Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (771. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ykpumtt Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eski kadranlarını bilmiyorum ilk aw ım bu benim ancak ben bayıldım harika görünüyorlar ve evet kordon ,arayüzleri farklı gerisi aynı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anatolyus kullanıcısına yanıt
    Apple’in sitesinde 40mm, 130-200mm arasi bilekler icin; 44mm, 140-210mm bilekler icin uygundur yaziyor. Merak edip olctum benim bilegim tam 200mm cikti yani buyuk ihtimal ben de 44mm almayi dusunuyorum. Bu arada ben de siyah ve lacivert arasindayim ama apple store haric hicbir yerde nike olmayan siyah gormedim. Acikcasi nike versiyonu almak istemiyorum. Lacivert de her kiyafetle uyumlu olmaz gibi geliyor. Zorlu apple’i arayip magazada stok var mi diye sorayim, olmazsa mecbur internetten lacivert alirim artik. Tesekkur ederim bu arada yardimci oldugunuz icin

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    Ne demek :) hocam benim bilek 17.5 cm ben 44 aldım valla:😬😬

• H.M. kullanıcısına yanıt
    Evet dediginiz gibi internet sitelerinde bile stok problemi var. herhalde deneme amacli az stok getirmisler. Bakalim belki bu ay itibariyle yeni parti gelir

İçime du serptin hocam  

Örgü olduğu fotoğrafta da gösteriyor video da falanda net şekilde belli.. Bu gün aldım Bakalım ne zaman gelecek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cluptechno kullanıcısına yanıt
    Geldiğinde foto atın bakalım hocam bende alabilirim 😬

Teşekkürler hocam. Peki diyelim ki imkan var Amerika dan alabiliyorum. Almalı mıyım, almamalı mıyım? Telefon gibi geldiğinde vergisi var mı? Almışken oradan hangi özellikli modeli almamı tavsiye edersiniz?

• johny86 J kullanıcısına yanıt
    Hocam ben baktım dolar bu kadar yükselmemişken aynı fiyata geliyordu üstelik 2 yıl garanti kapsamında değil 1 yıl olarak ...hiçbir anlamı kalmıyor malesef..

Ama alacam derseniz kesinlikle e sim özellikli çelik kasa olanını tercih ederim tahminimce 5-6 aya e sim gelir türkiyeye

Yakında Türkiye’ye geliyormuş:

https://www.aa.com.tr/tr/bilim-teknoloji/turkiye-esim-teknolojisi-icin-gun-sayiyor-/2013889

• quote:

Orijinalden alıntı: matrack

44 mm watch6 lar da e-sim desteği var mı? Ayarlarda hücresel veri seçimi için ayar var fakat sanırım türkiye’de e-sim olmadığı için şebeke bulunamadı diyor...

Cellular dsestekli modeli TR'ye gelmiyor. TR'den aldıklarınız GPS li model sadece.

• Arkadaşlar çelik kasa tr gelecek mi bilgi var mı acaba ? Gelirse bir de ne kadar fiyat farkıyla gelir tahmini

• quote:

Orijinalden alıntı: H.M.

Yakında Türkiye’ye geliyormuş:

https://www.aa.com.tr/tr/bilim-teknoloji/turkiye-esim-teknolojisi-icin-gun-sayiyor-/2013889

2019'dan beri 2020'de geliyor dediler. Sadece Vodafone lasman yaptı şu ana kadar o da E-sim şu anda akıllı saatlerde desteklenmiyor dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: [Caty]

Arkadaşlar çelik kasa tr gelecek mi bilgi var mı acaba ? Gelirse bir de ne kadar fiyat farkıyla gelir tahmini

bir de titanyum kasa var. camı da safir cam ne güzel çizilmez

Çok haklısınız fark çok azalmış. Çelik kasa + GPS + Celcullar modelleri de 749 $. Oldukça fazla.
    SE modeli de 279 $.

• İyi geceler arkadaşlar,

Aranızda Ankara Gürgençler’de Apple Watch 6 modelininin stoğunu soran var mı ? Eğer stok bulabilirsem elimdeki AW Seri 3 ile takas yapıp AW Seri 6’ya geçiş yapmayı düşünüyorum. Sizce model değişimine gerek var mı ? Bekleyip e-SIM’li olan modeli mi almalıyım ?

Yardımcı olursanız sevinirim. Malum kur çok dalgalı seyrediyor. Fiyatlar zamlanmadan almakta fayda var olduğunu düşünüyorum.

EDIT: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brs_lfc -- 4 Kasım 2020; 0:17:33 >
  • brs_lfc B kullanıcısına yanıt
    İşlemci, spo2 monitörü, ECG, biraz daha geniş ekran, sürekli açıl retina ekran ve kasa rengi çeşitleri açısından değerlendirebilirsiniz aw 3 ve 6’yı. E-sim modelinin yakın zamanda ülkemize geleceğini sanmıyorum. En azından resmî olarak ülkece geçmediğimiz sürece.

• quote:

Orijinalden alıntı: brs_lfc

İyi geceler arkadaşlar,

Aranızda Ankara Gürgençler’de Apple Watch 6 modelininin stoğunu soran var mı ? Eğer stok bulabilirsem elimdeki AW Seri 3 ile takas yapıp AW Seri 6’ya geçiş yapmayı düşünüyorum. Sizce model değişimine gerek var mı ? Bekleyip e-SIM’li olan modeli mi almalıyım ?

Yardımcı olursanız sevinirim. Malum kur çok dalgalı seyrediyor. Fiyatlar zamlanmadan almakta fayda var olduğunu düşünüyorum.

EDIT: İmla

İmkanınız varsa geçebilirsiniz hocam, memnun kalacağınızı düşünüyorum fazlasıyla.

• matrack M kullanıcısına yanıt
    nereden giriyorsunuz o ayara?

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    geliyor gelmekte olan...

Kılıf nereden acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.