Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamün aleyküm cuma günü 4 randevunuzu gitmezseniz verebilirmisiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berquay kullanıcısına yanıt
    Valla inan adama verdim o gun bu gun bi tesekkur icin bile yazmadi. Ayip yani

• quote:

Orijinalden alıntı: İhsanSytrk

Selamün aleyküm cuma günü 4 randevunuzu gitmezseniz verebilirmisiniz ?

Başka bir arkadaş daha önce istedi hocam, takas edemezsem ona vereceğim.
  • İhsanSytrk İ kullanıcısına yanıt
    Peki sağolun 😕

• bilal bey çok teşekkür ederim (slapbas)
  • arkadaşlar merhabalar acaba apple randevunuz varsa yardımcı olurmusunuz tesekkur ederım sımdıden
  • 4 şubat perşembe saat 13 10 zorlu,
    isteyen arkadasa vereyim,
    gün içinde öylesine bakıyorum ve denk geliyor, aynı gün bir tane daha var, 2 şubatta kendi randevumda işimi halledersem öteki 4 şubatı da ihtiyacı olan birine vericem
    (herhangi bir ücret talep edilmemektedir.)
    (akasya için olan randevuyu saruhan adlı üyeye verdim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercn1299

4 şubat perşembe saat 13 10 zorlu,
    isteyen arkadasa vereyim,
    gün içinde öylesine bakıyorum ve denk geliyor, aynı gün bir tane daha var, 2 şubatta kendi randevumda işimi halledersem öteki 4 şubatı da ihtiyacı olan birine vericem
    (herhangi bir ücret talep edilmemektedir.)
    (akasya için olan randevuyu saruhan adlı üyeye verdim)

kardeşim mesajımı görürsen 4 şubat perşembe saat 13 10 zorlu isterim teşekkür ederim
  • ercn1299 E kullanıcısına yanıt
    randevu varsa bende alabilirim şimdiden teşekkürler @ercn1299

• Yok mu elinde hiç randevusu olan?
  • Rica ederim kardesim, randevu alamayanin halinden yine randevu alamayan anlar :) Bu arada randevu alamayan arkadaşlarım, randevular dolu değil sistem tarafından dolu gösteriliyo eğer sabah 10 da zorlu açılış saatinde orda olursanız gün içinde size randevu veriliyo 1 2 saat sonraya ve normal randevulu gibi işinizi hallediyorsunuz..
  • Arkadaşlar 3 gündür randevu almaya çalışıyorum gerek sabah gerek 00:00 da deniyorum ama randevu alamıyorum. acaba randevu alma kısmına gelmeden amerika app store hesabı kullanıyorum onla girdiğim için vermiyor olabilir mi? ona göre yedekte türk app store hesabım var onla denemeyi düşünüyorum.
  • Sabah erken gitme durumu akasya apple içinde geçerli mi acaba ? Giden bilen arkadaşlardan var mı ?

Bende randevu almaya çalışıyorum da merak ettiğim şey 5s batarya değişimini aynı gün yaparlar mı ?
  • abimin yeni aldığı 6s 64gb ekran içerisinde tüy var. ekran değişimi de olabilir dediler. ancak yeni telefon sonuçta yeni cihazda verebilirlermiş. 2-3 gündür randevu almaya çalışıyoruz. akasya apple randevunuz varsa talibim. umarım yardımcı olursunuz.
  • arkadaslar zorlu center randevusu olan varsa hayrına bı arkadas verırse cok mutlu olurum telefon ekranı kırık dokunmatıgı gıttı acıl degıstırmem gerekıyor
  • Yok mu elinde hiç randevusu olan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ercn1299 sağolsun randevu verdi, fakat buradaki arkadaşlar için ben genelde deniyorum gece gündüz vakit buldukça eğer alabilirsem yarımcı olmaya çalışırım sizlere.
  • Merhaba arkadaşlar telefonumda ısınmayla bataryayla ilgili sorunlar var birkaç gündür uğraşıyorum randevu almak için fakat bir türlü alamadım öğrenciyim evimde bahçeşehirde hem zorluya hem de akasya ya ters biraz gidip gelmem zor olsada uğraşıyorum ama bir türlü randevu alamadım 6 şubata kadar randevusu olan biri varsa verebilir mi ?
  • Merhaba arkadaşlar telefonumda ısınmayla bataryayla ilgili sorunlar var birkaç gündür uğraşıyorum randevu almak için fakat bir türlü alamadım öğrenciyim evimde bahçeşehirde hem zorluya hem de akasya ya ters biraz gidip gelmem zor olsada uğraşıyorum ama bir türlü randevu alamadım 6 şubata kadar randevusu olan biri varsa verebilir mi ?
    @
  • arkadaşlar 15 gündür randevu almaya calısıyorum 15 günlük 6s in ekranı çatladı randevu verebilecek birisi varsa çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.