Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
34.524
Cevap
769
Favori
1.806.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugrcan1

Suan baktım yok ben space gray bekliyorum hiçbiryerde yok tadı kaçtı iyice bakalım nezaman gelicek

teslim tarihi 14 Ocak diyor hocam space grey için cidden çok uzun süre ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 23 Kasım 2020; 12:8:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Fiyat için bir şey diyemem ama artık seri 3 alınmaz onu söyleyebilirim.

22 ay garantiliydi bence de alınmaz vazgeçtim.

• onboardx O kullanıcısına yanıt

Mallıktan başka birşey değil b*k var kırmızı dolu heryer getirsene siyahtan fazla yapıcakları işe .. niraz daha beklicem gelmezse almıcam cidden watch 7 beklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugrcan1 kullanıcısına yanıt

Aynen hocam her yer kırmızı dolu ama space gray yok.Halbuki en kullanışlı renk.Sahibinden de sıfır bulabilirsiniz belki hocam.

var ama adam 3999 diyor 50 tl verip apple dan almamak salaklık olur bana göre ben 3600 3700 civarı fiyat bekliyorum yoksa apple dan alırım

11.11'de n11'den 44mm space gray AW6 3714 liraya aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon değişikliğinde saatin eşleşmesini kaldırmak gerekiyor mu. Yoksa yeni telefonda yeniden eşleşme yapılabiliyor mu.

• Watch SE almayı düşünüyorum bende..Peki genel anlamda bu saatlerin şarjından memnun musunuz ? Zırt pırt şarja takanlar varmış, sizlerin saatleri ne durumda ?

• Swezentje kullanıcısına yanıt
    Kullanımına göre değişiyor şarj bende 3 serisi var ortalama 1.5 saat spor yaptığımda 1gun gidiyor diğer günler 2 gün civarı bazen de 3 cü günü görüyor.

• Mete E. M kullanıcısına yanıt
    Nike versiyonunda kordon farklı çıkıyor düz modele göre nike sport band yazarsanız görürsünüz, ayrıca nike özel saat kadranları oluyor başka fark yok

• aw s6 silver renk beyaz kordon kolda nasıl durur? alınır mı?

• ex-kuzey E kullanıcısına yanıt
    Seri 5 de kısa bir deneyimim oldu saatin kendi rengi güzel ama beyaz kordona ısınamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: ex-kuzey

aw s6 silver renk beyaz kordon kolda nasıl durur? alınır mı?

silver renk+ beyaz kordonla başka deneyimi olan var mı arkadaşlar?

• Tugrall T kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim cevabınız için. Media Markt'ta gece s5 44 space gray nike edition 3200TL idi. Kartta para olmayıp üstüne de yasak olunca sabah bir uyandım ki 3700. Silver modelini alsam mı diye düşünüyorum. Ekran siyah kasa gümüş kordon da farklı renk oldu mu çingeneye dönecek güzelim saat.

• Herkese merhaba bi tanıdığım uygun fiyata Apple Watch Series 1 satıyor. Alsak IOS 14 ile eşleştirebilir miyiz saati ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ex-kuzey

aw s6 silver renk beyaz kordon kolda nasıl durur? alınır mı?

Siyahi Rapçiler gibi duruyor kolda eğer esmer tenliyseniz. UZAY GRİSİ hem açık tenli hem esmer fark etmiyor herkesin bileğinde şık duruyor, benim tavsiyem uzay grisi kasaya uygun kordon ile mükemell tercih olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swezentje -- 23 Kasım 2020; 15:26:5 >
  • Mete E. M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, Saat rengi kendiliğinden güzel dediğim gibi ama beyaz kordon çok sırıtıyor istiyorsanız alıp farklı kordon alabilirsiniz o zaman gayet güzel durur.

Bu tarz indirimler ani oluyor gelişi de gidişi de maalesef

• İstanbul’da mağazadan bakabileceğimiz apple watch aksesuarları satan yer biliyormusunuz ? (Apple Mağazası hariç)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugrall

Rica ederim, Saat rengi kendiliğinden güzel dediğim gibi ama beyaz kordon çok sırıtıyor istiyorsanız alıp farklı kordon alabilirsiniz o zaman gayet güzel durur.

Bu tarz indirimler ani oluyor gelişi de gidişi de maalesef

3.299 tl diye hatırlıyorum hocam ben. ben de aw5-6 alma aşamasındayım :)

• Apple Se hakkında yorum alabilir miyim? MediaMarkt'ta sporcu indirimi var ve 2750'e geliyor 44 mm. Ekg ve kandaki oksijen olayına takılmıyorum ama işlemci farkından daha uzun süre destek alacak olması durumu var sadece aw6'nın. Sizce SE alınır mı? İlerde olurda satacak olursak kafa ağrıtır mı? Bir de şarjı hakkında yorum istiyorum. Ayrıca çalışırken zarar görmemesi için kılıf ve ekran koruyucusu tavsiyesi olan varsa değerlendirebilirim.

• 
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.