Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
17.338
Cevap
310
Favori
782.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Otomatik yenileme nerden açılıyordu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: HattiHitit

Bu şekilde görünüyor.

Bizde 99 TL sizde nasıl böyle acaba? Bende bu şekilde olsa hemen 7 pro ya geçerdim ama 99 olduğu için geçmiyorum.

• Di Renovatio kullanıcısına yanıt

Ayarlar/Kullanıcı ve Hesaplar/Saptanmış Kullanıcı/Abonelikler

Buradan kontrol ediyorsun uz değil mi?

• quote:

Ben yanlış yere bakmışım. Buradan bakınca bende de 38,99 TL görünüyor.

Yukarıdaki mesajımı edit'liyorum.

• quote:

Çok enteresan ben dediğiniz şekilde baktığımda abonelik yok diyor ama apple tv de 6 pro uygulaması kurulu, satın almayı iphone dan yapmıştım zamanında onun üzerinden aboneliklere baktım ordada abonelik yok diyor hakikaten anlamadım bu işten bir şey sıkıntı bende mi yanlış birşey mi yapıyorum acaba?

Sadece Infuse 6'yı satın almış olabilir misiniz?

• freedom77 F kullanıcısına yanıt

Hayır pro satın aldım makbuzu bile duruyo mailimde şuan apple tv de de infuse 6 pro kurulu zaten

Bir paket sadece PRO (Infuse 6 Pro gibi)

Bir paket PRO ve gelecek güncellemeleri içeriyor aylık abonelikli

Bir diğer paket PRO ömür boyu, tek sefer ödemeli

Sizin paketiniz PRO 6 için olan ve ömür boyu yenileme olmayan paket olabilir.

• Apple TV [ANA KONU]
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt

Bu şekilde gözüküyor..

Apple TV [ANA KONU]

muhtemelen siz Infuse 6'yı satın almışsınız. Ömür boyu kullanım hakkı sizde ama yeni versiyon güncellemelerini içermiyor bu paket.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

muhtemelen siz Infuse 6'yı satın almışsınız. Ömür boyu kullanım hakkı sizde ama yeni versiyon güncellemelerini içermiyor bu paket.

Peki şuan hangi yolu izleyerek satın alım yapayım ki bir daha aynı sorunu yaşamıyım yardımcı olabilirmisiniz?

• bence alakası yok bende 2 atv 4k var biri salonda 32 lik biri 64 lük odamda

salondaki 7 oldu ama kendi odamdaki 6 olarak kaldı ve pro

2 sinde de aynı apple ıd kullanıyorum

• peki su soruyu sorayım yeni verisyon atv ye gecmeye gerek varmı işlemci haricinde ve kumada haricinde fark yok gibi

Ben Infuse pro yıllık yenilemeli paketi kullanıyorum. Sizin 99,99 TL gördüğünüz. Bu paket aboneliğiniz boyunca gelecek tüm güncellemeleri içeriyor.

Ya da ihtiyacınızı karşılamadığını düşündüğünüz zamana kadar mevcut paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • Infuse 6 Pro'ya bağımsız olarak sahip olanlar ücretsiz Infuse 7 Pro'ya 1 yıl abone olabiliyorlar. Bence bundan yararlanın.

Upgrading to Infuse 7

Those upgrading from older standalone versions (Infuse Pro 4, Infuse Pro 5, Infuse Pro 6) can get a free year of Infuse Pro!

To take advantage of this follow these steps.

Install your latest paid version of Infuse (v4, v5, or v6) and ensure your Pro features are active (look for the Infuse Pro text/logo in the Settings menu)

A. Paid app or In-App Purchase are both fine

B. If needed, you can re-download Infuse through the Purchases section of the App Store as described here).

Download Infuse 7 and tap the Upgrade to Pro option in Settings

Choosing the Yearly subscription option will provide you with a free year of Infuse Pro

(Note: ensure the 1 Year Trial text appears below the price…please contact us if you don’t see this)

After upgrading in v7 the old app can be removed

Thanks for supporting Infuse!

https://community.firecore.com/t/infuse-pro-purchases-upgrades-and-family-sharing/12057

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 12 Mayıs 2021; 15:41:59 >

• DJ ICEMAN D kullanıcısına yanıt
    Neyin alakası yok anlamadım ? Aboneliğiniz doğrultusunda bir cihazınız güncellenmiştir diğeri güncellenmemiştir. Ayarlardan yapın güncellemenizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 12 Mayıs 2021; 15:22:18 >
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt

Çok iyiymiş bu 👍🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt

Oldu bu değerli bilgi için çok teşekkürler, ilk yıl ücretsiz daha sonra 99 tl olacak gerçekten iyi anlaşma:) hoş 6 pro ile 7 pro arasında belirgin bir fark göremedim ben ama gören varsa aydınlatsın, özellikle şu hd ses konusunda bir gelişme bekliyorum ama sanırım 6 pro ile aynı 7 pro bu konuda.

• Merhaba, zidoox9s im var bayadır kullanmıyorum ve biraz hantal geliyor, bunu satıp appletv yeni 4k lardan alsammı diye düşündüm,

sizce ne kadar eder piyasası şuanda ,
    bir problemi yok aylardır kenarda ek olarak siptv apk var ücretli olan 5 euroa satın almıştım sadece onu kullanıyordum😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.