Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Vallahi bende şaşırdım arkadaş işini halledememiş ona da üzüldüm.

Evet kötü olmus gercekten
    Arkadas biraz ısrar etseymis keske
    Ve neden apple id istiyorlarmis sorsaymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Arkadaş doğal olarak biraz kızgın şuan sakinleşince konuşur aslı astarı neymiş öğreniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Arkadaş doğal olarak biraz kızgın şuan sakinleşince konuşur aslı astarı neymiş öğreniriz.

Tamam

• Victor Branco V kullanıcısına yanıt
    o perşembe henüz geçmedi sanırım değil mi ? Hastalıktan yatıyorum bakamadım hiç foruma. =) teşekkür ederim şimdiden =)
  • Arkadaşlar fazladan randevusu olan bana ulaşabilirmi çok minnettar kalırım eğer varsa
  • salihbocX S kullanıcısına yanıt
    kimmiş o kız, bilgilerini ver de bi arayıp görüşelim onunla. Şikayet edelim falan. Ben bile gıcık oldum şu an bu yazdıklarını okuyunca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

kimmiş o kız, bilgilerini ver de bi arayıp görüşelim onunla. Şikayet edelim falan. Ben bile gıcık oldum şu an bu yazdıklarını okuyunca

Apple 2 gün önce bana mail attı zorlu randevusu ile ilgili anket memnuniyet anketi evet hayır şeklinde artı orda yorumşarınızı yazın yeri vardı detaylı anlattım şikayet ettim gerekeni umarım yaparlar isim vermem onu zora sokar ama dua etsin babam kalp ile ilgili sıkıntı geçirdi acil apar topar çıkmak zorunda kaldım yoksa onu orda fena ederdim mağaza müdürü meltem hanıma kadar şikayet edecektim o kızı çok acayip saygısızdı genius barda bekleyen 2 kişi bana iyi sabır ettiniz bize yapsa fena olurdu dediler şikayet edelim hep beraber dediler hatta düşünün aynı anda 3 kişi şikayetçi olsa ne olurdu neyse apple anketine gerekeni belirttim ama bide benimle ilgilenen diğer bayan arkadaş o kadar iyi hanımefendi yardımcı olduki adını unutmasam defelarca teşekkür yazardım apple

• quote:

Orijinalden alıntı: gundogducagri

o perşembe henüz geçmedi sanırım değil mi ? Hastalıktan yatıyorum bakamadım hiç foruma. =) teşekkür ederim şimdiden =)

Malesef bu persembe icin gecerliydi. Anlayacaginiz suresi gecti artik.

• Victor Branco V kullanıcısına yanıt
    Kısmet değilmiş diyelim... Acilen iyileşip randevu almak üzere sahalara dönmem gerek sanırım :)
  • Bugün aldım randevuyu sonunda pazar saat 19:00 için kullanım sürem çok azaldı 2 saati bile geçmediği oluyor bakalım değiştirecekler mi

• AkidTürk arkadasin randevusu ile gittim bugün telefonumu degistirdiler daha dogrusu power tusunda sorun olan Herkesin telefonunu Degistirdiler orada telefonu Degisim olan bir arkadasla sohbet ettik onun telefonu daha önce getirdiler iOS 7 cikti hatta Degisim olan bir kac arkadasimda iOS 6 li cikmis cihazlar falan dedi bende keske banada iOS 6 li cihaz ciksa dedim keske baska bisey istesemmis verdikleri cihaz iOS 6 cikti.
    Yalniz Benim iPhone um beyaz ilk acilista acilirken beyaz fontta siyah Elma logosu olurdu simdi ilk acilista siyah ekran uzerinde beyaz Elma logosu var ilginc geldi biraz bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

AkidTürk arkadasin randevusu ile gittim bugün telefonumu degistirdiler daha dogrusu power tusunda sorun olan Herkesin telefonunu Degistirdiler orada telefonu Degisim olan bir arkadasla sohbet ettik onun telefonu daha önce getirdiler iOS 7 cikti hatta Degisim olan bir kac arkadasimda iOS 6 li cikmis cihazlar falan dedi bende keske banada iOS 6 li cihaz ciksa dedim keske baska bisey istesemmis verdikleri cihaz iOS 6 cikti.
    Yalniz Benim iPhone um beyaz ilk acilista acilirken beyaz fontta siyah Elma logosu olurdu simdi ilk acilista siyah ekran uzerinde beyaz Elma logosu var ilginc geldi biraz bana

bende geçen hafta değiştirdim iphone 5
    ios 7.1.1 ile geldi

• anelka39 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam randevu konusunda sıkıntı çıkardılar mı ne sordular ?
  • Yok hocam hic bir sikinti cikarmadilar sadece ilk gittigimde adinizi soyledim check in icin o kadar hatta Degisim esnasinda teslim ettiginiz cihazinizin sifirlanmasi hususundaki kagit ve uzattiklari tablete kendi adimi yazdim görevli bayan sordu randevu sizin adinizami yok dedim bir Arkadasim gelemiycegi icin bana Verdi hakkini dedim yinede bi sorun cikarmadilar

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Olsun Hocam bardagin Dolu Tarafindan bakmak lazim en azindan iOS 8 yukkenmis cihaz vermemisler

• anelka39 kullanıcısına yanıt
    Hocam bazı arkadaşlardan benim mail adresimi hatta randevu mail resmini bile istemişler de ondan sordum sorun çıkmamasına sevindim.
  • quote:

Olsun Hocam bardagin Dolu Tarafindan bakmak lazim en azindan iOS 8 yukkenmis cihaz vermemisler

Ben ios 8 e guncelledim
    Ama iyi oldu
    İos 7 ile ayni sarj durumlari

• Yok cikmadi hocam saolun bana kalsa hic olmazdiya bu randevu isi EyvaAllah

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Ben ios 8 e guncelledim
    Ama iyi oldu
    İos 7 ile ayni sarj durumlari

• hocam bu gece açılmadımı ya da ben mi alamadım ? Zorladım zorladım yok yani hep dolu hep dolu. Her gece açılıyormu bir de bu? Nasıl bir sistem?

İnsanlar da gece 12 diyen var sabah 6 diyen var. Doğrusu nedir?

Hangi gunler açılıyor bi yardımcı olabilicek varmı?

Randevusunu devreden olursa çok mutlu olurum o ayrı bir durum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.