Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (862. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben suan yurtdısındayım burda da yok eskı serıye var beoflex com mu tr amazondamo gördunuz onu sormusdum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saati aldığımdan beri bildirimle gelen her mesaj burada görünüyor. Telefondan sildiğim halde buradan ayrıca mı temizlemem gerekli?

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • aliexpressten kordon siparişi vermek istedi fakat ödeme yapamadım bilmediğim ya da eksik yaptığım birşeymi var acaba bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ödeme yöntemim kredi kartı

• kaybolanpena kullanıcısına yanıt
    Şimdilik öyle görünüyor.
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt

saatte yatma zamanı diye bi uygulama var onu ayarlayın.

istersen yedek alarm kur 5 dk sonraya telefondan olurda sıkıntı cıkarsa telefonda çalsın ilk günler.

• Mr. Shadow kullanıcısına yanıt

hocam bende şimdi kurdum ama nasıl kullanılıyor biraz bilgi verirmisiniz akşam yatarken ne yapmam lazım çünkü uygulama karışık geldi anlamadım.

• guvvventr kullanıcısına yanıt
    Apple destek ile aynı sorun için görüştüm. ios 14.2 ve sonrasında gelen bir sorundan bahsettiler. Türkçe karakter içeren isim aratıldığında ismi doğru algılamasına rağmen rehberde bulunamadı hatası veriyor. Ben saatte denemedim ama telefonda bu sorunu sık aldığım için aradım. Konu ile ilgili bilgileri olduklarını ve yeni güncelleme ile sorunun giderileceğini belirtti. İyi akşamlar
  • cem650 kullanıcısına yanıt

Aslında hiçbir şey yapmamanız yeterli Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] . Sadece uygulamayı kurduktan sonra bazı ayarlar var hedef uyku süresi vs. gibi. Eğer onları eksiksiz ayarlarsanız bir daha işiniz olmaz.

• dusunme D kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam hepimizin içini rahatlattın. Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• Apple Watch alıp almama konusunda kararsızdım. Deşarj süresi beni düşündürüyordu. Amazon’dan Seri 3 aldım. Gerçekten harika bir akıllı saat ancak benim gibi şarj takıntısı olanlara göre değil. 2 günde bir şarj etmek gerekiyordu. 3 hafta kullandım, iade ettim.
  • mrkb kullanıcısına yanıt

tşk.

iphonedaki yatma zamanını kullanıyorum ben. sabahları hem saat hem telefon çalıyor :) saati durdursam bile telefon çalmaya devam ediyor. o zaman telefondakini iptal edip, sadece saatteki yatma zamanını mı kullanayım?

Bende de yatma zamanı kurulu ama saat çalarsa telefon çalmıyor. Saat kapalıysa telefon çalıyor.
  • H.M. kullanıcısına yanıt

iki cihazın birden çalıp çalmamasını nasıl ayarlayacağım?

Eğer Watch’u yatakta takarsanız alarm saatte çalar telefonda çalmaz.

hocam yatakta takıyordum da telefonu gece yatmadan önce uçak moduna aldığım aklıma geldi Hep öyle yapıyorum. 2 cihazın iletişim kuramaması muhtemelen bundan kaynaklandı. Bugün telefonu uçak moduna almadan deneyeceğim. teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 23 Aralık 2020; 12:49:57 >
    Ben saati sessize alıyorum. Alarmda sadece titriyor. Kimseyi rahatsız etmeden uyanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byorby -- 23 Aralık 2020; 13:28:15 >
  • Arkadaşlar Turkcell’de se modeli 40mm 150 TL bonus ile 2539-150=2389 TL’ye geliyor. Sizce nasıl ?

• byorby kullanıcısına yanıt
    Evet ses istemezseniz öyle yapılıyor. Güzel bir özellik.
  • FthK. kullanıcısına yanıt
    Piyasaya göre iyi ama yılbaşı kampanyası vb daha düşer mi bakmak lazım.
  • Mr. Shadow kullanıcısına yanıt

hocam yatarken açmıyormuyum ben sleep sycle kullanıyorum yatarken açmak gerekiyor bunda o yokmu.

• 
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.