Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (772. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EmuRu , EmuRu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.511
Cevap
771
Favori
1.805.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
72. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben de hangi bankanın puan kampanyası var diye bakmak için gidiğimde görmüştüm

mediamarktta çoğunlukla banka puan kampanyası oluyor

• H.M. kullanıcısına yanıt

hocam nike arayüzler normal seride de var sanırım tek fark kordon ve kutu

• Bu hafta aw6 alacaktım ama 11.11 yaklaştığı için indirimler için beklesemmi acaba? Bir de ayın 10’undan (one more thing etkinliğinden) sonra awp 6 fiyatlarına zam gelebilirmi acaba (etkinlikler sonrası türkiye de zam gelebiliyor) ne yapsam bilemiyorum ne yapmamı önerirsiniz? Bu hafta gidip awp6 alayımmı, 11.11 bekleyimmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 4 Kasım 2020; 4:24:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    Spigen thin fit hocam birde ipg aldım ekran koruyucu için ancak ipg yi çok dikkatli yapmama rağmen kılıf biraz kaldırıyor gibi ondan yanlarda kabarcık oluştu

• Miorled kullanıcısına yanıt

dün bahsettiğim buydu sonlara dogru sılıkon yazıyolar dıkkatlı olmak lazım dıye :)

• H.M. kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Sizin dediğiniz gibi her iki modeli kıyasladığımda farklılıklar mevcut ve beni cezbediyor. Ancak aldıktan kısa bir süre sonra e-SIM destekli modeller satışa çıkarsa onun için üzülürüm.

• kaan4554 kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Bende memnun olacağımı düşünüyorum ancak kafamda deli sorular var 😅

• brs_lfc B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
    E-Sim modelleri gelecek mi, gelecekse ne zaman gelecek, fiyat farkı ne kadar olacak, e-sim modeli olmayanlar kur zammı alacak mı? Bu sorular benim de aklımı kurcalıyor. alan bir almayan bin pişman durumu var resmen

• Apple Watch 6 40 mm saatimde AutoSleep uygulamasını kullanıyorum. 7-8 saatlik bir uyku sonrası uyandığımda sarjım %8-9 gerilemiş oluyor. Bu yüzde sizce normal midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: H.M.

Rica ederim.
    E-Sim modelleri gelecek mi, gelecekse ne zaman gelecek, fiyat farkı ne kadar olacak, e-sim modeli olmayanlar kur zammı alacak mı? Bu sorular benim de aklımı kurcalıyor. alan bir almayan bin pişman durumu var resmen

E-sim destekli modeller 100 DOlar daha pahalı. buda nerden baksan 1000 tl olacak :) üzerine imei olduğundan vergi gelecek.

• s1LENT kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı şekilde hocam, çok normal merak etmeyin.

• Aw 3 kullanıyorum uyku uygulamasından uyku saatlerini ayarlamadan uyusak uyku süresini ölçüyor mu?

• shake06 S kullanıcısına yanıt
    Acaba uygulamanın Smart Alarm özelliğini kullandığım için mi bu derece sarj geriliyor olabilir diye düşünüyordum. Ama herkeste böyle ve normalse bu durum, tamamdır. Smart Alarm sebebiyle olsa bile vazgeçmem ama bu özellikten, kalkmam gereken saatin 10-15 dakika öncesinde çok güzel bir şekilde uyandırıyor, baş ağrısı falan da olmuyor hiç.

• quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

Acaba uygulamanın Smart Alarm özelliğini kullandığım için mi bu derece sarj geriliyor olabilir diye düşünüyordum. Ama herkeste böyle ve normalse bu durum, tamamdır. Smart Alarm sebebiyle olsa bile vazgeçmem ama bu özellikten, kalkmam gereken saatin 10-15 dakika öncesinde çok güzel bir şekilde uyandırıyor, baş ağrısı falan da olmuyor hiç.

Merhaba, Smart alarm Auto Sleep uygulamasının bir özelliği mi? googla da baktım ama bulamadım. Yararlı bir şey ise denemek isterim :)

• Miorled kullanıcısına yanıt
    Watch unuzdaki uygulamasından ayarlanılıyor. Nasıl kullanılacağı ve ayarlanılacağı ile ilgili kullanma kılavuzuna bakabilirsiniz.

• s1LENT kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında bu derece geriliyor dediğiniz 8 saatte %10 gitse bile 80 saat demek, yani normal kolunuzda durmasından hiçbir farkı yok uygulama ekstra çok bir şey yapmıyor şarj anlamında

• quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

Watch unuzdaki uygulamasından ayarlanılıyor. Nasıl kullanılacağı ve ayarlanılacağı ile ilgili kullanma kılavuzuna bakabilirsiniz.

Teşekkürler bakacağım.

• Memnun olduğunuz bir ekran koruyucu film var mı?
    Kılıf almaya çok sıcak bakmıyorum estetiği bozabilir diye, sizce kılıf almak daha mı mantıklı?

Bir de türkiye içerisinde daha ucuza güvenilir kordonlar alabileceğimiz bir yer var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 in 11.11 de ki indirimlerde kullanılan kuponlar applw watch alışverişinde geçerli olur mu 250 tl lik kuponum var da ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrall -- 4 Kasım 2020; 16:54:2 >
  • Tugrall T kullanıcısına yanıt
    Benim de var. Ama beklesem mi satıcı kim olur güvenemiyorum. Yarın 21.00 de hepsiburada da indirim başlayacakmış. Önce yarını değerlendirmeyi düşünüyorum.
    Ayrıca n11’de kupon detaylarında telefon ve aksesuarları bölümünde kuponların geçerli olmayacağını belirtmişler. Muhtemelen bu kuponlar Apple Watch’ta geçerli olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 4 Kasım 2020; 17:22:9 >
  • 
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.