Şimdi Ara

AQUAPARKTAKİ KAYDIRAKLARA JİLET TAKIYORLARMIŞ

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
28
Cevap
0
Favori
13.597
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> AQUAPARKTAKİ KAYDIRAKLARA JİLET TAKIYORLARMIŞ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    269 Mesaj
    DİKKATLİ OLALIM KAYDIRAKLARIN ARASINA JİLET TAKIYORLARMIŞ ORTADAN İKİYE YARILMAYIM.DÜŞÜNCESİ BİLE ÇOK KÖTÜ.GERÇEKTEN OLMUŞ BİR OLAYDIR O YÜZDEN GÜVENLİK KOYUYORLAR KAYDIRAK BAŞLARINA AMAN DİKKAT EDELİM YİNEDE GÜVENMEYİN SİZ.

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

CEMİYYET-İ OSMÂNİYYE

Nefs ü mâl ile n’ola kılsam cihânda ictihâd

Hamdülillah var gazâya sad hezârân ragbetüm

Ey Mehemmed mu’cizât-ı Ahmed-i Muhtâr ile

Umaram gâlib ola a’dâ-yı dîne devletüm
  • Yüzbaşı
    296 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

Çocuk parklarındaki barfiks gibi olan yerlerede koyuyorlar. Beyaz değişik bir madde ile yapıştırıyorlar. Kahpelikten başka bir şey değil.
    7-8 yıl önce biri demişti hala aqua park denince aklıma gelir yok kadının birinin başına gelmiş de o yüzden arama yapıyorlarmış da görsem ağzını burnunu kırıcam çocuğun
    |
    |
    Haklı olabilirsiniz, gerçekten haklı olabilirsiniz; fakat başkasının düşüncelerini değiştirmek söz konusu olunca haklı olmanız büyük bir olasılıkla hiçbir şeyi değiştirmeyecektir. Her on tartışmanın dokuzunda taraflar kendi haklılıklarına, tartışmaya başlamadan önce inandıklarından daha çok inanmaktadırlar. Tartışmayı kazanamazsınız. Çünkü kazansanız da kaybetseniz de bir şeyleri kaybetmişsinizdir. Neden? Diyelim ki diğer kişiye karşı bir zafer kazandınız ve onun fikirlerini bir paçavra gibi parça parça ettiniz, kafasının çalışmadığını kanıtladınız. Peki ya sonra? Siz kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ya karşınızdaki kişi? Onu küçük düşürmüş olacaksınız. Gururu kırılacak. Size gücenecek. Ayrıca unutmayın: Düşüncelerinin yanlışlığı kanıtlansa da, insan aynı düşünceleri savunmaya devam eder. Bir münakaşadan en iyi sonucu almanın tek yolu münakaşadan kaçınmaktır. -Dale Carnegie

• Yüzbaşı
    277 Mesaj
    quote:

Çocuk parklarındaki barfiks gibi olan yerlerede koyuyorlar. Beyaz değişik bir madde ile yapıştırıyorlar. Kahpelikten başka bir şey değil.
    tokat'taki aquapark'a gittim kaydıraklarda felan jılet yoktu rastgelmedım ıyıkıde gelmemısım
    |
    |
    Ben 3 kez gitmiştim bodrumda,yalan haber

|
    |

Orijinalden alıntı: Stoa

7-8 yıl önce biri demişti hala aqua park denince aklıma gelir yok kadının birinin başına gelmiş de o yüzden arama yapıyorlarmış da görsem ağzını burnunu kırıcam çocuğun

Alıntıları Göster
    oha lan ciddimisin,bak yalansa hiç hoş değil kesin paranoya yaparım bu saatten sonra bir daha kaydıraktan falan kayamam ben.

Bu saatten öncede kaymışlığım yok zaten.Param yok benim.Sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raz3rs -- 27 Nisan 2015; 23:40:53 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    298 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ScarFace97

7 sene önce de demişlerdi hiç denk gelmedim.bence şehir efsanesi

Bizim memlekette olan büyük bir kaydırak vardı içinde sıçanmı dersin jilet koyanmı dersin hertürlü pislik vardı tabi kaldırdılar sonra

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: danger-gddr

quote:

Orijinalden alıntı: ScarFace97

7 sene önce de demişlerdi hiç denk gelmedim.bence şehir efsanesi

Bizim memlekette olan büyük bir kaydırak vardı içinde sıçanmı dersin jilet koyanmı dersin hertürlü pislik vardı tabi kaldırdılar sonra

KAYDIRAĞIN İÇİNE PİSLEMEK ABİ NASIL BİR HAYVANLIK NASIL BİR AİLENİN ÇOCUĞU BEYNİNE NE DUSMUŞ O İNSANLARIN YA DA NASIL BİR TRAJEDİ GEÇİRMİŞSE ARTIK

|
    |
    Been around the world twice.Talked to everyone once.Seen two whales ****, been to three world fairs.And I met an old man in Thailand with a wooden ****.Pushed more peeter, more sweeter and more completer than any other peter pusher around.I'm a hard bodied, hairy chested, rootin' tootin' shootin', parachutin' demolition double cap crimpin' frogman.There ain't nothin' I can't do. No sky too high, no sea too rough, no muff too tough. Been a lot of lessons in my life.Never shoot a large caliber man with a small caliber bullet. Drove all kinds of trucks.2by's, 4by's , 6by's and those big **** that go 'Shhh Shhh' and bend in the middle.Anything in life worth doing is worth overdoing. Moderation is for cowards.I'm a lover, I'm a fighter, I'm a UDT Navy SEAL diver. I'll wine, dine, intertwine, and sneak out the back door when the refueling is done.So if you're feeling froggy, then you better jump, because this frogman's been there, done that and is going back for more.

Cheers boys.

• Yarbay
    10507 Mesaj
    quote:

Nerde bu Allah korkusu bunlarda.
    |
    |

''Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. En doğru ve en gerçek tarikat, uygarlık tarikatıdır.''

♥♥♥ DH KARDEŞLİK TOPLULUĞU ♥♥♥
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    Cocuk parklarinda var salincaklarin kenarindaki zincirlerde.Duyurun bence yani cocuklu ailelere ozellikle soyleyin daha dikkatli olsunlar.

|
    |

|
    |

|
    |
    İşlemci:AMD FX X6 6300 Soket AM3 4.4ghz (O.C) 14MB Önbellek 95W 32nm İşlemci,Ekran kartı:MSİ GTX 1050 Tİ 4GT OC 4GB DX 12 , Anakart:GIGABYTE 970A-DS3P AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2000MHz (O.C.),Ram:GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram,Kasa:XIGMATEK ASGARD 382 600W MidT ATX SİYAH,İşletim:Windows 10 ,Mause:Razer deathadder elite.Mausepad:Qck+
  • Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 8 saat 25 dakika kadarı kaldı.
    2015 te yorumlara eksi verebiliyorduk ne gunlerdi be

|
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
192.168.1.1
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.