Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hadibjk , oscarxXxdnm Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
34.527
Cevap
770
Favori
1.806.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
82. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hava durumu sıcaklığı gösteriyor.
  • Herkese selamlar,

2.el bir Apple Watch almayı planlıyorum.

2.el apple watch alırken nelere bakmam gerekli.

• Merhaba herkese, iPhone 13.5.1 sürümündeyim ve güncellemelerin kapalı, yeni Apple Watch 6 aldım ama kutusunu açamıyorum sebebi eşleşmede sorun çıkarma ihtimali, Saat, eşleşme için telefonunuza iOS un en yeni versiyonunu yükleyin uyarısı verir mi ? Bu konuda bilgisi tecrübesi olan varmı? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wntln

Merhaba herkese, iPhone 13.5.1 sürümündeyim ve güncellemelerin kapalı, yeni Apple Watch 6 aldım ama kutusunu açamıyorum sebebi eşleşmede sorun çıkarma ihtimali, Saat, eşleşme için telefonunuza iOS un en yeni versiyonunu yükleyin uyarısı verir mi ? Bu konuda bilgisi tecrübesi olan varmı? Teşekkürler

watch 6 ile ios13 vardı diye biliyorum yani sorun olmaması lazım.

watch 7 çıksa ios 14 isteyebilir

• AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    Paranın yettiği modelini almanı öneririm ben alırken dolandırıldım.
  • Yumiyo Y kullanıcısına yanıt
    Hocam merak ettim, nasıl bir dolandırılma bu?
  • burki_rock kullanıcısına yanıt
    Sahibinden üzerinden 9-10 ay önce gerçekleştirdiğim bir alışverişti birazcık benim de hatam var fakat öğrendim ki bu watch üzerinden sahibinden vasıtasıyla çok dolandırma işlemi oluyormuş sonrasında paramı geri aldım fakat hevesim kursağımda kaldı almadım cihazı.
  • Yumiyo Y kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Yani ben de 2. El al sat yaptım çok ama hep güvenli işler oldu. Sıfır alırken de pek sahibinden vb sitelere güvenmem.
  • burki_rock kullanıcısına yanıt
    Ben de 2. El alıyordum temiz cihaz buldum diye sevindim ama işte sonradan aldım parayı rahatlıkla
  • Watch seri 5 kullanıyorum Son beta sürüm 7.5 kurulu.

Wi-fi ve Konum Servislerini kapadığım halde bi süre sonra kendiliğinden otomatik açılıyor. Sizce neden?

Daha önceki sürümlerde de böyle oldu hep. Bu ikisi Açık olduğunda 1 gün zor gidiyor şarjı. Kapalı olduğunda sadece bluetooth ile 2 gün rahat gidiyor.

• Merhaba herkese, teknosa da gördüm fiyatı uygun geldi, s3 düşünenler değerlendirebilir.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• AlphaScramble kullanıcısına yanıt

Kullanıcı gözünden söylemem gerekirse

Pil sağlık durumu en önemlisi

Sensörlerin çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz

Ekranın değişmemiş olması önemli

Ek olarak yanlış bilgilendirmişim watch 1 ve 2 güncelleme almıyor. Watch 3 son güncellemesini aldı diye biliyorum aklınızda bulunsun. Ek olarak atölye ortamında çalışıyorsanız Watch 3 tercih etmeniz daha mantıklı olabilir.

• SE'de antreman modunu açmadan yürüdüğümüz yerleri sonradan görebilme, inceleme imkanı var mı?

• B.Spears kullanıcısına yanıt

wifi'yı denetim merkezinden kapatıyorsanız bir süre sonra otomatik açılıyor. ayarlardan girip kapatmalısınız. konum servisleri bildiğim kadarıyla telefonla bir çalışıyor. telefonun konumu açıksa saat de açılıyor. saatten kapatırsanız telefonda da kapanıyor.

• Eylülde yenileri tanıtılacağı için SE almaktan vazgeçtim :) şimdilik mi band 6 alıp heves gidereceğim, sonrasında yenisi çıkınca yenisini almak daha mantıklı, şuan apple watch almak hiç mantıklı gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Digi_think

Ekg ölçümü yapıyor ama yeni özellikleri kapsayan güncelleme Türkiye'ye hala kapalı.

Ne bu farklar acaba ?

• bende sizin gibi düşünüyordum sonra dedim bu düşünce Amerika’da yurtdışında yaşıyorsan mantıklı yenisi çıkacak aynı para birimine alıyorsun oh Miss ama bizim ülkede yeninin sonu yok diye düşünmek zorunda kalıyorsun.

seri 5 3099tl ye çıkmış, seri 6 4049tl ye, seri 7 5000tl, hele e simlisi falan gelirse 6000 TL,

maaşlar artmıyor, yeni bir teknolojiyi almak gün geçtikçe adama koyuyor.

• gps.navigation kullanıcısına yanıt

Ben de EKG ekranında yazdığı kadarını biliyorum; 2. Versiyon için şöyle diyor:

"EKG uygulaması artık dana yüksek kalp atış hızlarında atriyal fibrilasyon olup olmadığını denetleyebilir ya da zayıf kayıttan dolayı sonucunuz belirsizse bunu size bildirebilir."

Apple bu uygulamaların kullanımının ülkenin düzenlemelerine göre yapıldığını söylüyor. Biz EKG uygulamasının 1. versiyonunun kullanabiliyoruz. 2. Versiyon kullanımı için sanırım farklı yasal düzenlemeler gerekiyor Türkiye'de

• Pentagramet kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ediyorum bunu galaxy watch kullanırken antrenman başlatmadan tempolu yürüyünce rota dahil kendisi otomatik yürüyüşü filan kaydediyordu apple watch da bu var mı bilmiyorum ben yürüyüş koşu yaparken her zaman antrenman başlatıyorum
  • slmyavas kullanıcısına yanıt
    Tsk ederim.Bu uygulamanin adi nedir saatte olan bir uygulamami 3.parti disardan yukledigimiz bir uygulamami🤔
  • 
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.