ilişkisi 0 olan kişiler. yani bence bu sıralamalarımızla diş çok çok daha mantıklı eğer biz de aç kalacaksak sikerler öyle adaleti diş hekimi de mi açıkta kalacak
  • Masum

• Pazartesi basliyoruz bakalim.Allah herkese kolayliklar versin herkese basarilar.

Konuyu da uplatalim belki biraz gulumsetiriz :)

• Valla yarım saat güldüm buna. Gülmekten canım çıktı. Uruk basarılar sana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uruk benim üni 1inde açılacak derslere girdikten sonra bana biraz bilgi verebilir misin

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.