Şimdi Ara

####Apple TV den TV Kanallarını İzlemek#### (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
28
Favori
73.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen guzel bir hizmet iphone alin 13 gun kullanin ben begenmedim bunu diyip iade edebilirsiniz. Cok iyi bir hizmet apple tebrik etmek lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

quote:

Orijinalden alıntı: karti

Yuksek ihtimalle o sekilde olmaz.

şimdi apple müşteri hizmetleri ile görüştüm oluyor dedi verdim siparişi

Büyük ihtimal yanlış bilgilendirme vermişler size, öyle bir şey olduğunu hiç görmedim ben.

Yani siz diyorsunuz ki modemin arkasına hard diski takacağım, sonra da Apple TV den bunları görüp izleyeceğim?

Doğrumu anladım hocam
  • quote:

Aynen guzel bir hizmet iphone alin 13 gun kullanin ben begenmedim bunu diyip iade edebilirsiniz. Cok iyi bir hizmet apple tebrik etmek lazim.

Siz öyle deyince bir tane macbook air alıp kullanıp geri gönderesim geldi

Çok merak ediyorum, daha önce kullanmak nasip olmadı da, macbookları
  • Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    olabilir.

• quote:

selam arkadaşlar bende apple tv almayı düşünüyorum ama aklıma takılan birşey var apple tv ağdan film oynatabiliyor mu yani dlna özelliği varmı

Bilgisayarınız açık olduğu sürece ya da ağdaki HDD niz Nas destekli ise direkt ATv den HD inizdeki filmleri izleyebilirsiniz. Ama müşteri hizmetlerinin bahsettiği yöntem bu olamaz.

Nasıl'ı burada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

quote:

quote:

Yuksek ihtimalle o sekilde olmaz.

şimdi apple müşteri hizmetleri ile görüştüm oluyor dedi verdim siparişi

Büyük ihtimal yanlış bilgilendirme vermişler size, öyle bir şey olduğunu hiç görmedim ben.

Yani siz diyorsunuz ki modemin arkasına hard diski takacağım, sonra da Apple TV den bunları görüp izleyeceğim?

Doğrumu anladım hocam

Nasıl olacak.. düzenek bende hazır.. hangi menuden izleyebilirmişiz..

• Arkadaşlar şuan elimdehttp://www.vatanbilgisayar.com/Network%20Aksesuar%C4%B1/asus-rt-ac68u-rt-ac68u-600mbps-1300mbps-dual-bant-kablosuz-ac-router/productdetails.aspx?I_ID=69229
    üründen var ben buna usb porttan hdd bağladım ve telefon ve ipad den wifi ile izliyorum aynı şekilde apple tv ilede izlemek istiyorum aynı böyle apple müşteri hizmetlerinede anlattım olur izlersin dedi olmazsa iade ederim dedim tamam dediler inşallah olur

• quote:

Arkadaşlar şuan elimdehttp://www.vatanbilgisayar.com/Network%20Aksesuar%C4%B1/asus-rt-ac68u-rt-ac68u-600mbps-1300mbps-dual-bant-kablosuz-ac-router/productdetails.aspx?I_ID=69229
    üründen var ben buna usb porttan hdd bağladım ve telefon ve ipad den wifi ile izliyorum aynı şekilde apple tv ilede izlemek istiyorum aynı böyle apple müşteri hizmetlerinede anlattım olur izlersin dedi olmazsa iade ederim dedim tamam dediler inşallah olur

Bende de böyle bir ürün var. Eğer ki siz hdd hi bağlayıp izleyebilirseniz bizimle de paylaşın lütfen.

Lakin Apple tv nin hangi bölümüne girip hdd nin icerigi görünecek onu merak ediyorum.

• quote:

quote:

Arkadaşlar şuan elimdehttp://www.vatanbilgisayar.com/Network%20Aksesuar%C4%B1/asus-rt-ac68u-rt-ac68u-600mbps-1300mbps-dual-bant-kablosuz-ac-router/productdetails.aspx?I_ID=69229

Bende de böyle bir ürün var. Eğer ki siz hdd hi bağlayıp izleyebilirseniz bizimle de paylaşın lütfen.

