Şimdi Ara

Apple ve Medya İlişkileri: 'Bükersen ambargoyu yersin' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
3
Favori
8.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maxıs

Cihaz öyle basit bükülmüyor hangi cihaza uygulansa böyle bir kuvvet başına böyle birşey gelir büyük olasılıkla.

Haketmişler.

Aynı testi daha fazla kuvvet uygulayarak note 3 a yapıyorlar hıcbırsey olmuyor, allah aşkına akp savunur gibi savunmayın şu Apple ı.

Haberde de akp ve Türk medyası haberi okuyorum sandım bi an, nasıl hepsı yandaş medya ve yandaş olmayanlara yaptıkları ortada. Apple da bir benzerini yapmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple ın tavrı hiç değişmedi ki ?

iphone 4 ilk çıktığında anten sorunu vardı, hatırlayanlar vardır. Adamlar çıkıp siz telefonu tutmayı bilmiyorsunuz dedi, sonra da kılıf sattı yanında. ( ücretli olarak )

4s çıkınca o hatayı giderdiler, madem kullanıcı hatalıydı neden telefondaki antenin yerini değiştirdin ? neden kılıf "sattın" ?

6S+ çıkınca aynı yamulmayı görmeyeceğiz. Emin olabilirsiniz

karşınızda hiç bir eleştiriye tahammül edemeyen bir firma var ( politikaları bu şekilde ).
    Sizin yapacağınız varınızı yoğunuzu iphone' ye yatırmak değil "ihtiyacınıza göre" telefon seçmek olacaktır.

Oldum olası bu denli büyük meblağları cep telefonuna bağlamayı doğru bulmuyorum. Hele sırf apple diye dünyanın parasını veriyorsam...

• Dhde ban yemesin appledan
  • (H)ayfan lar ın yorumlarını gorunce arkadas bu neyın kafası dıyor ınsan.

H = High Speed Packed Access

• quote:

Orijinalden alıntı: sceline

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

İyi olmuş, adam sana o cihazı bükmen için göndermiyor!

Tavrı değişmeyecekmiş birde. Tavşan dağa küsmüs......

"Satın aldık" diyor Sayın ifan

1- ben ifan falan değilim android kullanıyorum güzel kardeşim bunu beyninize bir kazıyın!

2- telefonu eğmek için satın aldılarsa kendi salaklıklarını iyi ispatlamışlar! O cihaz bakalım bükülüyor mu? diye satılmıyor!

3- Apple'dan daha iyi yaptırımlar bekliyorum artık.. Çoluk çocuk elinde oyuncağa dönüyor. Yok sniper ile ateş ederler, yok mikrodalga fırına koyarlar.

4- Bunu diğer markalar içinde kasıtlı yapsalar aynı ambargoyu onlarda uygulasa onları da savunurum. Çünkü konunun fanatizmle falan alakası yok. Milletin amacı Youtube Ad sisteminden para kazanmak. Keyfine zarar vermiyor. Youtube'dan kazandıkları parayla kaç iPhone alacak para kazanıyorlar bilmiyorsunuz sanırım.

Marka fanatikliğim yoktur, her ikisininde developerı olduğum için eşit duruyorum ve hangi markanın hangi cihazı işime geliyorsa onu alıyorum..

Bilmem anlatabildim mi?

İşte işin özeti budur.

O kurşunla telefon parçalayanları, eliyle telefon yamultanları alıp eski usül falakaya yatırmak lazım. Kaç kişinin emeği var o telefonların tasarımında, üretiminde, dağıtımında, vs.

Resmen saygısızlık, müsriflik!!!

Ayrıca HTC M8 de plus gibi ama kaç aydır piyasada ve bu durumu hiç kimse bilmiyordu. Neden çünkü HTC, APPLE kadar popüler değil ve Youtube Ad için uygun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carman1tr -- 1 Ekim 2014; 16:36:14 >

• Cevap veremeyince hemen hakaret! Güzel...

