Şimdi Ara

ar-lox multimedya taktırdım bir kaç sorum olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
10.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2007 model caddy aracıma ar-lox marka multimedya taktırdım
    üründen genel hatlarıyla memnunum
    1- üzerinde gelen navigasyonu fena değildi ama ben yinde başka bir programla değiştirdim sorunsuz çalışıyor
    2- bluetooth sorunsuz çalışıyor sadece bu özellik için bile alınır.tek sorun gelen ve giden çağrılar ekranında isim göstermiyor sadece numara görünüyor . numaranın üzerine tıklayıp arama yapmak istediğinizde isim çıkıyor.
    3- radyosunu istanbul da ve istanbul alanya arası yolda kullandım çok radyo dinleyen biri değilim ama bir problem görmedim
    4- tv den çok bişey beklememek gerek sabit durumda ve vericileri gören bir noktadan kanallar izlenebilecek şekilde çekiyor o kadar
    5- dvd yol boyu 2 film izledi çocuklar. sadece ön kapılarda hoparlör olmasına rağmen ses başarılı. arka hoparlörlerle sinema salonu havası 5+1 tadı yaşatabilir. ama araç kullanırken dvd izlemek tehlikeli.
    6- sd ve usb sıkıntısız
    7 internetini deneme şansım olmadı araçta çokta gereklimi tıpkı tv gibi tartışılır.
    8- oyunları hiç denemedim
    9- menü ekranı çok basit olmuş biraz daha janjanlı olabilirdi.
    10- ayarlar çok kısıtlı her menüde bir kaç ayar dışında fazla bişey yok kurcalanacak kadar bişey yok
    11- bir kaç arka plan resmi var bunun dışında farklı temalar vs bir şey yok
    12- geri görüş kamerası başarılı . park sensörü de düşünüyorum ama arka koruma demirinden dolayı bir sıkıntı olur mu emin değilim.
    13 araç içi yol kamerası özelliği de var ama ekstra para verip taktırmadım çokta gerekli değil.

aslında kısa bir ineceleme yazısı gibi oldu

asıl sorunuma veya sorunlarıma gelecek olursak

1- aracın orjinal teybinden aldığım sesten memnun değilken bunun sesi yağmurdan kaçarken doluya tutulmak gibi oldu. çok bas meraklısı değilim hatta bas sevmem . bası kısmama rağmen seste bir gariplik var . ses berrak değil her şey üst üste binmiş gibi boğuk bir ses alıyorum. Teknik kısmını tam ifade edemeyebilirim ama kapılardaki hoparlörlerden ve konsoldaki (sanırım adı tweeter) tweeter aynı ses geliyor hatta sanki tweeter dan gelen ses daha ön planda gibi. alanyada gittiğim bir kaç yerde sesi biraz yükseltip bişey yok abi hoparlörlerin iyi dediler. oysa benim sorunum yüksek ses değil daha berrak ve birbirinden ayrıştırılmış ses.
    acaba montajdamı bir problem var yoksa çin malından bu kadarmı olur diyorsunuz

2- malum cihaz wince kullanıyor hangi versiyonu olduğunu nasıl öğrenebiliriz
    3- cihazda wince mensüne nasıl geçiş yapabiliriz.
    4- cihazda bulunan mevcut temayı değiştirebilirmiyiz.
    5- android cihazlarda olduğu gibi uygulama yükleyebilirmiyiz.

• merhaba ,

sorularınıza cevap verecek kadar cihaz hakkında bilgim yok ama ben size bir kaç soru sorabilirmiyim ?
    * ar-lox un hangi modelini aldınız ?
    * bende doblo aracıma taktırmak istiyorum ama TV benim için önemli cihazda özel bir tv anteni varmı aracın herhangi bir yerinde ?
    * cihazı nereden aldınız ne kadar ?
    7" çin navigasyonu kullandım radyo anteni gibi anteni ile tatmin edici şekilde tv izliyordum ama cihazım bozuldu şu an

iyi günler
  • malzesef cihaz üzerinde herhangi bir model bilgisi yok
    ben 1,5 yıl önce aldığım için şu andaki güncel modeller farklı
    tv için ayrı bir anteni var fakat hareket makinde izlemek pek mümkün değil ancak park halinde izlenebilir
    benim yaşadığım yerde evde bile izleyemediğimiz için çok sorun değil.
    yeni modellerde durum biraz daha gelişmiş olabilir ama genede çok şey beklemeyin tv den
    ithalatcısı doğu bankta arıkan elektronk nette araştırırsanız farklı satıcılar tarafındanda satılıyor
    androidli modelleri tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.