Lakin Apple tv nin hangi bölümüne girip hdd nin icerigi görünecek onu merak ediyorum.

tamam hocam bilgilendirme yaparım

• jb olmadan imkansız diye biliyorum ama umarım yanılıyorumdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shamu

jb olmadan imkansız diye biliyorum ama umarım yanılıyorumdur.

Bende öyle biliyorum.

Bakalım hayırlısı, olursa hepimiz yararlanmış oluruz.
  • aos ipad alırken 15 -20 gün bekledim apple tv yi öğlen sipariş verdim akşam ürününüz gönderildi diye mail geldi yarın kargo elime ulaşınca dener sonucu yazrım
  • quote:

aos ipad alırken 15 -20 gün bekledim apple tv yi öğlen sipariş verdim akşam ürününüz gönderildi diye mail geldi yarın kargo elime ulaşınca dener sonucu yazrım

Dene bakalım hocam, hatta bende hariciyi modeme takıp deneyeyim bakayım, neresinden çıkacak filmler merak ettim
  • quote:

quote:

aos ipad alırken 15 -20 gün bekledim apple tv yi öğlen sipariş verdim akşam ürününüz gönderildi diye mail geldi yarın kargo elime ulaşınca dener sonucu yazrım

Dene bakalım hocam, hatta bende hariciyi modeme takıp deneyeyim bakayım, neresinden çıkacak filmler merak ettim

walla hocam router arayüzünde itunes falan bişeyler yazıyor burdan olabilir ayarlar büyük ihtimal
    ####Apple TV den TV Kanallarını İzlemek####

• quote:

quote:

quote:

walla hocam router arayüzünde itunes falan bişeyler yazıyor burdan olabilir ayarlar büyük ihtimal

Modem arayüzü böyle değil tabi, sizin modemin 300mbps lik olanı mevcut bende. Ayarlardan USB paylaşımını falan hepsini açtım ama Apple TV'de herhangi bir yerde görünmedi

Asıl merak ettiğim noktada bu zaten, yani hangi menüye girip de bu hdd nin içeriğini göreceğiz

Bu yöntem olsa olsa bildiğimiz Ev Paylaşımıdır. Yani sadece iTunes destekli mp4, m4v gibi formatlar izlenebilir. Bu modeme sahip olmayıp ağa HD bağlayabilenlerde bilgisayar açık, iTunes çalışır, ev paylaşımı aktif durumda olmalı. Bu modemle belki bilgisayarı açık tutmadan Ev Paylaşımı etkin kılınabiliyordur. Ama format kısıtlaması olacaktır.

Arşivindeki filmleri ATv3 ünden izlemek isteyen arkadaşlara yukarıda bahsettiğim Plex konusunu öneririm.

@Atif Zafrak: Giriş Computers menüsünden olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncum -- 15 Ocak 2014; 1:22:39 >
  • turuncum kullanıcısına yanıt
    Durum böye ise bilgisayar üzerinden yapılan ile hiçbir farkı kalmıyor.

Plex muhabbetini denedim hatta kullandım ama sarmadı beni, bilgisayar üzerinden programın açık kalması gerekiyor, tamam kalsın lakin birde komut penceresinin de açık kalması gerekiyr yani pyhtonun o yüzden bana sarmadı ve sildim her şeyi.

iTunes'a atıyorum bütün her şeyi Apple TV'de ekstra bir şey yapmadan rahat rahat izliyorum, doğrusunu söylemek gerekirse bu yöntem daha kolay.
  • quote:

quote:

quote:

bu hangı modem arayuzu

• evet arkadaşlar bugün öğlen cihaz elime ulaştı altından girdim üstünden çıktım bir türlü asus router dan film işini beceremedim router menüsünde itunes etkinleştirilsin mi diye bir sekme war ne işe yuaradığını bir türlü çözemedim aos müşteri hizmetleri beni yanılttı ağdan film oynatabilirsin dedi cihazda çok hoşuma gitti youtube hiç donmuyor 3 mbit ile bende neo minix x5 war onda youtube sürekli donuyor ama apple hakikaten yaptımı yapıyor
    hocam senin ilk mesajda söylediklerini yaptım tv izlemek için ortak kullanılsın diye verdiğin kullanıcı adı ve şifreyide girdim dediğin gibi peresonel kısmından girmeye çalıştığımda loading yazısı çıkıp öylece kalıyor neyse youtube gireyim dedim yotube a bile giremedim acaba nerde hata yapıyorum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.