Şimdi Ara

Araba Bakmaya İl Dışına Gidecekler İki Kere Düşünsün (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
2.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: omerf

Herşeyi açık açık söylemeyen kişileri savuncak halim yok fakat birde işin şu tarafı varki en ufak boya,değişen oldumu araçda ölücülük yapıp araba pertmiş gibi davranan arkadaşlar yüzünden piyasa bu duruma geldi.

Ciddi ve ağır bir kazası olmadığı sürece değişen, boyanan parçanın ne gibi bir sıkıntısı olabilirki.

satacağın arabada senin haberin olmadan bir iki parça fazladan boya çıksın bak nasıl aracına pert muamelesi yapıyorlar böyle adamlara çok dürüstlük yaramıyor.bir kere araç sattım ama satanlarada alalh sabır versin şimdiki racaıma 4 yıldır biniyorum binebildiğim maximum sürede binip gidip sıfır araç alacağım onada maximum sürede binecem ülkemizde araba buzdolabı gibi kullanacan ömrü bitinceye kadar böylece sinir hastası olmassın böyle cinslerle karşılaşmassın.

• Araç feci hoş duruyor hocam, yaptıkları onların ayıbı. Dediğiniz gibi çok dikkat etmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0761

Hocam kavgayla dövüşle çok fazla işim olmadı şimdiye kadar,ben diyeceğimi dedim.

ben olsaydım o adama sopa atmadan gelmezdim
  • Kışın Ocak ayında bende 2011 Fiesta buldum Düzce'de bende Ankara'dayım. Arabayı Düzce'de bir arkadaşıma baktırdım. Benim kadar detaycı değilmiş güzel abi yarar dedi gitmeden araç sahibi ile anlaştık fiyatı çalışmayan vs bir yeri var mı dedim. Herşey tamam dedi.
    Ertesi gün erkenden yola çıktım ve Düzce'ye gittim, arabadireklerinde bile boya var neyse dedim bindim donanımları test ediyorum klimaya bastım ve basmamla abi klimanın gazı yok demez mi? Gazı bastır çalıştır alacağım dedim bastırdı uğraştı ne yaptıysa klima çalışmadı bıraktım geldim arabayı. Bu benim 3. şehir dışı araç alım teşebbüsüm oldu ve yine sonuç hüsran.
    Daha önce Bursa, Antalya'ya gitmiştim ve arabalar hoşaf çıktı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.