Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thequick

hocam bu gece açılmadımı ya da ben mi alamadım ? Zorladım zorladım yok yani hep dolu hep dolu. Her gece açılıyormu bir de bu? Nasıl bir sistem?

İnsanlar da gece 12 diyen var sabah 6 diyen var. Doğrusu nedir?

Hangi gunler açılıyor bi yardımcı olabilicek varmı?

Randevusunu devreden olursa çok mutlu olurum o ayrı bir durum.

00:00 ile 00:05 arasi aciliyor randevular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Hocam dun gece almak icin herseyi yaptim ama nafile ya. Yokmu bunun baska yolu?

• Arkadaslar Amerikadan hic bir sekilde cihaz Almayin o gün Ben randevudayken Arkadasin biri sorunlu iPhone 6 getirdi hic bir sekilde bakmadi geniuslar Amerikadaki AppStore a götürmesini söylediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba 13 ekım 2014 yada 12 ekim 2014 tarihine randevusu olan bı arkadas yardımcı olabılırmı ıs ıcın ıstanbula gelıyorum ve alamadım randevu varsa elınde olan cok yardımcı olur
  • Merhaba arkadaşlar kullanmış olduğum 5s sıvı teması sonucu kullanılamaz hale geldi.Randevu sistemi malum bu konuda yardımcı olabilecek birisi olabilir mi yada en kötü zorluya randevusuz gitsem yardımcı olmazlar mı :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafele19

Merhaba arkadaşlar kullanmış olduğum 5s sıvı teması sonucu kullanılamaz hale geldi.Randevu sistemi malum bu konuda yardımcı olabilecek birisi olabilir mi yada en kötü zorluya randevusuz gitsem yardımcı olmazlar mı :/

Malesef randevusuz almazlar
    Bazi arkadaslarin dedigind gore 1 kisi randevusuz gelenlere bakiyormus . Tabi erken gitmeniz lazim ve en az 1-2 saat beklersiniz
    Bugun sizin icin randevu almaya calisacagim fakat en az 5-6 gun beklersiniz

• anlıyorum hocam erken gitmem çok zor üniversite 4 öğrencisiyim her gün sabah 8 akşam 5 dersim var =(
    İlginiz içinde tekrar tşk ederim artık kaç gün gerekirse bir an önce hallolsunda katlanırız =)
  • quote:

anlıyorum hocam erken gitmem çok zor üniversite 4 öğrencisiyim her gün sabah 8 akşam 5 dersim var =(
    İlginiz içinde tekrar tşk ederim artık kaç gün gerekirse bir an önce hallolsunda katlanırız =)

Aksam randevu aliriz sana

• tekrar teşekkür ederim hocam
  • quote:

tekrar teşekkür ederim hocam

Rica ederim insallah basaririz :)

• arkdaslar bana yardımcı olcak kımse yok mu
  • sizde hata alıyormusunuz ?
  • evet hata veriyor sürekli denemeye devam ediyorum
  • quote:

evet hata veriyor sürekli denemeye devam ediyorum

sayfayı yenıleyınce bır oncekı sayfaya atıyor
  • Arkadaşlar.

3 aydır ekranımda sorun var kullandığım ip5'de. Ara sıra dokunmatiği donuyor. Ne yaptıysam düzelmedi.
    Randevusuz gittim (alamadığımdan) yardımcı olamadılar.

1-2 haftaır randevu almaya çalışıyorum gece 12 de olmuyor. Fazla randevusu olup ta paylaşabilen olursa çok sevinirim.
  • maalesef bugünüde boş geçiyoruz sanırım :(
    Birde ben apple sitesinde yazan yetkili servislere başvursam da değişim yapamaz mıyım acaba? zorluyu mu denemeye devam edeyim yada ?
  • Beyler neredeyse 3 haftadir deniyroum randevu almak için hem gündüz hem gece 12den sonra alamıyorum ne olur elinde fazla olan varsa yarın istanbulda olacam paylaşırsa çok dua ederim. valla çıldırtacak bu rabndevu sistemi , apple çok kötü sınıfta kaldı randevuda.
  • haftaya gidebilecek olanlar.
    Gününü ve saatini yazarsanız yardımcı olabilirim 2 tane aldım ben birine vermek için

Bu arada 10 11 12 Ekim için gitmeyecek varsada ben talibim

• quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

haftaya gidebilecek olanlar.
    Gününü ve saatini yazarsanız yardımcı olabilirim 2 tane aldım ben birine vermek için

Bu arada 10 11 12 Ekim için gitmeyecek varsada ben talibim

Hocam cuma gunu icin veya hangi gun olursa olur kafayi yemek uzereyim benim net yetmiyor sanirim bu ise

• om3rr kullanıcısına yanıt
    hocam banada gün fark etmez yeterki randevu olsun, bir şekilde boşa çıkarırım :( telefon sıvı teması sonucu kullanılamaz hale geldi kaldık ortada :/
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.