Şimdi Ara

####Apple TV den TV Kanallarını İzlemek#### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
28
Favori
73.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeşim yaptım emeğine sağlık yalnız bir sorum var mesela film izleme sitelerindeki filmlerin linklerini eklemek istiyorum ama nasıl yapacağımı bulamadım yani videonun direk linkini almayı bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: clax22

kardeşim yaptım emeğine sağlık yalnız bir sorum var mesela film izleme sitelerindeki filmlerin linklerini eklemek istiyorum ama nasıl yapacağımı bulamadım yani videonun direk linkini almayı bulamadım

Internet Download Manager işini görecektim hocam.

Programdan bi haber degilseniz internette ufak bir araştırma yaparsanız tamamdır her şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Apple tv 3 almayi dusunenler ben 4 gun once n11 den aldim ₺269 kupon+ bkm + avantajix ile ₺216 odedim. Ama sanirim bkm de kupon da bitti.

Apple TV almak isteyen olursa kuzenimde hiç açılmamış kutusunda var. Turkcell'den aldı evinde internet ve wifi olmadığı için kullanamıyor.
    Sahibinden de get ilanı açılabilir veya isteyen olursa buradan da satabiliriz. Kutusu hiç açılmamıştır ve bilkom etiketleri kutunun üstündedir.

Ürünü sahibinden haricinde 250 tl ye verebiliriz.

Not: Sakın 2. elde ya da sıcak fırsatlarda ilan aç demeyin. Çünkü ilan açtım ürün için pazarlık yapıp hala cevap verecek olanlar var. O yüzden buradaki ilanı sildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karantina61 -- 16 Ocak 2014; 11:30:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Apple tv 3 almayi dusunenler ben 4 gun once n11 den aldim ₺269 kupon+ bkm + avantajix ile ₺216 odedim. Ama sanirim bkm de kupon da bitti.

Apple TV almak isteyen olursa ben Turkcell'den aldım evde internet ve wifi olmadığı için kullanma şansım yok.
    Sahibinden de get ilanı açtım isteyen olursa buradan da satabilirim. Kutuyu kontrol amaçlı açtım fakat kullanmadım.

Ürünü sahibinden haricinde 200 tl ye verebilirim.

İlanımın linki:

https://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=149817473&type=active&rnd=1175

Not: sakın sıcak fırsatlarda ilan aç demeyin. Çünkü ilan açtım ürün için pazarlık yapıp hala cevap verecek olanlar var. O yüzden buradaki ilanı sildim.

pm

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    bakacağım teşekkürler
  • Apple tv 2sini apple tv 3 ile takas etmek isteyen var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellerinize saglik cok isime yaradi tesekkurler....

• quote:

Orijinalden alıntı: equator

ellerinize saglik cok isime yaradi tesekkurler....

Işinize yaradı ise ne mutlu hocam. Ben teşekkür eder iyi günler dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @StarzL Dostum bunun için AppleTV 2 de JailBreak ile neler yapıldığına bakarsan, kafanda daha iyi cevaplar oluşmuş olur. Film, dizi vb şeylerin hepsi bu kadar fazla uğraşmadan daha rahat bir şekilde yapılıyor.

@mimleon İnternetim yoktu, bugün geldi ve ilgilenemedim hiçbiri ile, zamanla gerekli düzenlemeleri yavaş yavaş yapıyorum hocam.

@erdem03 Yardımcı olabildi isem ne mutlu hocam, ben teşekkür eder iyi günler dilerim.

@turuncum İlgileneceğim hepsi ile, tabi bu kanaların geçerli bir M3U8 linki var ise
  • KANALLAR kısmında ki kanalların hepsi düzeltildi ve test edili, yayın linkleri olmayan kanallar kaldırıldı ve bir kaç gereksiz kanal da listeden çıkartıldı.

Müzik Kanallarına Number One eklendi.

İlerleyen zamanlarda diğer kanallara da bakıp, elimden geldiği kadarıyla da düzenleyeceğim, Hayırlı sabahlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

KANALLAR kısmında ki kanalların hepsi düzeltildi ve test edili, yayın linkleri olmayan kanallar kaldırıldı ve bir kaç gereksiz kanal da listeden çıkartıldı.

İlerleyen zamanlarda diğer kanallara da bakıp, elimden geldiği kadarıyla da düzenleyeceğim, Hayırlı sabahlar.

hocam merhaba.bende apple tv almak istiyorum.ama sormak istediğim birkaç şey var.mesela kanal geçişleri falan nasıl oluyor? birde tvden izlerken gecikme falan oluyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar bende apple tv almayı düşünüyorum ama aklıma takılan birşey var apple tv ağdan film oynatabiliyor mu yani dlna özelliği varmı
  • Dlna derken hangi cihazdan aktaracaksiniz. Mesela iphonedan filmi acip tv ye aktarabilirsiniz.

• quote:

Dlna derken hangi cihazdan aktaracaksiniz. Mesela iphonedan filmi acip tv ye aktarabilirsiniz.

şöyle hocam routerda h.disk bağlı ona bağlanıp film izleyebilirmiyim
  • Yuksek ihtimalle o sekilde olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cetinbarkin

quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

KANALLAR kısmında ki kanalların hepsi düzeltildi ve test edili, yayın linkleri olmayan kanallar kaldırıldı ve bir kaç gereksiz kanal da listeden çıkartıldı.

hocam merhaba.bende apple tv almak istiyorum.ama sormak istediğim birkaç şey var.mesela kanal geçişleri falan nasıl oluyor? birde tvden izlerken gecikme falan oluyor mu

Dostum merhaba, elimden geldiği kadar sorularına cevap vereceğim.

Öncelikle Apple TV'den normalde tv yayını izlenmiyor. Böyle bir özelliği yok, bu özellik Apple TV'ye kazandırılıyor.

Kanal geçişleri ise, bir kanala girip bakıyorsun, değişmek istersen, o kanaldan çıkıp diğer kanala giriyorsun. Yani kanalı açım, ileri tuşuna basayım diğer kanala geçsin muhabbeti yok.

TV izlerken gecikme oluyor mu soruna verebileceğim tek cevap, modeminin ve internet hattının iyi olması gerektiği. Evinde ki modemin en azından "N" destekli bir modem olması senin için daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

selam arkadaşlar bende apple tv almayı düşünüyorum ama aklıma takılan birşey var apple tv ağdan film oynatabiliyor mu yani dlna özelliği varmı

Merhaba;

@karti arkadaşımızın da dediği gibi iphone dan filmi açıp Apple TV ye aktarabilirsiniz. Sorunuzun asıl cevabına gelecek olursak EVET ağda ki filmleri izleyebilirsiniz ama bunun için filmleri itunes un EV Ağı paylaşımına atmanız gerekiyor.

Router'a hard disk takıp orada ki filmleri Apple TV üzerinden göremezsiniz. Ama iTunes'un ev ağı paylaşımına atarsanız, filmleri görebilirsiniz.
  • quote:

Yuksek ihtimalle o sekilde olmaz.

şimdi apple müşteri hizmetleri ile görüştüm oluyor dedi verdim siparişi
  • Hayirli olsun zaten apple dan aldiysaniz denersiniz olmazsa iade edersiniz.

• quote:

Hayirli olsun zaten apple dan aldiysaniz denersiniz olmazsa iade edersiniz.

sagol hocam bende zaten geri iadeyi güvenerek aldım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.