Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: REDMOD Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
78. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar eşim apple watch saat istiyor.bu ilk çıkan seriden buldum bitane.çok bi özelliğini kullanamaz zaten ama uyum sorunu vs yaşarmıyız telefonla.Telefon 6s plus.
  • Melodrhyme kullanıcısına yanıt
    Telefonla bir uyum sorunu yaşamazsınız.
  • Bende seri 2 aldım beta profil yükledim ama beta 4 yüklemedi telefonda ios 11 olmasımı lazım illa 4 ü yüklemek için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet iOS 11 gerek. iOS 11 ve wOs b4 kullanıyorsunuz, Eğer ki sürümü beğenmeyip iOS 10 a tekrar downgrade ederseniz Apple Watchu cihaza eşleyemezsiniz watchOS beta 4 ile. Kendiniz downgrade edemezsiniz Apple Watchu. Sadece AppleCare yapabilir. Yada tam sürüm iOS 11 çıkana kadar beklersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telecaster52s -- 19 Haziran 2017; 12:22:24 >
  • Eyvallah usta sağolasın

• Merhabalar

Geçen nike versiyon (series 2) apple watch aldım. Doğal olarak kayış bakınıyorum. Çinden sipariş verdim ama ama gelmesi uzun sürüyor hem insan kalitesine güvenemiyor. Garantisi de yok.

SORU ŞU;

Hepsiburada üzerinde satılan Case 4U marka kayışların kalitesi nasıl? Kullanan var mı? Link bracelet 400₺ değer mi? Deri loop 250₺ değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: polat.abdulkadir

Merhabalar

Geçen nike versiyon (series 2) apple watch aldım. Doğal olarak kayış bakınıyorum. Çinden sipariş verdim ama ama gelmesi uzun sürüyor hem insan kalitesine güvenemiyor. Garantisi de yok.

SORU ŞU;

Hepsiburada üzerinde satılan Case 4U marka kayışların kalitesi nasıl? Kullanan var mı? Link bracelet 400₺ değer mi? Deri loop 250₺ değer mi?

Ben de Çin'den bir dolu kayış sipariş ettim. Gelince hepsini değerlendireceğim bu başlık altında. Bu fiyatlara bedava gibi. Ben olsam Çin'den gelen ürünü beklerdim. Eğer daha yukarılara çıkabiliyorsanız bence orjinallere yönelin. 400₺ hiç mantıklı fiyat değil.
  • polat.abdulkadir kullanıcısına yanıt
    Ben seri 1 için aliexpressten sipariş verdim beyaz silikon ile 20 gün bekledim gelsin diye ama inan çok memnunum bence aliexpressten al. İnanki f/p ürünü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• n11 den kordon aldım yanında tornavida gönderdiler ne alaka onu anlamadım 😃

• quote:

Orijinalden alıntı: polat.abdulkadir

Merhabalar

SORU ŞU;

Merhabalar,Case 4U markasını tavsiye etmem çünkü ürünleri uyduruk ve kalitesiz oluyor.Markayla ilgili çoğu üründe şikayet var zaten ama insanlar uygun fiyatlı olduğu için ona yöneliyor ama dediğim gibi tavsiye etmem.Bozulur,kopar vb sorunlarla karşılaşabilirsiniz.O kadar verdiğiniz paraya da yazık olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ElPoderoso kullanıcısına yanıt
    İlk linktekinin kalitesini merak ediyorum.

Bende siyah almayı düşünüyorum.

Kullanım olarak nasıl memnunmusunuz

• Saate takılan yerleri söküp başka normal saat kordonu takabilmeniz için göndermişlerdir

• labkamil kullanıcısına yanıt
    Anladım sağolasın 😃

• ayrıca şu powerbank bence tam apple watch'a göre. 2200mah ve kaplo vs taşımaya gerek yok

https://tr.aliexpress.com/store/product/Ugreen-Original-Power-Bank-2200mAh-External-Battery-Portable-Wireless-Charging-for-Apple-Watch-Android-Phones/301635_32810592323.html?spm=2114.12010612.0.0.5jXo0q

maalesef türkiyeye satış yapmıyorlar. ben adamlara mesaj attım. satın almak istiyorum dedim. sizde benzer mesajlar atarsanız belki türkiyeye de satış yaparlar :)

destek istiyorum

• polat.abdulkadir kullanıcısına yanıt
    ürün çok iyi yalnız, çok iş görür. talep gelirse satarlar merak etmeyin ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

Henüz hiç biri gelmedi. Geldiği zaman burada tanıtacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElPoderoso

quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

Henüz hiç biri gelmedi. Geldiği zaman burada tanıtacağım.

Hocam ben de bekliyorum geldiği zaman kısaca yorum yapabilirseniz ona göre alacağım ben de

• arkadaşlar merhaba, konuyu uzun süre yaklaşık 20 sayfa kadar geriye dönük okudum, biliyorum bahsi mutlaka geçmiştir ancak ben rastlayamadığım için soruyorum. seri 2 (space grey) normal kullanımda ne kadar süre batarya ömrü veriyor? Elimde sıfır gear s3 frontier var, bir arkadaşla takas edeceğim üzerine bir miktar verip. kullandığım cihaz iphone7. mantıklı mı yaptığım şey, yoksa frontier yeterli mi?
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.