Şimdi Ara

Apple Store Randevusuz Ekran Tamiri IPhone6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar yaklaşık bir buçuk ay önce falan telefonumun ekranı kırıldı, ancak çeşitli kişisel sorunlarım girdi araya iki hafta öncesine kadar yaptırma çabam olmadı. Ancak iki haftadır apple storedan hiçbir biçimde randevu alamıyorum,resmen bilgisayarın başındayım 24 saat ama yok ne akasya ne zorlu,300 civarı yapıyormuş sanırım apple store-umarım öyledir- diğer teknik servisler daha pahalı yapar dediler öğrenciyim ailemden ona göre para aldım. Neyse on gün sonra eve döneceğim yaz okulum bitiyor ve ben telefonumu yaptırmak istiyorum bu süre içinde, sizce randevusuz bir şekilde gitsem tamir ederler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mademoiselle96

Merhabalar yaklaşık bir buçuk ay önce falan telefonumun ekranı kırıldı, ancak çeşitli kişisel sorunlarım girdi araya iki hafta öncesine kadar yaptırma çabam olmadı. Ancak iki haftadır apple storedan hiçbir biçimde randevu alamıyorum,resmen bilgisayarın başındayım 24 saat ama yok ne akasya ne zorlu,300 civarı yapıyormuş sanırım apple store-umarım öyledir- diğer teknik servisler daha pahalı yapar dediler öğrenciyim ailemden ona göre para aldım. Neyse on gün sonra eve döneceğim yaz okulum bitiyor ve ben telefonumu yaptırmak istiyorum bu süre içinde, sizce randevusuz bir şekilde gitsem tamir ederler mi?

sabah 9.30 gibi orada olunca, randevusuz bakıyorlarmış.
  • 400 tl civarına sıfırı ıle degısım yapıyorlar
  • randevu konusunda çokmu sanslıyım nedir bi kere işim düştü siteye girdigim gibi aldım çıktım bir kaç gün sonra cihazım degişim oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

400 tl civarına sıfırı ıle degısım yapıyorlar

900 civarı diye duymuştum değişimi 300 de tamir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mademoiselle96

quote:

900 civarı diye duymuştum değişimi 300 de tamir.

bilemiyorum ama cıhaz garantı kapsam dısı sıvı teması vs var ıse 1100 tl ye sıfır cıhazla degısılıyor
  • quote:

O paraya 4s in bile sıfırını vermiyorlar
    Bol keseden sallamayın lütfen 👍😜

• Sallamiyoruz youtube yazinz

Kirilan iphone ne oldu

Shiftdelete nin sahibi hakki alkan 330 liraya deisim yaptirdi sana yalan borcummu var

• quote:

Sallamiyoruz youtube yazinz

Kirilan iphone ne oldu

Shiftdelete nin sahibi hakki alkan 330 liraya deisim yaptirdi sana yalan borcummu var

O zaman ellerinde ekran yoktu. Dolayısıyla müşteri memnuniyeti adına ekran değişimi fiyatına telefon değiştiriyorlardı.

Şu an ekran ellerinde var ve yanlış hatırlamıyorsam ip6 için 380 liraya ekran değişimi yapıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple Store da istedgm tarihten 1 hafta oncesinde rahatlikla randevu aldim

Taktik şu 00.01 de ekran basina gecmeniz lazim tam 1 hafta sonra o gune randevu veriyor.

4s imin ahizesinde sorun vardi degisim oldu. Ayrica şarj kablom eskimişti onun icinde degisim aldim. İlgi alaka hizmet super

• quote:

Orijinalden alıntı: jahnny

quote:

Sallamiyoruz youtube yazinz

Kirilan iphone ne oldu

O zaman ellerinde ekran yoktu. Dolayısıyla müşteri memnuniyeti adına ekran değişimi fiyatına telefon değiştiriyorlardı.

Şu an ekran ellerinde var ve yanlış hatırlamıyorsam ip6 için 380 liraya ekran değişimi yapıyorlar.

Ama genede panel değişimini Apple store cok profesyonelce yapıyor ve telefoncular telefonun acıldıgını anlayamıyor
  • Ekran değişim ücreti en ucuz telefon İphone 6 380 civarı 5s bile 440 civarı. Randevusuz yüzüne bakmazlar o derece kalabalık var. Benim 5s ekranım kırık randevu ile gittim 1 gün kalması gerek dediler şehir dışına çıkmam gerekiyordu akşam bırakamadım. 1000 TL civarında 0 telefon ile değişim yapılıyor.

Ayrıca ekran değişimi sonrası cizahı bir makineye koyuyorlar o makineden sorunsuz geçmesi lazım yoksa ekran değişimi iptal oluyormuş bunu yeni öğrendim şok oldum.
  • Benim bir arkadaşım 5S telefonu için sabah AVM açılır açılmaz gitmiş. İlgilenmişler ve ekranı değiştirmişler. Ama arkadaş yabancı. Belki ondan misafirperverlik yapmış olabilirler.

Vaktiniz varsa bir sabah erkenden uğrayın. Belki yoğunluk olmadığında yardımcı oluyorlardır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.