Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.339
Cevap
310
Favori
782.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnfuse'dan çok memnunum ama bir de şu afişlere fragman oynatımı gelse , işte o zaman harika olur bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

İnfuse'dan çok memnunum ama bir de şu afişlere fragman oynatımı gelse , işte o zaman harika olur bence...
    Programın developer'ı şöyle yazmış Infuse resmi forumunda:

"Teknik ve hukuki bazı sebeplerle şu an için fragmanları Infuse'a entegre edemiyoruz. Ama çalışmalarımız devam ediyor, ileride mümkün olabilir"
  • lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Yahu Çinli dediğimiz Zidoo firması bile , tamamıyle kendine has olan ve toplamda 1-1,5 yıllık bir geçmişe sahip Home Theatre 2.0 uygulamasına artık fragman oynatımını ilave etmişken Infuse gibi paralı bir uygulamanın bunu yapmaması gerçekten garip.Ve açıkçası Developer'ın açıklaması pekte net değil bence.

Diğer bazı uygulamalarda olduğu gibi Apple kısıtlamaları ile alakalı olmasın bu durum...
  • anlamamki kullanıcısına yanıt
    kemalege2000 K kullanıcısına yanıt
    Kodi'yi bir haftalık yükleme ile kullanabiliyorum. Benim kullandığım 17.4 .deb dosyası ile olan. Daha güncel versiyonu kullanan var ise .deb dosyasının linkini paylaşırsa sevinirim.

Xcode ve İOS App Signer programları ile youtıbe da kuruşum anlatımları var, oradan yararlanıp kullanmaya başlamıştım.
    https://www.youtube.com/watch?v=Mcxi1NzTv-E ücretli kurulumu anlatan video.
    https://translate.google.com/translate?hl=tr&sl=en&u=https://www.technadu.com/install-kodi-on-apple-tv/8711/&prev=search bu da benim yararlandığım kaynak..

Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Yahu Çinli dediğimiz Zidoo firması bile , tamamıyle kendine has olan ve toplamda 1-1,5 yıllık bir geçmişe sahip Home Theatre 2.0 uygulamasına artık fragman oynatımını ilave etmişken Infuse gibi paralı bir uygulamanın bunu yapmaması gerçekten garip.Ve açıkçası Developer'ın açıklaması pekte net değil bence.

Diğer bazı uygulamalarda olduğu gibi Apple kısıtlamaları ile alakalı olmasın bu durum...
    İşte "teknik ve hukuki" derken Apple kısıtlamalarını kastediyordur belki.
  • lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Belki de...
  • Merhaba aşağıda linkini paylaştığım ürünü alsam açıktaki disklerimi taksam onu bilgisayarıma takıp paylaşsam ınfuse ile kullansam içindeki 4K videolarda takılma sorunu yaşarmıyım acaba

STARDOM SOHOTANK ST2-WABC İlan No: 796626944https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-stardom-sohotank-st2-wabc-796626944/detay

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakkiozbakir H kullanıcısına yanıt
    Eğer PC nize ulaşacağınız network ağınızda bir donanımsal sorun yok ise takılmadan izleyebilirsiniz.
  • Thai-Fun kullanıcısına yanıt
    Şu anda üç adet 3.0 disk takılı kullanıyorum sorunsuz ama bu cihaz 2.0 olduğu için sorun yaşarmıyım diye sorayım dedim

Evet anlıyorum, USB 2.0 ın hızı da takılmasız 4K film oynatmaya yeterlidir.
    Cihazı arkasına baktım harici olarak takabileceğinis başka bir USB portu yok.
    Yani SATA II olarak sadece 2 disk takabiliyorsunuz. Fİrewall var ama şimdi artık kullanılan bir
    bağlantı değil.
    Dolayısıyla eğer sadece 2 yuvalı 3.5 inch disk kutusu işimi görür diyorsanız bu ürüne gerek yok.
    200-250 TL civarında SATA III ve USB 3.0 olan iki yuvalı disk kutusu bulabilirsiniz.
  • Bugün güncelleme geldi yapan var mı, sorun var mı ?
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Ben baya aradım ama bu fiyatlara bulamadım sizin bildiğiniz varsa paylaşabilir misiniz

Ben en don güncellemeyi yükledikten sonra cihazda takılmalar donmalar başladı bugün yeni bir güncelleme çıktıysa hemen bakayım

Size yeni gelmiş olabilir 13.4 yazılımı ama ben yükleyeli 3-4 gün oldu.

Benden önce yükleyen arkadaşların da dediği gibi ; menüdeki gezinmelerde olumlu yönde bir hızlanma var ve ben hiçbir sıkıntı görmedim şu ana kadar...

• Papirus P kullanıcısına yanıt
    Evet doğru bunu okumuştum. ama anlamadığım şu, zaten yavaş değildi ki menü gezintileri bende gayet hızlıydı.

Birde üstteki arkadaşın yazdığı aksaklık sizde olmadı sanırım.
    Bende takılma v.s yok ama önceki versiyonda da yoktu.

Ayrıca bir önceki versiyona göre ; mesela App Store menüsünde gezinirken akıcılığın daha hızlı olduğunu farkettim.

• HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kontrol edeceğim

• Apple tv hd nasıl acaba.?

Kullanan var mı.?

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.