Bu zamana kadar aldığınız kaç cep telefonunu eğiliyor mu diye test etmek için satın aldınız? Aldığınız bir cihaza para ödeyince her istediğinize yapmakta özgürseniz en ufak bir problemde servis kapılarında ağlıyorsunuz ama!

Bu zamana kadar kaç kere o veya bu şekilde telefonunuz eğildi? Bunu bilinçli yapmak ayrı bir şey, durduk yere telefonun normal kullanımı dışında eğilmesi varmış gibi lanse etmek ayrı bir şey..

Aradaki farkı idrak edip sonra konuşun sizde o zaman..

Ayrıca konuyu iyice oku diyen arkadaş yeni uyanmış galiba! Konu ilk açıldığında Bild'in yazdığı mail yoktu! Arkadaş sonradan eklemiş..

Ha bir şey daha! Orada Note 3'de eğiliyor, görme ve anlama gibi duyularınızda problem yoksa bunu idrak edebilirsiniz. Kaldı ki adam "Note 3'te kuvvet uygulanınca eğiliyor ama iPhone kadar değil" diyor!

Artı olarak ben Apple'ı "ürettiği üründen dolayı" savunmadım, aldığı karar için savundum. Bunu bilmem kaç yüz bin adama göstermesine gerek yok, zaten onlarca video var nette, sen al, sende bük ve video çek sende yaparsın aynı şeyi! Bu zor bir şey değil. Normal gündelik kullanımda telefon eğiliyor mu sen onu söyle!

Safsata yapıp her önünüze geleni karalama huyundan vazgeçin sonra millete fan man dersiniz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ülkemizde bu kadar apple hissedarı olduğunu bilmiyordum.

• Hiç olmazsa Iphone 6'yı bükmek gerekiyor. Diğerlerini Allah direkt çarpmış zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: axiprens

quote:

Orijinalden alıntı: Parallel Killer

quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

quote:

Rezillik. Cepte biraz zorlamayla zamanla kesinlikle bükülür bu telefon. en kötüsüde piskolojikmen o parayı veren herkes hergün kontrol eder yamuk mu diye. bu telefon alınmaz net

evet yahu. işin psikolojik yanı çok can sıkıcı. kafanda sürekli soru işareti ile telefon kullanılmaz.

+1

+note4

Bencede note4... Cuzdana c"sigmayan kartviİt ve kredi kartlarini ekranin arasina sikistirirsiniz..

ne alacağımızı şaşırdık yemin ediyorum, hepsinde ayrı bi sorun, LG G3'te de thermaltake sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parallel Killer -- 1 Ekim 2014; 16:38:53 >

• Ülkede yaşadıklarımızla ne kadar benzer bir tepki. İnsan gerçekten hayret ediyor.
  • Guzel bir ozelligi kendi lehine kullanmak varken rezil olmak harika
    Jobs yasayaydi evet bu guzel surprizi ozellikle yaptik derdi

• Lg g2de çıtırtı sorunu var demişlerdi =D videolara bakınca dehşete düşmüştüm adamlar resmen telefona nedensiz yere baskı uyguluyordu =D empati yapabiliyorum o yüzden tabi ama siz yine de nolur nolmaz telefonu baskı altında tutacak yerlerde tutmayın.ornek vereyim mesela ayakkabı baglarken egildiginizde bişey olmamasına rağmen ben bile çok dikkat ediyorum aman diyim çocuk acısı gibi koyar

Edit = videoya şimdi baktım ha adam son iphone bükücü gibi yalnız 20bin üyesi olan ve videoları yarım milyon izlenen bi kanalda böyle bişey yaparsan adamlar haklı olarak tepkisini koyar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shakur54 -- 1 Ekim 2014; 16:59:18 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

En iyisini yapmış. Hem benim malımı kötüle hem benim sana tanıdığım haklarla haberlerimi yapıp para kazan.

