Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.338
Cevap
310
Favori
782.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    NFS var. Benim NAS'da yok. Infuse'nin 5.6.9 sürümü Samba sorununu çözmeye dönük olacak. Bu sorunu biliyorlar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 1 Mart 2018; 1:24:21 >
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.
  • Apple TV 4K aldım. huawei hg253s marka superonline bağlantılı bir modeme sahibim.Amacım harici harddiskimi modeme takıp Infuse programı ile ATV üzerinden film izlemek. Ancak modeme hardiski tanıtamadım. Yardımcı olabilir misiniz?Apple TV [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redkid778 -- 1 Mart 2018; 11:21:36 >
  • redkid778 R kullanıcısına yanıt
    Aynı markanın başka bir modelinin FTP için anlatımı aşağıda. Aynen takip edin.
    https://www.youtube.com/watch?v=tGeUr1NiI-o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 1 Mart 2018; 14:25:5 >
    Onu uygulamaya çalıştım zaten. Ancak benim modemde usb gözükmüyor orada tıkandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • redkid778 R kullanıcısına yanıt
    Modem tüm dosya formatlarını desteklemiyor olabilir. FAT32 çok genel bir formattır. Bir flash diski fat32 formatlayın öyle
    deneyin. Deneyerek ya da kitapçığından hangi dosya formatlarını (fat, fat32, ntfs, exfat v.b.) desteklediğni öğrenmeye çalışın.

Diğer bir olasılık; USB çıkışı USB diskin ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlamıyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 1 Mart 2018; 16:22:17 >
  • Arkadaşlar apple tv 4K cihazda film izlemek istediğimizde net üzerinden mi izliyoruz yoksa filmi cihaza indirip mi izliyoruz?
  • Audio output'u airplay seçtiğim zaman, bir videodan diğer videoya geçtiğimde ses kesiliyor, cihazı restart etmeden düzelmiyor.

Bir fikri olan var mı?
  • joven kullanıcısına yanıt
    Apple TV'de browser desteği olsaydı filmleri browser açıp oradan mı izleyecektik? Kim bu yöntemle bir media playerda böyle film izliyor.

Piyasada router özelliği olmayan bir tane modem modeli örnek verebilir misniz?
  • the wade kullanıcısına yanıt
    Bu tür "bug" lar var cihazda. Yeni versiyonlarında düzelir gibi. tvOS 11.3'de Airplayle ilgili düzeltmeler var sanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HattiHitit

Bu tür "bug" lar var cihazda. Yeni versiyonlarında düzelir gibi. tvOS 11.3'de Airplayle ilgili düzeltmeler var sanıyorum.

Ben 11.3 de sorun yaşadım (Apple TV 4.vers). iPhone'da Remote ile ne yaptıysam bağlanamıyordu. Apple Destek de çözemedi, Beta olduğu içindir dedi, itunesdan Tekrar 11.2.6 ya geri döndüm.

Arkadaşlar bu arada VLC Player nimetini ben mi yeni farkettim, yoksa yenimi geldi Apple TV ye.
  • Goqhan06 kullanıcısına yanıt
    Ben de 11.3 beta 3'teyim şu an. Ancak ATV 4K'da geri dönüş yok :) Remote uygulaması çalışmıyor. Zaten kullanmadığım için benim için sorun olmuyor.
    Bunun dışında başka bir problem göremedim beta 3'te.
    Evet maalesef 4K larda Port girişi olmadığı için itunes dan geri yüklenemiyor. Ancak servise götürdüğünüzde yapılıyormuş.
    Bunun için servise götüren mi var? Beta adı üzerinde. Zaten yükleme izni alırken bu tür durumların olabileceğini kabul ediyoruz. Ben de bilerek yükledim.
    Önemli bir sorunu yok zaten. Ben betacıyım. Ne olursa olsun yüklerim.
    Airplay'i deneme şansınız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goqhan06

quote:

Orijinalden alıntı: HattiHitit

Ben 11.3 de sorun yaşadım (Apple TV 4.vers). iPhone'da Remote ile ne yaptıysam bağlanamıyordu. Apple Destek de çözemedi, Beta olduğu içindir dedi, itunesdan Tekrar 11.2.6 ya geri döndüm.

Arkadaşlar bu arada VLC Player nimetini ben mi yeni farkettim, yoksa yenimi geldi Apple TV ye.

VLC epeydir vardı markette.
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, o halde ben 1 ay önce yeni farkedebildim. Netflix varken gözüm bir şey görmemiş :) PC den paylaşım yapıp donmasız seyretmek güzel.
  • the wade kullanıcısına yanıt
    Beta sürümünde sadece kumanda uygulaması çalışmıyor. Airplay üzerinden ses görüntü aktarmada sorun yok.
    VLC şimdilik başarısız daha çok uğraşmaları gerekir. Renk sorunlarını biryana birakırsak 1080p'ler için eh işte diyebiliriz.
    Ancak tv'leri filmin kare sayısıyla eşitleyemiyor. 4k hdr'ler ise her yönüyle başarısız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

quote:

Orijinalden alıntı: cowboy12

Arkadaşlar apple tv 4K cihazda film izlemek istediğimizde net üzerinden mi izliyoruz yoksa filmi cihaza indirip mi izliyoruz?

Apple TV browser desteği olmadığı için film izleme yöntemi sadece ya Apple TV üzerinden satın al kirala yöntemi
    veyahut Router özellikli bir modem bağlı usb hdd yada nas sistemlere yüklenen filmler İnfuse oynatıcısı sayesinde
    yüklenen filmleri izleyebilirsiniz.

Browser üzerinden demiyorum zaten. Apple tv'de Satın aldığımız veya kiraladığımız filmleri netflix gibi net üzerinden izleyebiliyor muyuz yoksa apple tv'ye indirip mi izliyoruz? net üzerinden izleyebiliyorsak 64 gb almak gereksiz, o yüzden sordum.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.