Ambargolu donanimhaber.com artık yalnız değil.

apple açık seçik benim müşterilerimi kazıklamama engel olmayın diyor.

+1

• İphone 6 hakkında onlarca konu açana kadar bir iki işlemci,ekran kartı falan tanıtsanıza.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

Orijinalden alıntı: Maxıs

Cihaz öyle basit bükülmüyor hangi cihaza uygulansa böyle bir kuvvet başına böyle birşey gelir büyük olasılıkla.

Haketmişler.

Aynı testi daha fazla kuvvet uygulayarak note 3 a yapıyorlar hıcbırsey olmuyor, allah aşkına akp savunur gibi savunmayın şu Apple ı.

Haberde de akp ve Türk medyası haberi okuyorum sandım bi an, nasıl hepsı yandaş medya ve yandaş olmayanlara yaptıkları ortada. Apple da bir benzerini yapmış.

Plastik telefon bi zahmet bükülmesin

• Apple kullanıcı ve Developer olarak benimde bu konuda Apple'ı savunmam saçma olur herhalde. Böyle ciddi bir sorun varsa ki var gözüküyor insanların yüksek ücretler ödeyipte aldığı bu cihazlar toplatılmalı. Garanti kapsamında değişimi sağlanmalı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Parallel Killer

quote:

quote:

quote:

Rezillik. Cepte biraz zorlamayla zamanla kesinlikle bükülür bu telefon. en kötüsüde piskolojikmen o parayı veren herkes hergün kontrol eder yamuk mu diye. bu telefon alınmaz net

evet yahu. işin psikolojik yanı çok can sıkıcı. kafanda sürekli soru işareti ile telefon kullanılmaz.

+1

+note4

Bencede note4... Cuzdana c"sigmayan kartviİt ve kredi kartlarini ekranin arasina sikistirirsiniz..

çalışmasına engel olmadıktan sonra sıkıntı değil. önemli olan ayfon gibi deforme olmasın. gerisi hikaye.

Yamulmasida sikinti yaratmiyor... Halen calisiyor..

peki iyi bir şey mi yamulması?

Peki ekranla kasa arasindaki bosluk normal biseymi..

• Burada sorun "özellikle" test amaçlı bükülen telefonlar değil. Burada sorun normal bir günde birinin cebinde tuttuğu telefonu cebinden çıkardığında yamuk bir şekilde görmesi. Bu konuda yapılan "testler" de artık suyunu çıkarttı zaten. Utanmasa millet bulldozerle geçicek cihazın üstünden. Ancak, asıl konuya dönelim. Buradaki problem günlük kullanımda şekil değiştiren 3000 türk lirası değerindeki bir telefon. Bu bir problemdir. Kimse "telefona öyle güç uygulamasalarmış, bıdı bıdı" demesin. Asıl saçma olan ise Apple'ın bu duruma tepkisi. Birçok telefon kullandım, her kullandığım telefonu öncesinde günler, haftalarca araştırdım, test ettim ve öyle aldım. iPhone da kullandım, android de kullandım wp de kullandım. Bu tarz olmasa da belli başlı sorunlar okudum, gözlemledim. Ancak benim gördüğüm problemler genellikle firmanın hatasını kabul etmesi ile ve cihazı değiştirmesi ile çözülüyordu. Apple gibi ambargo koyarak değil.

• quote:

İyi olmuş, adam sana o cihazı bükmen için göndermiyor!

Tavrı değişmeyecekmiş birde. Tavşan dağa küsmüs......

Keske yaziyi da okusaydin.

Ayrica bu bukulme problemi cepte kullanim sonrasi olustuktan sonra elle bukmeye basladilar. Elle bukerken de ne kadar kolay bukuldugunu anlatmaya calisiyorlar. Ama siz at gozlugunuzle bakmaya devam edin. Apple kusursuz ya.. Tovbe yarabbim

• Steve Jobs kullanıcısına yanıt
    reyiz mezardan yazdı :)

klıf dagıtıcakmısınız reyızzz
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.